Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu

Genel Cerrahi - İstanbul

Fıtık (İnguinal Herni), Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu

Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, 1974 yılında İnegöl Lisesi'nden mezun olmuştur. Tıp eğitimini 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1981-1982 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kürsüsünde volonter asistan olarak görev alan Dr. EYÜBOĞLU,1982-1986 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda asistan doktor olarak görev yapmış, 1986 yılında “Rektum Kanserlerinin Tedavisinde Anterior Rezeksiyonun Yeri”  başlıklı tezi ile Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 1989 yılında Doçent, 1996 yılında da Profesör unvanı almıştır. 

Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, Türkiye'de ilk kez 1993 yılında laparoskopik sol kolon rezeksiyonu işlemini gerçekleştiren hekimdir. Türk Tabipler Birliği, Ulusal Cerrahi Derneği, Travma Derneği, İstanbul Cerrahi Derneği, Gastroözofageal Reflü Derneği, Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, Meme (Senoloji) Hastalıkları Derneği, Ulusal Fıtık Derneği üyesidir. 2000 yılında gastroözofageal reflüx derneğini kurarak bu derneğin yönetim kurulu başkanlığını yapmıştır. Ayrıca  ASCRS, ELSA (1993-1995 yıllarında Türkiye Temsilciliği) , E.A.E.S., SIS, EATS, Senelogic International Society, Club Mediterraneen de Chirurgie Endoscopique gibi uluslararası derneklerinin de üyesidir.

Yurtdışında da çok sayıda deneyimi bulunan Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, birçok idari görevde de bulunmuştur. Ailesinden destek alarak 1996 yılında Eyüboğlu Vakfını kuran Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, bu vakıf aracılığıyla sosyal, kültürel ve eğitim alanlarda yardımlaşma faaliyetlerinde bulunmuş olup bu faaliyetlerine halen devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında Laparoskopik Cerrahi ve Laparoskopik Ventral Herni Tamiri workshopları düzenleyen Prof. Dr. Erhun EYÜBOĞLU, akademik çalışmalarına Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda görev yapmaya devam etmekle bereber Medikal Park Bahçelievler Hastanesi ve Erbay Özel Sağlık Merkezi'nde de hastalarını kabul etmektedir. 

bagırsak ameliyatı

meraba hocam kızım ülseraktif kolit hastası totl koloktomi ameliyatı oldu j poş oluşturuldu şimdiki sorunumuz j poşta yine kronik iltabi hastalık oluştu cerrahımız ikinci ameliyatı riskli buluyor ömürboyu agışıklıgı baskılayıcı ilaç kulanacak diyor bizlerde korktuk başka cerrah ben bunu ameliyat yaparım diyor j poşu çıkarıp yerine yapay bir parça takacakmış saglıklı olurmu hocam veya öneriniz nedir çok kolay gelsin

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun, Ameliyat sonrası hastalığın devamı durumunda gerekli değerlendirmeler sonrası yeniden... Cevabı görmek için tıkla.

8 Nisan 2017 tarihinde cevaplandı.

tiroid nodülü hakkında yorum

Merhaba hocam. 34 yaşındayım, check up sonucu farkedilen tiroid nodülümle ilgili aşağıdaki sonuçlarım doğrultusunda nasıl bir yol izlemeliyim? Bilgi vermenizi rica ederim.Radyoloji raporu: tiroid parankimi heterojendir(tiroidit?) sol lob superiorda 4x5x6 mm'lik düzensiz sınırlı kalın hipoekoik halolu izoekoik solid nodül izlenmiştir. Bu nodülden İİAB önerilir. patoloji raporu: hürthle hücrelerinin varlığı nedeniyle malignite kuşkusu uyandıran yaymaların çok sellüler olmaması nedeniyle, bu hücre...

Daha Fazla
Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu tarafından cevaplandı

Geçmiş olsun, Bulgular itibariyle bazı soru işaretleri var. Gerekirse İİAB nin tekrarlanması ve değ... Cevabı görmek için tıkla.

8 Nisan 2017 tarihinde cevaplandı.

Hemoroid ağrısı

Hocam iyi günler hemoroid kanamam var içeriden acı oluyor birde bel ayak ağrısı var uzun süredir kanamalar oluyo yardımcı olur musunuz

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu tarafından cevaplandı

Merhaba, Kanamanın hemoroid kaynaklı olup olmadığından emin olmak gerekir. Öncelikle bir genel cerr... Cevabı görmek için tıkla.

8 Nisan 2017 tarihinde cevaplandı.

Bahçelievler Memorial Hastanesi
Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı. No : 227 Bahçelievler/İstanbul
Hizmetler
Herni cerrahisi Sitoredüktif cerrahi Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle) Rektal prolapsusu(barsak sarkması) ve konstipasyon(kabızlık) ameliyatları (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle) Obezite Devamı
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Oyun Odası Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof.Dr. Erhun EYÜBOĞLU, 1974 yılında İnegöl Lisesi'nden mezun olmuştur. Tıp eğitimini 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1981-1982 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kürsüsünde volonter asistan olarak görev alan Dr. EYÜBOĞLU,1982-1986 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda asistan doktor olarak görev yapmış, 1986 yılında “Rektum Kanserlerinin Tedavisinde Anterior Rezeksiyonun Yeri”  başlıklı tezi ile Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 1989 yılında Doçent, 1996 yılında da Profesör unvanı almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Fıtık (İnguinal Herni) Tip 1 Diyabet Tip 2 Diyabet Şişmanlık (Obezite) Obezite Cerrahisi Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 73 58

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117358

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu Bahçelievler Memorial Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Erhun Eyüboğlu Genel Cerrahi uzmanıdır. Fıtık (İnguinal Herni), Tip 1 Diyabet, Tip 2 Diyabet alanlarında hizmet veriyor ve Herni cerrahisi, Sitoredüktif cerrahi, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 73 58

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube