Prof. Dr. Mustafa Şengezer

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara
5.0

Göz Altı Morlukları, Kellik, Yüz Kırışıklıkları

“Merhaba merhaba merhaba😅 yoruma Mustafa hocamın repligiyle başlamak istedim ben onunla bacağımda kaz...” Devamı

Prof. Dr. Mustafa Şengezer

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, 1951 yılında Niğde’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Konya Maarif Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1978 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. Ardından GATA Plastik Cerrahi Anabilim Dalı'nda sırasıyla Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesörlük Akademik unvanlarını almıştır.

Uzun yıllar GATA Plastik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı görevini sürdürdükten sonra yaklaşık 7 yıl önce bu görevinden ayrılan Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, halen muayenehanesinde serbest hekim olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, akademik kariyeri esnasında 2 yıl süreyle Amerika’da Kentucky Üniversitesi Plastik Cerrahi Bölümünde üst eğitim almıştır. Bunun yanı sıra daha kısa sürelerle Almanya, Finlandiya ve Amerika/Miami'de Estetik ve Plastik Cerrahinin farklı konularında yurtdışı eğitimlerini tamamlamıştır.

Sayısız ulusal ve uluslararası kongrelerde bildiriler sunmuş, konferanslar vermiş olan Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, halen dünyanın pek çok farklı ülkesinde konferanslar vermeye devam etmektedir. Türk Plastik Cerrahi Dergisi'nin 4 yıl boyunca editörlük görevini başarı ile sürdürmüştür. Ayrıca kendisinin, uluslararası saygın Plastik Cerrahi dergilerinde 110'a yakın yabancı dilde yazılmış makalesi ile yurt içinde yayınlanan 60'a yakın makalesi bulunmaktadır.

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER Muayenehanesi
Simon Bolivar Cad. No: 3/5 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) Estetik cerrahi Vücut Şekillendirme Bariatrik cerrahi Liposakşın Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı
Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER Muayenehanesi
Simon Bolivar Cad. No: 3/5 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) Estetik cerrahi Vücut Şekillendirme Bariatrik cerrahi Liposakşın Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER, 1951 yılında Niğde’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Konya Maarif Koleji'nde bitirmiştir. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1978 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gülhane Askeri Tıp Akademisi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda ve Plastik Cerrahi Anabilim Dalı'nda tamamlamıştır. Ardından GATA Plastik Cerrahi Anabilim Dalı'nda sırasıyla Yardımcı Doçent, Doçent ve Profesörlük Akademik unvanlarını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1978
Deneyim: 46 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Göz Altı Morlukları Kellik Yüz Kırışıklıkları Benler Deviasyon Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER Muayenehanesi (1978 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 37 25

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AG
Ayş*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER Muayenehanesi

Merhaba merhaba merhaba😅 yoruma Mustafa hocamın repligiyle başlamak istedim ben onunla bacağımda kaza sonucu oluşan lekeler ve kotu yaralar için gittim hala bacağımın bu haline inanamıyorum Mustafa hocanın bu yaraları sanki sihirli bir değnekle dokundurup aldı benden desem mübala etmiş olmam geçirdiğim bı iş kazası sonucu dizden üstünde çok ciddi yaralar vardı kimsenin bakamicagi benim bile bakarken korktuğum çok kotu yaralar bunlar nasıl bu kadar düzeldi Mustafa hoca ne güzel iş yaptı onun o guzell ellerinden öperim bana yeniden yaşama sevinci verdi benim büyük sanslarimdan biridir Mustafa hoca ona burdan tekrar çok teşekkür ederim 🌸

İA
İpe*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mustafa Hocam tatli dili güler yüzü ile önce güveninizi kazanıyor.Kendisi meme küçültme ameliyatımı yapti ve hicbir sorun yaşamadim.Ağrim olmadi ve çok memnunum herkese tavsiye ediyorum 😊

NA
Neş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Göğüs dikleştirme ameliyatı oldum ikinci gün arabamla kontrole kendim gittim🙈🥰❤️ Çok korkuyordum zor falan dediler inanamadım🤍

XX
X X***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mustafa bey son derece güler yüzlü, güven verici, iyi ve deneyimli bir doktordur. Prosedür öncesi olduğu kadar sonrasında da ilgi ve alaka göstermektedir. Kendisine rahatlıkla güvenebilirsiniz.

..
... .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yıllardır burnumda 7 ayrı sorun vardı bir türlü ameliyata cesaret edemedim ve Mustafa Beye gittim. 3 saat süren ameliyatın ardından başarılı bir sonuç elde ettiği için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. En çok korktuğum şeyler morluk, şişlik, ağrı ve dikiş izinin gözükmesiydi lakin böyle bir şey ile karşılaşmadım. Emeğinize ve narin ellerinize sağlık.

eg
Ene*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mustafa hocama yanık tedavisi için gittim. 2 ay boyunca iyileşmeyen yanığımı ameliyat ile tedavi etti. Ankara'da gitmediğim doktor, hastane kalmamıştı en son bir tavsiye ile gittim ve çok şükür sağlığıma kavuştum.

AK
Ayç*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bugün meme büyütme ameliyatımın 14. yılında, botoks için Mustafa Hocam'ın kliniğindeydim. Çok başarılı ve rahat geçen operasyonumu takip eden 14 yıl içinde 2 kere evlendim, 2 eşim de operasyonu fark etmediler. Çünkü dokusu, görünümü inanılmaz doğal ve kesinlikle deforme olmadı. Operasyon geçirdiğimi hatırlamıyorum bile, gerçek göğüsten hiç bir farklı yok. Meme büyütmek isteyenlere kesinlikle alanındaki en iyi doktor Mustafa Hocam'ı öneriyorum, benim gibi yıllarca sağlıklı ve mutlu olsunlar.

Ebr*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bugün botoks için Sayın Mustafa Şengezer Hocam'a gittiğimde, kendisinin gerçekleştirdiği göğüs büyütme operasyonumun üzerinden tam 14 yıl geçtiğini fark ettik. Pırıl pırıl çıktığım operasyonun ardından, seneler içinde 2 evlilik yaşadım, implantımı asla fark etmediler; görüntü, doku inanılmaz güzel, doğal ve hiç bir deforme yok. En önemlisi de bunca yıldır tek bir sağlık problemi yaşamamış olmam. Göğüs büyütmek isteyenler hiç düşünmeden Mustafa Hocamdan randevu alsın ve uzun yıllar gerçeğinden farksız göğüsleri ile sağlıkla, mutlulukla yaşasın.

İÇ
İlk*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Benim en kıymetli PLASTİK CERRAHİ SANATCIM..⭐️ 15 sene evvel sevgili babamın burun ameliyatını gerçekleştirmiştiniz. Daha sonra 10 sene evvel sevgili amcamında burun ameliyatını yaparak son derece kaliteli operasyonlarınızı başarı ile tamamlamanıza teşekkürlerimiz sonsuzdur. Ve şimdi ben .. Yaşamım boyunca en büyük İYİKİM olarak kalacaksınız. Sizi tercih etmek bana o kadar çok şey kattı ki, hissettirdiğiniz onlarca sayısız güzel duygular için çok çok teşekkür ederim. Bize güzel gülümsemelerinizle hayat veren çok kıymetli hocamıza sonsuz sevgi ve saygılarımızla.

YK
Yus*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mustafa Şengezer ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mustafa Şengezer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mustafa Şengezer için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mustafa Şengezer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113725

Prof. Dr. Mustafa Şengezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mustafa Şengezer Prof. Dr. Mustafa ŞENGEZER Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mustafa Şengezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mustafa Şengezer Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Göz Altı Morlukları, Kellik, Yüz Kırışıklıkları alanlarında hizmet veriyor ve Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Estetik cerrahi, Vücut ŞekillendirmeKarın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Estetik cerrahi, Vücut Şekillendirme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube