Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu, Ankara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Botoks Ve Dolgu, Dolgu Uygulamasi, Meme Küçültme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Mustafa Kemal Mah, Çankaya Mah., Maidan Ofis, 2118. Cd. No:4 C Blok No:129  Çankaya, Ankara
Ali Teoman Tellioğlu Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali Teoman Tellioğlu Hakkında

Ali Teoman Tellioğlu Kimdir?

Prof. Dr. Ali Teoman TELLİOĞLU, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1983 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1990 - 1996 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur. Ayrıca 1998 yılında Japonya Showa Üniversitesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünde konuk araştırmacı olarak görev almıştır.

Ankara Numune Araştırma ve Eğitim Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi bölümünde 1996 ve 1998 yılları arasında Başasistan ve 1998 yılında Ankara Onkoloji Hastanesinde uzman doktor olarak,  1998 – 2000 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi ABD’de Yardımcı Doçent olarak görev almış, 2002 yılında Doçent Doktor unvanını kazanmıştır.

2005 yılında Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi klinik şefi olarak atanmış olan Prof. Dr. Ali Teoman TELLİOĞLU, 2011 yılında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Ana Bilim dalı'nda Profesör Doktor olarak görev almıştır.

Prof. Dr. Ali Teoman TELLİOĞLU, Plastik ve Rekonstrüktif Estetik Cerrahi uzmanlığının yanında El cerrahisi ve Çene Yüz cerrahi uzmanlığı da bulunmaktadır. Bu güne kadar 14 Eğitim ve Araştırma komitesinde üye olarak görev almış,  10adet ulusal ve 7 adet uluslar arası dergide hakem olarak görev almıştır.

Meslek hayatı boyunca konferans, sempozyum, toplantı ve kurslarda 60’den fazla konuşma yapmış, Yaşlılık Döneminde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif sorunlar kitabında yazarlılığı, ve Grabb ve Smith Plastik Cerrahi, Kol germe ve üst gövde biçimlendirilmesi bölümünü çevirmenliğini yapmıştır. Ayrıca uluslararası dergilerde 68 ve ulusal dergilerde 52’ makalem yayımlandı. Uluslararası toplantılarda 61, ulusal toplantılarda 135 sözü bildiri ve posteri bildirimi mevcuttur.

Prof. Dr. Ali Teoman TELLİOĞLU, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1990

Tecrübe: 30 yıl 7 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Japonca

Deneyimler

 • Özel Muayenehane
  10 2018 - Şu Anda
 • Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
  05 2014 - 01 2017
 • Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
  05 2011 - 04 2014
 • Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)
  11 2005 - 05 2011
 • Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi
  04 2002 - 05 2011

Fotoğraflar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Tellioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Tellioğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu Ali Teoman Tellioğlu Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Vücut şekillendirme, Botoks - Dolgu, Meme estetiği, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme), Rinoplasti (Burun Estetiği), Burun estetiği (Rinoplasti), Göz kapağı estetiği, Kepçe kulak estetiği, Çene estetiği, Liposakşın alanlarında hizmet veriyor ve Botoks Ve Dolgu, Dolgu Uygulamasi, Meme Küçültme, Meme Büyütme, Rinoplasti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Tellioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ali Teoman Tellioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Tellioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.