Prof. Dr. Ersoy Konaş

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara
5.0

Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi), İple Yüz Germe, Göz Altı Işık Dolgusu

“18 yaşında bir yarık dudak yarık damak hastasıyım bu zamana kadar hastalığımdan dolayı bir çok zorlu...” Devamı

Prof. Dr. Ersoy Konaş

Prof. Dr. Ersoy KONAŞ, 1975 yılında Samsun’da doğmuştur. Üniversite öncesi eğitimlerini Samsun’da tamamlamıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıpta Uzmanlık Sınavında ilk 20 içerisindeki derecesiyle Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimine başlamıştır. 2006 yılında eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah unvanı almıştır.

Mecburi hizmet yükümlülüğünü 2006-2009 yılları arasında Erzincan Devlet Hastanesi'nde yerine getirdikten sonra 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 2011 yılında Erasmus MC Hollanda’da Kraniofasiyal ve Dudak Damak Yarıkları, Copure Centrum Belçika’da Estetik Fellowluk eğitimlerini tamamlamıştır. 2012 yılında ise Doçent, 2019 yılında Profesör unvanı almıştır. Yapmış olduğu mesleki çalışmalar sonucunda 2013 yılında Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi Uzmanı unvanını almaya hak kazanmıştır. 

Prof. Dr. Ersoy KONAŞ'ın 21'i uluslararası alanda, 12'si ulusal alanda yayınlanmış olan makalesi, 14'ü uluslararası kongrede ve 20'si ulusal kongrede sunulmuş olan pek çok bildirisi bulunmaktadır.

Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, International Society for Craniofacial Surgery (Assoc member), AO Foundation AO-CMF ve Europian Plastic Surgery Workshop EPSW gibi ulusal ve uluslararsı pek çok mesleki kuruluşa üyeliği bulunan Prof. Dr. Ersoy KONAŞ, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Profesör olarak görev yapmakta ve 2013 yılından beri Tıp Fakültesi Fakülte Kurulu ve Fakülte Yönetim Kurulu üyelikleri görevlerini yürütmektedir.

çarpık bacak estetiği

devlet memuruyum 32yaşında öğretmenim.Bacaklarım çarpık devlet hastanesinde düzeltme yapar mısınız sayın hocam? ne yapabilirim yürüyüşüm çok bozuk ortapedik sorun yaşıyorum.

Prof. Dr. Ersoy Konaş

Prof. Dr. Ersoy Konaş tarafından cevaplandı

Eğer iskeletsel bir problem yok ise kontur restorasyonu yapılabilir. Bunun için sizi muayene edip so... Cevabı görmek için tıkla.

29 Haziran 2016 tarihinde cevaplandı.

epilasyon hatası

Merhaba, ablam sir ağda ile bıyıklarını aldırmış yeniden tüy gelmemiş fakat bıyık bölgesinde kararma olmuş bıyık varmış gibi görünüyor bunun kısa zamamda geçmesi için önerirsiniz

Prof. Dr. Ersoy Konaş

Prof. Dr. Ersoy Konaş tarafından cevaplandı

Çorumdaki Plastik Cerrah meslektaşlarımızla temasa geçmenizi öneririm. Saygılarımla Cevabı görmek için tıkla.

1 Haziran 2016 tarihinde cevaplandı.

botox ve dolgu

Merhabalar hocam. Ben dolgu ve botox enjeksiyonu için başvuruda bulunmak istiyorum. Ancak size bir soru soracaktım.Yaklaşık dört aydır lustral isimli antidepresan kullanmaktayım.Botox ve dolu enjeksiyonu sırasında bu ilacın kanımda bulunması risklimi, yada bu antidepresan botox ilacı ve dolgu enjeksiyonu ile etkileşimi varmı??? bilgilendirir iseniz çok sevinirim saygılar.

Prof. Dr. Ersoy Konaş

Prof. Dr. Ersoy Konaş tarafından cevaplandı

Etkileşmez yaptırabilirsiniz. Cevabı görmek için tıkla.

1 Haziran 2016 tarihinde cevaplandı.

Özel Muayenehane
Next Level Plaza A Blok No 52 Çankaya/Ankara
Tedaviler
Lazer liposuction Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe Cinsiyet değişimi Ultrason destekli lipoplasti Kepçe kulak estetiği Variköz ve spider venlerde kozmetik cerrahi Dövme silme Kozmetik cerrahi Kalıcı makyaj(mikropigmentasyon) Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Ersoy KONAŞ, 1975 yılında Samsun’da doğmuştur. Üniversite öncesi eğitimlerini Samsun’da tamamlamıştır. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıpta Uzmanlık Sınavında ilk 20 içerisindeki derecesiyle Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimine başlamıştır. 2006 yılında eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi) İple Yüz Germe Göz Altı Işık Dolgusu Deri Kanseri (Melanom) Kaş Kaldırma Burun ucu Estetiği Burun Tıkanıklığı Burun Estetiği (Rinoplasti) Brakioplasti Boyun Germe Botulinum Toksin Botoks Ve Dolgu Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) Ameliyatsız yüz estetiği Abdominoplasti
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 60 45

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MG
Mus*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

18 yaşında bir yarık dudak yarık damak hastasıyım bu zamana kadar hastalığımdan dolayı bir çok zorlukla karşılaştım.Bunlar sağlık sorunları ve psikolojik sorunlardı.Fakat yaşımdan dolayı ben daha çok psikolojik sorunlara kafamı yoruyordum aileme,yakınlarıma hiç anlatmadığım çok şey yaşadım insanlar bu hastalığa sahip olan insanları tuhaf karşılayabiliyor bu da doğal olarak beni her zaman üzüyordu fakat yaşım büyüdükçe onlara da hak verdim çünkü onlarda bu hastalığın ne olduğunu bilmiyorlardı ve tepki göstermeleri muhtemeldi büyüdükçe artık çok kafama takmasam da beni üzmeye devam ediyordu hep böyle kalacağıma alışmış bir şekildeydim. Yaşım ilerledikçe de nefes almakta daha da zorlanmaya başladım.Sonrasında Ersoy hocamla tanıştım ilk tanışmamız hala aklımda kendisi o kadar samimi bir insanki hep umutsuz olan bana inanılmaz bir mutluluk ve umut verdi.Doktorların başarısının yanında hastasıyla olan ilişkisinin çok önemli olduğunu düşünüyorum ve bu iki özellikte Ersoy hocada fazlasıyla var.Kendisi benim için bir doktordan fazlası.1 Temmuzda Ersoy hoca tarafından ameliyat oldum ameliyatım gayet başarılı geçti.Şuan sonuçtan o kadar memnunum ki bu seviyeye gelebileceğimi hiç düşünmemiştim Ersoy hoca sayesinde bu güzel duyguyu da yaşadım. 18 yıldır hiç doğru nefes alamadığımı fark ettim.Ameliyattan sonra çok rahat nefes alabiliyorum her şeyi eskisinden daha güzel hissediyorum hem de bu kadar kısa sürede.Sizde benimle aynı durumdaysanız Ersoy hocam ile birlikte çok mutlu olabileceğinizin garantisini verebilirim.Tekrardan çok teşekkür ederim hocam kalbimde hep büyük bir yeriniz olacak umarım hayatınız boyunca hep mutlu olursunuz.

MG
Mur*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Oğlum Mustafa Emir …….de doğuştan damak ve dudak yarığı rahatsızlığı bulunmakta olup, 18 yaşına yaklaşması üzerine 2020 yılı sonlarına doğru burnundaki eğriliği, kemeri ve simetri bozukluğunu düzeltmesi için alanında uzman bir doktor arayışına girdik. Yılar geçtikçe çocuğumda burnundaki doğuştan meydana gelen simetri bozukluğunun kendisinde büyüyen bir psikolojik sorun olduğunu gördük. Sosyal medya üzerinden yaptığım araştırma sonucu hakkında çok olumlu yorumlara rastladığım Ersoy KONAŞ hocama instagram üzerinden durumu anlatarak kendisinden yardım istedim. Yaptığı ilk muayene sonucu Temmuz 2021 ayı içerisinde ameliyat edebileceğini söylerken 18 yıl beklemenin heyecanı ile sevinç gözyaşı döktük. Hasta doktor ilişkisinde %50 ameliyat %50 de hastaya yaklaşımın ne kadar önemli olduğuna inanıyorum. İlk karşılaşmamız sonrası her defasında Ersoy Beyin kibarlığına, sıcakkanlılığına, samimi ve motive edici yaklaşımına hayran kaldık. 1 Temmuz 2021 günü sabahı oğlum Ersoy KONAŞ Hocamız tarafından başarılı bir ameliyat geçirdi. 9 Temmuz günü kendisine kontrol için gittiğimizde burnundaki tamponu, dikişleri ve silikonları aldı. Şükürler olsun yıllardır hayalini kurduğumuz ameliyat başarılı geçmişti. Derler ya okka gibi bir burnu olmuştu. Oğlumun gözleri dolarak Ersoy Beye “Ben 18 yıldır nefes alamıyordum, ilk defa şimdi burnumdan nefes aldım, çok teşekkür ederim” demesini ömrüm boyunca unutmayacağım. Bu sevinci bize yaşatan Ersoy KONAŞ Hocama oğlum ve ailem adına binlerce sefer teşekkür ederim. Hocam inanın yaptığınız sadece bir ameliyat değildi, bizlere yaşattığınız mutluluğu size anlatamam. Estetik yönden doktor arayışına girenlere Ersoy Hocama muayene olduktan sonra yazdıklarıma hak vereceklerine inanıyorum. Ersoy Hocam, her şey için tekrar çok teşekkür ederiz, yaşattığınız mutluluğu tarif edemem, yolunuz hep açık olsun inşallah, sizi tanıdığımız ve bu önemli ameliyatı sizin yaptığınız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Başarılılar dilerim.

NH
Nur*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

72 yaşındaki annemin yüzünde cilt kanseri sebebiyle oluşan 2. büyük kitleyi de başarı ile alması ve yüzünde hiçbir hasar bırakmaması bizi hem şaşırttı hem de çok mutlu etti.. çok teşekkür ederiz hocam.. Allah yolunuzu açık etsin. Ülkemize sizin gibi doktorlar nasip etsin..

Fil*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Şimdi adının önünde Prof. Dr. gördüm ya çok şükür.... Ersoy Bey benim minnak oğlumun ameliyatına girmişti. Yarık damak dudak rahatsızlığı ile kucağıma aldığım sonra onlara teslim ettiğim minnak oğlumun. Şimdi 17 yaşında artık minnak değil ama artık doktoru da Prof olmuş. Çok yakışmış çookk... Sevgili Ersoy Hocam bütün endişelerimi yok etmiştiniz o zamanlar. Korktuğum ne varsa ameliyatlara dair hepsini gidermiştiniz. Damak ameliyatında daha evvelden gördüğüm manzaraların hiçbirini oğlumda görmedim sayenizde. Mesela başka yerde ameliyat olan Ömer'in ameliyatında damakta korkunç bir görüntü vardı. Ama ben Alperen'imi size emanet ettim. Ameliyattan sonra ise ben şaşkın! Damakta dikiş görünmüyor her şey yolunda. Zamanla eriyen ama bedene zararı olmayan bir madde ile kapladık dikiş görmeyeceksiniz demiştiniz. Hiç dikiş görmemiştim:) Figen Hocamız ve Size minnettarım. Öyle mutlu oldum ki aniden burada sizin isminizi görmekten ve size çok yakışmış olan Prof. Dr. ünvanını almanızdan dolayı. Ben sizden razıyım Allah da razı olsun. Oğlum çok başarılı hep taktir alıyor. Belki sizin gibi doktor olur:) Kalpten sevgilerimle Prof. Dr. Ersoy Konaş!!! Çok yakışmış çok :)

SY
Sim*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ersoy Hoca, 2019'da Burun ameliyatimi gerceklestirmisti. Kendisinin mesleki becerisi, ilgisi sayesinde gozumda buyuyen bu sureci gayet rahat gecirdim. Sonuc da beklentilerimin ustunde, gayet basarili oldu. Bir hekim adayi olarak mesleki ozverisi ve donanimiyla her zaman ornek alacagim bir hocam kendisi. Bir plastik cerraha basvurmayi dusunen herkese kesinlikle Ersoy Hoca'ya muayene olmasini tavsiye ederim.

YS
Yas*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Altı ay önce ersoy hocaya burun tıkanıklığı, kemer ve burun ucu düşüklüğü şikayeti ile başvurdum. Güler yüzlü ve ilgili yaklaşımı çok motive etmişti. Ameliyat öncesi ve sonrası hiç bir problem yaşamadım. İlgi ve alakasıyla her zaman yanımızdaydı. Korona döneminde yaptırmama rağmen her şey yolunda gitti. Ameliyat olduğum hastane, doktorum, anestezistim her şey çok iyiydi. Ameliyattan sonra gayet iyi hissediyordum hemen kalktım yürüdüm hiç başım da dönmemişti. Hastanede hiç kalmama gerek kalmadı, eve gidebildim ilk akşam. Buz işlemi uyguladım bir hafta. Biraz yanaklarım ve dudağım şişmişti ve göz çevrem hafif morarmıştı ama abartı değildi. Hiç kanamam olmadı, sadece biraz akıntı vardı. Tamponlarım plastikti ve varlığını hiç hissetmedim. 10 gün sonra tamponlarımı aldırmaya ve bandajımı değiştirmeye hastaneye gittim. Hızlı ve sıkıntısız bir şekilde bitti. Tampon alınırken hiç sıkıntı yaşamadım. Bandajımı kendim çıkarttım biraz ıslatıp. Bu süreçte saçımı hiç yıkayamadım tabi ki. Ama ameliyattan 2 hafta sonra falan her şey normale dönüyo. Hem nefes sıkıntım düzeldi hem de burnumun şekli tam istediğim gibi oldu. Gayet memnunum ve çok öneriyorum.

..
...*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Merhaba, ben meme asimetrisi nedeniyle Ersoy hocama başvurmuş bir tıp öğrencisiyim. İlk görüşmemizden itibaren muayenelerdeki ilgisi, sorduğum her soruya verdiği samimi ve anlayışlı yanıtlarıyla yaptığı ameliyatın yanı sıra insanın gönlünü de kazandığını belirtmek isterim. İki memem arasında çok bariz bir fark vardı ve bu durum benim için birçok konuda sorun yaratıyordu. Açıkçası ameliyatı en azından ikisinin arasındaki fark eskisi kadar fazla olmaz rahat ederim diye istemiştim, ama sonuç Ersoy hocama güvenmemi haklı çıkaracak kadar muhteşemdi belirtmeden geçemeyeceğim. Ersoy hocam o kadar güzel bir iş başardı ki ona ne kadar teşekkür etsem az. Hocam hem hastalarıyla olan iletişimini hem de yaptığı cerrahi operasyonları o kadar ince eleyip sık dokuyor, o kadar özenle itinayla yapıyor ki sonucun çok iyi olması kaçınılmaz. Bu noktada gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

Slt*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ddy li birey olarak ortodontik tedavi sonrası ameliyatlar için doktor seçimi yapmak zor oldu benim için. Gittiğim yerlerde ameliyat ertelemeleri ile tedavim sonuçsuz olacağını düşünmeye başlamıştım. Araştırmalar yaparken yine Ersoy hocamın sayfasında yorumlari okurken üst çene ameliyatı olmuş olan şimdi yakın arkadaş olduğum kader ortağım sayesinde Ersoy beye gittim. Ve beni çok olumlu karşıladı. Net tavrı ile ameliyat günü verdi. Sabr ve cesaretle bugun bir üst çenem var. 25 yılın sonunda gerçekleşen hayalim var. Gülerken görünün dişlerim var. Kırık dişim bile olsa saklamadan, elimi ağzıma götürmeden gülüşlerim var. Birinci değişim diyorum ben buna. Ikinci olarak güzel gülüşlere kavuşacağım protez. Oda minnacık kaldı. Nasıl cesaret ettin diyenler var. Ben mutsuz bir hayata cesaret edemedim. Mutsuz bir hayatim vardi. Insanlarin elestiri oklarının üstümde olmasından daha kolay oldu bu benim için. Iyi ki Ersoy hocam❤ Üçüncü değişim için flep ameliyatını sabrla bekliyorum ve tabiki Ersoy Konaş hocam ile. ???

FZ
Fat*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhabalar .2016 yılının ağustos ayında cift çene ameliyati oldum. Çok korkmama rağmen Ersoy Beyin ameliyat hakkındaki rahatlatıcı bilgilendirmeleri sayesinde ameliyata tam bir güvenle girdim ve herşey tahminimden daha güzel gelişti. Evet biraz zor bir süreç ama elde edilen sonuç için herşeye değer .Şu anda çevremdeki tüm insanlardan iyiki ameliyat olmuşsun sözünü duyuyorum. Bu ameliyati profesyonel ellerde olmak en güzeli yani gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir doktor ve ekip.

AK
Asl*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

1 ay önce üst çene ameliyatı oldum.Senelerdir düzelmesini istediğim gülüşüm şuanda mükemmel üst çenem öne geldi.Ameliyat sonrası için çok zorlu bir süreç olacağı söylenmişti hep ama Ersoy Bey ve ekibi harika.Neredeyse 1 ay içinde tüm şişlerim indi abartıldığı kadar şişlik olmadı morluk hiç olmadı.Bu ameliyatı olmak isteyen herkes şüphe duymadan tereddüt etmeden Ersoy Beyle görüşsün insana güven veriyor ve en iyisini yapıyor.Çok mutluyum

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ersoy Konaş ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ersoy Konaş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ersoy Konaş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Ersoy Konaş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116045

Prof. Dr. Ersoy Konaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ersoy Konaş Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ersoy Konaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ersoy Konaş Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi), İple Yüz Germe, Göz Altı Işık Dolgusu alanlarında hizmet veriyor ve Lazer liposuction, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Cinsiyet değişimi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 60 45

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube