Op. Dr. Dürüye İlbağa

Göz Hastalıkları - Samsun
5.0

Göz Kapağı, Keratokonus, Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis)

5.0

“Kibar ve ilgili tavsiye ederim.” Devamı

Op. Dr. Dürüye İlbağa

Op. Dr. Dürüye İLBAĞA, 1958 yılında Ankara'da doğmuştur. Cumhriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Aktif olarak göz hekimliği yaptığı süre toplam 22 yıl olmakla birlikte 10.000'in üzerinde cerrahi vaka deneyimi mevcuttur.

Op. Dr. Dürüye İLBAĞA, Samsun İlkadım'da bulunan Dünya Göz Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir. 

Samsun Dünya Göz Hastanesi
19 Mayıs Mh., Dr. Kamil Cd. No:6, 55030 İlkadım/Samsun
Hizmetler
Katarakt ameliyatı Görme alanı testi Katarakt ve refraktif cerrahisi Blefarospazm tedavisi Çocukluk çağı miyopi tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Göz Kapağı Keratokonus Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis) Piterjium (Gözde Et) Göz Travmaları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Doğ*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kibar ve ilgili tavsiye ederim.

HK
Hay*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Harika bir insan. Göz enfeksiyonu için kendisine son çare olarak gittim. Hocamı görür görmez bayağıdır düşündüğüm göz altı torbalarim için ikinci güne ameliyat olmaya karar verdim. Kendisi gayet titiz ve profesyonel şekilde ameliyatımı gerçekleştirdi. Teşekkür ediyorum hocama.

TB
Tal*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

15 yıldan beri kullandığım gözlüklerimi Dünya göz hastanesinde Dr Düriye İlbağa hanım efendi tarafından iki gözüme akıllı lens lazerle yerleştirerek gözlüklerimi attım.10 gün oldu gayet çok güzel görebiliyorum artık.Dünya göz hastanesine ve özellikle Dr Düriye hanıma çok teşekkür ediyorum .Artık HD görüntülü görmekteyim??

ŞE
Şey*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Neredeyse iki hafta önce bir lazer operasyonu geçirdim ve hayatımın radikal kararını verdiğim için çok mutluyum. Düriye Hanım'a ilgisi için çok teşekkür ederim. Hiçbir sorun yaşamadan güzel bir zaman geçiriyorum, bilinen duyulanin aksine aslında gayet normal hayata devam edebiliyor olmak çok iyi. Beni 15 yıllık maskemden kurtardığınz için tekrardan teşekkür ederim.

TK
T. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Geçen hafta Düriye Hanım'a muayene olup lazer operasyonu olabilme imkanına sahip oldum. Çocukluğundan beri gözlük kullanan biri olarak bu benim için radikal bir karardı ve buna sahip olmak çok zor gibiydi. Şuan hayatımdan olduğundan daha memnunum ve öncelikle Düriye Hanım'a çok teşekkür ederim. İlgisi çok güzeldi ve hala çok güzel. Hiçbir sorun yaşamadan hayatıma devam ediyor olmak çok daha güzel. Böyle değişime yardımcı olduğu için kendisine tekrardan teşekkür ederim. ?

LA
L A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Başarılı bir laser ameliyatı yapıldı bana, gözlüklerimden kurtulduğum için çok mutluyum. Umarım sınavı kazanıp hayallerimdeki mesleğe kavuşacağım.

RE
R E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Almanya'da yaşıyorum. Hem uzağı hemde yakını gözlüksüz görmek istiyordum. Dürüye hanımla iletişime geçtim ve şeffaf lens cerrahisi ile trifokal intraokuler lens yerleştirdi, çok memnun oldum.

FS
Fat*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Göz kapaklığı düşüklüğüm vardu her iki göz kapağımada Dürüye hanım tarafından ptosis ameliyat uygulandı, sonuçtan çok ama çok mutluyum teşekkürler

AT
Asi*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben bugün yeniden doğdum doktor hanım.. 15:00 - 16:00 gözlük numaralarım vardı ve laser ameliyat ile gözlüklerimden kurtulmak istiyordum. Laser ameliyatına uygun olmadığım için refraktif lens değişimi yapıldı. Kendi merceğim alınarak yerine yapay mercek koydu doktor hanım. Fako yöntemiymiş ismi, şeffaf lens cerrahisi uygulandı, sonuç mükemmel. Tam görüyorum doktorum çok mutluyum

RG
Rey*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Op. Dr Dürüye hanımla 2016 senesinde tanıştım. Önce sağ gözümde başlayan daha sonra da sol gözümde devam eden ve ilerleyen katarakt hastalığım vardı. Muayene için İlkadım'daki Dünya göz hastanesine başvurdum. Dürüye hanımdan randevu verdiler. İki gözümde de katarakt olduğunu ve bir an önce ameliyat olmamın yararıma olacağını ve hatta artık gerektiğini belirtti. Ardından bir sonraki gün sağ gözümden bir hafta sonra da sol gözümden ameliyat oldum. Gerek hastane ortamı gerek doktor hanım son derece kaliteli ve titizdi. Benden 3-4 ay sonra da küçük oğlum gözlük atma ameliyatı için başvurdu. Ona da lasik ameliyatı önerdiler ve çok kısa ve risksiz bir ameliyat sonrasında da oğlum gözlüklerinden kurtuldu. Doktor hanıma ve Dünya göz hastanesine hem katarakt hem de lasik ameliyatı için çok çok teşekkür ediyoruz. Samsun'da güvenle tercih edebileceğiniz bir adres ve uzman doktor. Op. Dr. Dürüye İlbağa göz hastalıkları konusunda bir uzman...

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Dürüye İlbağa ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Dürüye İlbağa için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Dürüye İlbağa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Dürüye İlbağa Samsun Dünya Göz Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Dürüye İlbağa hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Dürüye İlbağa Göz Hastalıkları uzmanıdır. Göz Kapağı, Keratokonus, Göz Kapağı Düşüklüğü (Pitozis) alanlarında hizmet veriyor ve Katarakt ameliyatı, Görme alanı testi, Katarakt ve refraktif cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube