Prof. Dr. Murat Emiroğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Meme Estetiği, PRP ile yüz yenileme, PRP ile saç tedavisi

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Bestekar Caddesi No:76/4 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Murat Emiroğlu Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Murat Emiroğlu Hakkında

Murat Emiroğlu Kimdir?

Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, 15 Haziran 1961 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini 1979 yılında Ankara Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi sırasında Genel Cerrahi Staj Programı’nın bir kısmını İtalya’daki Ferrara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Prof. Dr. Ippolito Donnini’nin başkanlığındaki Cerrahi Departmanı’nda yapmıştır.  İhtisasını ise 1993 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim dalında tamamlamıştır.

Plastik Cerrahi eğitimi devam ederken, Haziran 1992’de Japonya’ya giderek Tokyo Showa Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Departmanı’nda Prof. Dr. Takuya Onizuka başkanlığında, özellikle dudak-damak yarıkları olmak üzere doğmalık anomaliler, kraniyofasiyal cerrahi ve mikrocerrahi; Prof. Dr. Motohiro Nozaki’nin başkanlığında Tokyo Women’s Medical College’da ve Dr. Kitaro Ohmori’nin başkanlığında Tokyo MetropolitanPolice Hospital’da mikrovasküler serbest doku aktarımları; Dr. Kiyotaka Watanabe’nin “Seven Bell Clinic” adlı özel kliniğinde estetik cerrahi konularındaki çalışmalara bir yıl süre ile katılmış ve “International Onizuka Society” üyeliğine kabul edilerek Mayıs 1993’te Türkiye’ye dönmüştür.

Aynı anabilim dalında 1997 yılında Yardımcı Doçent, 199 yılında Doçent kadrosuna atanmış olan Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, 2002-2006 yıllarında “Başhekim Yardımcısı” görevini yürütmüştür. 2004 yılında da ise Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Murat EMİROĞLU, mesleki çalışmalarına  Ankara'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Meme Estetiği
 • PRP ile yüz yenileme
 • PRP ile saç tedavisi
 • Örümcek ağı estetiği
 • Meme Protezi
Tedaviler
 • Meme onarımı
 • Göz kapağı germe
 • Işık dolgusu
 • Jinekomasti tedavisi
 • Kepçe Kulak Ameliyatı

Murat Emiroğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat Emiroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Murat Emiroğlu Cevapladığı Sorular

 • Kalça ameliyatı hocam

  Kalça ameliyatı hocam merhablar benim bundan 28 yıl önce yeni doğduğum zaman kalçamdan bir parça alınmış ve oraya operasyon yapılmış şu an orası bana ağrı yapiyo 2 senedir falan oradaki çukur kısmı yeniden yapabilirmisiniz

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Murat Emiroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Gögüs estetigi

  Hocam benim gögüslerim bekarken büyüktü ama evlenip iki çocuktan sonra ise çok küçüldü şuan dümdüz ancak sütyenle belirgin olabiyor. silikon yaptırmak istiyorum fakat onun patlama riski varmış başka bi tedavi öneriniz varmı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Murat Emiroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Emiroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Emiroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Emiroğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Murat Emiroğlu Prof. Dr. Murat Emiroğlu Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Murat Emiroğlu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Meme onarımı, Göz kapağı germe, Işık dolgusu, Jinekomasti tedavisi, Kepçe Kulak Ameliyatı, Kepçe kulak estetiği, Lazer liposuction, Liposakşın, Meme estetiği, Göz kapağı estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Meme Estetiği, PRP ile yüz yenileme, PRP ile saç tedavisi, Örümcek ağı estetiği, Meme Protezi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Murat Emiroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Emiroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Murat Emiroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Emiroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.