Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyin Tümörleri, Bel Ağrısı, Bel Fıtığı

Randevu Al 0 (850) 474 62 14 Soru Sor

Doktorun Adresi

Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. No:12 Polat Tower Residence İç Kapı No:438  Şişli, İstanbul
Fulya Academy

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli)

Çetin Ayhan Evliyaoğlu Hakkında

Çetin Ayhan Evliyaoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu, 1964 yılında Ankarada doğmuştur. Ankara Ergenekon ilkokulunu, TED Ankara Koleji orta ve lise kısmını bitirdi.  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1988’de mezun oldu.

1988-1990 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi asistanlığı ve SSK Zonguldak Hastanesi ve dispanserlerinde pratisyen hekim olarak zorunlu hizmet yapmıştır.

1990-1995 yılları arasında Ankara Numune Hastanesi Nöroşirürji Kliniği’nde uzmanlık eğitimi görmüştür.

1993-1997 yılları arası EANS( European Association of Neurosurgical Society) Belçika, Türkiye, Avusturya ve Danimarka’daki kurslarına katıldı ve tamamlamıştır.

1994 ‘te Hacettepe Üniversitesi Nörolojik Bilimler ve Psikiatri Enstitüsü Mikronöroşirürji özel eğitim programına katılmıştır.

1994’te “World Federation of Neurosurgical Society” eğitim kursuna katılmıştır.

Haziran 1996 ‘da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Ana Bilim Dalı’nda Yardımcı Doçent olarak göreve başladı.

Kasım 1996’da Almanya Heidelberg’de “Image Guided Surgery” kursuna katıldı.

Temmuz 1997-Kasım 1998 süresince Amerika Birleşik Devletleri Boston Harvard Medical School, Brigham Woman’s Hospital Nöroşirürji Kliniği’nde Dr. Peter Mc.L. Black ‘in yanında Nöroonkoloji Research Fellow’u olarak çalıştı.

1999 yılında WFNS (World Federation of Neurosurgical Societies) eğitim kursuna katıldı.

Mayıs-Haziran 2000 yılları arası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde kafa kaidesi cerrahisi ve fonksiyonel ve stereotaktik nöroşirürji konularında fellow olarak çalıştı.

Kasım 2000’de Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde kraniovertebral bileşke anatomisi ve cerrahi yaklaşımları konulu uygulamalı kafa kaidesi kursuna katıldı.

Ekim 2001 de Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalına Yardımcı Doçent olarak atandı.

2001-2004 yılları arasında TND Türk Nöroşirürji Dergisi editör yardımcılığı görevini yaptı.

2002 Surgical Navigation Education Programme, 2003 Türk Nöroşirurji Derneği Stereotaktik Nöronavigasyon Kursu, 2005 Louisville- ABD Medtronic Navigation Education Center “Advanced Cranial StealthStation Sytem Training” and “Spine Navigation Training”kurslarına katıldı.

2005 yılında Doçent oldu.

2006 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Ana Bilim Dalı Başkanı oldu.

2009 yılında İstanbul’a gelerek özel hastanelerde Nöroşirürji uzmanı olarak çalıştı. 2017 yılında Beykent Üniversitesinde Profesör kadrosuna atanarak Sağlık Bilimleri Yüksekokulunda 2017-2020 yılları arası akademik görevini devam ettirdi.

Nöroonkoloji, spinal cerrahi ve endoskopik nöroşirürji özel ilgi alanlarıdır.

Türk Nöroşirürji Derneği ve Türk Geriatri Derneği üyesidir. TND Nöronkolojik Cerrahi Öğretim ve Eğitim Grubu kurucu üyesi ve TND Cerrahi Nöroanatomi Öğretim ve Eğitim Grubu ve TND Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Öğretim ve Eğitim Grubu üyesidir.

Evli ve 2 çocuk sahibidir.

Yurtiçi ve yurtdışı toplam 39 yayını ve 56 bildirisi vardır.

İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin Tümörleri
 • Bel Ağrısı
 • Bel Fıtığı
 • Nöropati
 • Temporal Lop Rezeksiyonu
Tedaviler
 • Mikrodiskektomi
 • Epiduroskopi
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Emdr terapi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 62 14

Çetin Ayhan Evliyaoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ep..�ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Belimde fıtık ve sinir yırtıgı nedeniyle Çetin hocamla görüştüm çok kısa sürede ameliyatımi gerçekleştirdi ve aynı gün yürümeye başladım. Üzerinden on gün geçti kendimi çok iyi hissediyorum. Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. 11-03-2019

nep..cebayraktar
Zamanlama
İlgi
Ortam

İsmim Zeynep 32 yaşındayım çetin beyle 1 ay önce tanıştık iyiki tanıştık 2 yıldır boyun fıtığı ağrıları ile yaşıyordum korkularım olduğu için ameliyat olamıyordum 1 ay önce ameliyat oldum şu an hiçbir ağrım yok kolumdaki güç kaybı tamamen bitti baş ağrılarım bitti tamamen kurtuldum. Bunu okuyacak olanlara tavsiyem doktorunuza güvenin ve gerisini düşünmeyin etrafınızdaki insanların söylediklerine kulak asmayın ben öyle yaptım şu an çok iyim tabiki sevgili doktorum Çetin Ayhan Evliyaoğlu sayesinde binlerce kez teşekkür ediyorum saygılarımla... 23-01-2019

et..akaş

Selam aleyküm adım ahmet karakaş 28 yaşındayım 11,01,2016 beyin tümörü bulunduğu için bir ameliyat olmam gerekti çetin beyi tavsiye ettiler tavsiye sonucu gittiğim doktorum sayın çetin ayhan evliya oğlundan son derece memnun kaldım Allah kendisinden razı olsun bir iğne yapmış kadar bile acımadı Allah onları başımızdan eksik etmesin tüm hastalarımıza şifalar talep ediyorum sağlıkla kalın inşaAllah 13-11-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Çetin Ayhan Evliyaoğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Spinal stenoz

  1 buçuk yıl önce trafik kazası geçirdi klavicula kırığı oluştu parçalı ama boyun mr çekilmemişti omuz abduksiyon kısıtlılıği , biceps ve deltoid zayıfladı ve aşırı ağrı yapar mı bu mr sonuçları

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Spinal stenoz

  Hocam ben de pratisyen hekimim bu babamın sonuçları sol omuzda biceps atrofi ve omuzu abduksiyon yaparken şiddetli ağrı oluşuyor kendi dr miz önce fizik tedavi önerdi sizin öneriniz nedir ?bulgular: servikal lordoz düzleşmiştir. vertebra korpus yükseklikleri ve medulla sinyal intensiteleri olağandır... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 62 14

Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu Fulya Academy Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Epiduroskopi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Emdr terapi, Omurga ameliyatlarında revizyon, Omurga ve beyin biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörleri, Bel Ağrısı, Bel Fıtığı, Nöropati, Temporal Lop Rezeksiyonu hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Çetin Ayhan Evliyaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.