Prof. Dr. Emrullah Taşındı

Göz Hastalıkları - İstanbul
5.0

Çocuklarda Göz Hastalıklar, Çocukluk çağında katarakt, Kuru göz sendromu

“” Devamı

Prof. Dr. Emrullah Taşındı

Doç. Dr. Emrullah TAŞINDI, lisans öncesi öğrenimini 1974 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1980 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1980-1984 yılları arasında aynı üniversitenin Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yapmış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

GATA Göz Hastalıkları Kliniği'nde 1986-1991 yılları arasında Yardımcı Doçent olarak, 1991-2001 yılları arasında ise Doçent Doktor olarak görev yapmış olan Dr. TAŞINDI, Glokom, Katarakt ve Refraktif Cerrahi Birimlerinin Başkanlığını da yapmıştır.

Türk Oftalmoloji Derneği başta olmak üzere, 13’ün üzerinde mesleki ve sosyal dernek üyeliği bulunan Doç. Dr. Emrullah TAŞINDI, 4’den fazla bilimsel yayın ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca kendisi, Basel Üniversitesi Göz Kliniği İle Birlikte Optik Sinir Vasküler Faktörleri Üzerine Ortak Çalışma Grubu üyesi ve Aesculap Meditec, Excimer Laser Multicenter ve Phacolase Multicenter Klinik Araştırma ve Uygulama eğitmenidir.

Mesleki çalışmalarına Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde devam eden Doç. Dr. Emrullah TAŞINDI, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Ayrıca kendisi, tüplü dalış ve off-road yapmakta olup lisanslı uçak pilotudur.

Gözlük ve lense rağmen net görememe

Merhaba hocam, sol gözümde tembellik var 6 yıl önce 4 numara hipermetrop denildi ve gözlük kullanmaya başladım. Yakın zamanda lens kullanmak için tekrar muayeneye gittim göz numaramın küçüldüğünü 2,5 olduğunu öğrendim. Yeni bir gözlük ve lens kullanmaya başladım. Fakat gözlük kullanmaya başladığımda olduğu gibi şimdi de gözlüğe rağmen sol gözüm net görmüyor evet netleşme var ama hala sol gözümle kitap okuyamam öyle söyleyeyim. Lens taktığımda da aynı şekilde net göremediğimi farkedince acaba yan...

Daha Fazla
Prof. Dr. Emrullah Taşındı

Prof. Dr. Emrullah Taşındı tarafından cevaplandı

merhaba göz tembelliğinin tedavisi 7 yaşına kadar etkili olmaktadır. daha sonra yapılan tedavi ve g... Cevabı görmek için tıkla.

10 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

Gözlük net değil

Hocam sol göz 3.25 sağ göz 2.50 astigmat Kerata konus şüphesi ile inceleme yapıldı ama bir bombeleşme yok 513 mikron ve 508 mikron çıkıyor değerler hocam benim merakım şu gözlüğümü öne eğdiğim zaman daha net görüyorum en son kontrole gideli bir ay oldu doktor doğru aksları yazdığını düşünüyor ancak bunun sebebini anlayamıyorum net görüyorum ama öne eğince daha net oluyor.Bir de hocam sürekli gözlük takan bir yapım yok sevmiyorum gözlük takmayı bu değerler de göz çizim sağlıklı mıdır numaraların...

Daha Fazla
Prof. Dr. Emrullah Taşındı

Prof. Dr. Emrullah Taşındı tarafından cevaplandı

merhaba bunu optikçinizle görüşmenizi ve gözlük ayarlarınızı kontrol ettirmenizi öneririm muayene ... Cevabı görmek için tıkla.

10 Eylül 2021 tarihinde cevaplandı.

Göz tansiyonu

Hocam, göz tansiyonum arada yükselip iniyordu ve pigmenter dispersiyon sendromu teşhisi kondu. Göz sinirlerinde ve görme alanında bir sorun yokmuş. Azargan ve Alphagan damla ilede tansiyon normal seyrediyor. Ama yag Lazer ile periferik iridotami önerildi şimdi ve bununla çok uzun süreli çözüm olurmuş ; damladan kurtulmak için bunu yapmak uygun olurmu diye size danişmak istedim. Şimdiden çok teşekkürler.

Prof. Dr. Emrullah Taşındı

Prof. Dr. Emrullah Taşındı tarafından cevaplandı

merhaba muayene etmeden sağlıklı bir cevap vermek mümkün değil yag laser yapılabilir, ama bu damla... Cevabı görmek için tıkla.

27 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Göz Hastalıkları ve Tedavi Merkezi
Cemil Topuzlu Cad. Enver Bey Apt B-Blok No:58 D:5 Caddebostan Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Sarı nokta hastalığı (Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu) Kontak lens Katarakt ve refraktif cerrahisi Relex Smile Makula ödemi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Emrullah TAŞINDI, lisans öncesi öğrenimini 1974 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1980 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1980-1984 yılları arasında aynı üniversitenin Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yapmış ve Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Sevgi Güğümcüoğlu

İlgi Alanları

Çocuklarda Göz Hastalıklar Çocukluk çağında katarakt Kuru göz sendromu Gözlükten kurtulma Göz Kapağı Hastalıkları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 43

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
dn
D N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

ŞB
Şan*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Çok iyi buldum. Şimdiye kadar bana söylenmeyenleri söyledi. Verdiği ilaçlara yeni başladım, sonuç ne olacak bilmiyorum, umarım iyi olur.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EK
Esm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çok ilgili. Mükemmel bir hoca. Çok teşekkür ediyorum. Tedavim başarılı oldu. Hijyen üst düzeyde idi. İlgi alaka mükemmeldi. Çok hümanist bir hoca.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Emrullah Taşındı ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Emrullah Taşındı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Emrullah Taşındı için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Emrullah Taşındı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333843

Prof. Dr. Emrullah Taşındı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Emrullah Taşındı Göz Hastalıkları ve Tedavi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Emrullah Taşındı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Emrullah Taşındı Göz Hastalıkları uzmanıdır. Çocuklarda Göz Hastalıklar, Çocukluk çağında katarakt, Kuru göz sendromu alanlarında hizmet veriyor ve Sarı nokta hastalığı (Yaşa Bağlı Makula Dejenerasyonu), Kontak lens, Katarakt ve refraktif cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 38 43

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube