Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu

Genel Cerrahi - İstanbul

Hipac-pipac-kolorkektal kanserler, Kolorektal Cerrahi, Tüm genel cerrahi uygulamaları

Randevu Al0 (850) 433 38 70Soru Sor

Doktorun Adresi

Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı. No : 227  Bahçelievler, İstanbul
Bahçelievler Memorial Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Erhun Eyüboğlu Hakkında

Erhun Eyüboğlu Kimdir?

Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, 1974 yılında İnegöl Lisesi'nden mezun olmuştur. Tıp eğitimini 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1981-1982 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kürsüsünde volonter asistan olarak görev alan Dr. EYÜBOĞLU,1982-1986 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda asistan doktor olarak görev yapmış, 1986 yılında “Rektum Kanserlerinin Tedavisinde Anterior Rezeksiyonun Yeri”  başlıklı tezi ile Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 1989 yılında Doçent, 1996 yılında da Profesör unvanı almıştır. 

Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, Türkiye'de ilk kez 1993 yılında laparoskopik sol kolon rezeksiyonu işlemini gerçekleştiren hekimdir. Türk Tabipler Birliği, Ulusal Cerrahi Derneği, Travma Derneği, İstanbul Cerrahi Derneği, Gastroözofageal Reflü Derneği, Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, Meme (Senoloji) Hastalıkları Derneği, Ulusal Fıtık Derneği üyesidir. 2000 yılında gastroözofageal reflüx derneğini kurarak bu derneğin yönetim kurulu başkanlığını yapmıştır. Ayrıca  ASCRS, ELSA (1993-1995 yıllarında Türkiye Temsilciliği) , E.A.E.S., SIS, EATS, Senelogic International Society, Club Mediterraneen de Chirurgie Endoscopique gibi uluslararası derneklerinin de üyesidir.

Yurtdışında da çok sayıda deneyimi bulunan Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, birçok idari görevde de bulunmuştur. Ailesinden destek alarak 1996 yılında Eyüboğlu Vakfını kuran Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, bu vakıf aracılığıyla sosyal, kültürel ve eğitim alanlarda yardımlaşma faaliyetlerinde bulunmuş olup bu faaliyetlerine halen devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında Laparoskopik Cerrahi ve Laparoskopik Ventral Herni Tamiri workshopları düzenleyen Prof. Dr. Erhun EYÜBOĞLU, akademik çalışmalarına Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda görev yapmaya devam etmekle bereber Medikal Park Bahçelievler Hastanesi ve Erbay Özel Sağlık Merkezi'nde de hastalarını kabul etmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Hipac-pipac-kolorkektal kanserler
 • Kolorektal Cerrahi
 • Tüm genel cerrahi uygulamaları
 • Kanser
 • Rektum Kanseri

Tedaviler

 • Herni cerrahisi
 • Sitoredüktif cerrahi
 • Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle)
 • Rektal prolapsusu(barsak sarkması) ve konstipasyon(kabızlık) ameliyatları (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle)
 • Obezite

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 70

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hemoroid ağrısı

  Hocam iyi günler hemoroid kanamam var içeriden acı oluyor birde bel ayak ağrısı var uzun süredir kanamalar oluyo yardımcı olur musunuz

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tiroid nodülü hakkında yorum

  Merhaba hocam. 34 yaşındayım, check up sonucu farkedilen tiroid nodülümle ilgili aşağıdaki sonuçlarım doğrultusunda nasıl bir yol izlemeliyim? bilgi vermenizi rica ederim.radyoloji raporu: tiroid parankimi heterojendir(tiroidit?) sol lob superiorda 4x5x6 mm'lik düzensiz sınırlı kalın hipoekoik halo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 70

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu Bahçelievler Memorial Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır. Herni cerrahisi, Sitoredüktif cerrahi, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Rektal prolapsusu(barsak sarkması) ve konstipasyon(kabızlık) ameliyatları (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle), Obezite, Diyabet Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Hipac-pipac-kolorkektal kanserler, Kolorektal Cerrahi, Tüm genel cerrahi uygulamaları, Kanser, Rektum Kanseri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Çar 28 Eki
Per 29 Eki
Cum 30 Eki

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.