Op. Dr. Alper Kebudi

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
4.9

Spor Yaralanmaları, Ayak Bileği Kırıkları, Ayak Ağrıları

“Öncelikle doktoruma çok teşekkür ederim. İkidir protez ameliyatı geçirdim ilk bir ayda yürümeye başl...” Devamı

Op. Dr. Alper Kebudi

Op. Dr. Alper Kebudi, 1977 yılında Antakya’da doğmuştur.İlkokul eğitimini Cemalettin Tınaztepe İlkokulu’nda,  ortaokul ve lise eğitimini ise Özel Hatay Kültür Lisesi’nde tamamlamasının ardından ingilizce tıp eğitimine 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı ve 2000 yılında mezun olmuştur. 

Mezuniyetinin ardından ihtisasını Ortopedi ve Travmatoloji alanında sürdürmeye karar veren Dr. Kebudi, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilimdalında eğitimine başladı ve 2005 yılında uzman doktor unvanını aldı. 2005 ile 2006 yılları arasında ABD’de Wisconsin Üniveristesi Ortopedi ve Rehabilitasyon departmanında çocuk omurga hastalıkları, çocuklarda ayak deformiteleri ve düzeltilmesi, spor cerrahisi ve artroskopik tedavi metodları üzerine gönüllü laboratuar ve klinik çalışmalar yaptı.

Op. Dr. Alper Kebudi,2006 yılı itibariyle İstanbul’da çeşitli özel sağlık kuruluşlarında görev yaptı.Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.  Çok iyi derecede ingilizce ve orta derecede almanca bilmekte olup, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Op. Dr. Alper KEBUDİ Muayenehanesi
Halaskargazi Cad.Atamın Apt. No.210 Kat.2 Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Ayak ve ayak bileği cerrahisi Kalça protezi ameliyatları Total diz protezi ameliyatları Omuz artroskopisi Diz artroskopisi Prp tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Alper Kebudi, 1977 yılında Antakya’da doğmuştur.İlkokul eğitimini Cemalettin Tınaztepe İlkokulu’nda,  ortaokul ve lise eğitimini ise Özel Hatay Kültür Lisesi’nde tamamlamasının ardından ingilizce tıp eğitimine 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladı ve 2000 yılında mezun olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Spor Yaralanmaları Ayak Bileği Kırıkları Ayak Ağrıları Skolyoz Düz Taban (Pes Planus) Kıkırdak Hastalıkları Ve Yaralanmaları Boy uzatma ameliyatları Spor Yaralanmaları Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği) Spor Travmaları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 51 94

Görüşler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
NG
Nur*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle doktoruma çok teşekkür ederim. İkidir protez ameliyatı geçirdim ilk bir ayda yürümeye başladım benimle ve başka hastalarıyla ilgili olduğu için ona ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

BK
Bil*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocamız beni dizimdeki problemi görerek bana yol gösterdi. 3 yıldır dizimde ne olduğunu anlamayan doktorlar yüzünden heba ettik onca zamanı şimdi de prp tedavisi yaptıracağız bakalım ne olacak. hocamda ki enerji beni kendisine inanılmaz derecede mutlu etti. kendisinin başarılarının devamını diliyorum.

SB
Sem*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sevgili doktorumuz Alper Bey sizi tanımasaydık 10 yıldır yaptıramadığımız annemizin ameliyatını maalesef gerçekleştiremeyecektik özel, devlet tüm kurumların ameliyat yapamayız diyerek kovduğu annemi sağlığına kavuşturdunuz herşey için çok teşekkürler. Sizin gibi doktorlara ülkemizin çok ihtiyacı var. Allah başımızdan eksik etmesin.

ek
Esr*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dr. Alper Bey ile annemin diz protezi operasyonu için tanıdık vasıtasıyla tanıştık. ameliyattan sonra hemen yürütmeye başladı. anneme çok destek oldu. 2-3 haftalık süreçte annem dizlerine tamamen ağrısız yük verebildi. Kendisine minnettarız. İlgisi , sabrı , güler yüzü , bütün sorularımıza açıklayarak sıkılmadan cevap vermesi her şeyiyle İşinde son derece mükemmel bir doktor. herkese tavsiye ediyoruz. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz

NU
Ner*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 1.5 ay önce tanıştığım doktorumuzla inanılmaz bir enerji uyumu yakaladık. Ve son derece güven sağladı. Koşulsuz şartsız ameliyat olmaya karar verdim. Kliniğinde ve ameliyat esnasında ameliyat sonrasında güler yüzü, ilgisi mükemmel oldu. Kafama takılan tüm sorulara sabırla yanıt verdi. Klça protezi ameliyatı olalı 1 ay oldu, mükemmel hissediyorum. Çok teşekkür ederim. Tüm sorunlarımdan yavaş yavaş kurtuluyorum.

BU
Bat*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doktorumuzla bugün tanışma şansı buldum ilk olarak. ilk enerji uyumumuz güzeldi. Her sorduğumuz soruya içten ve bizim anlayabileceğimiz seviyede anlatmasından, gerek bilgisinden, gerek sıcakkanlı ilgisinden dolayı çok memnun kaldım. Diz tedavimize gün itibariyle başladık. Ve kısa süre de olumlu sonuçlar alacağımız için şimdiden teşekkür ediyorum kendisine. İyi çalışmalar diliyorum.

ŞU
Şir*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dr.Alper Bey ile ablamın kalça protezi ameliyatı için tanışmıştık. Mükemmel ilgi ve güzel bi ameliyattı. Arkasından benim bel fıtığım için kendisine başvurdum. Belimden konsantre iğne yapmayı önerdi. Daha önce bir çok doktor böyle bir iğne için öneride bulunmuştu. Fakat güven problemi yüzünden yaptrmamıştım. Fakat Dr. Alper Bey'e gözüm kapalı iğnemi yaptırdım.

na
Nev*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

alper hocamız mesleginde gerçekten çok başarılı ailemizden 5 kişi amaliyat oldu çok şükür kimsede bi şikayet olmadı çok memunuz hocamızın görevin de bşarılar diliyoruz.

..
...*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Annemin yürüyemeyecek kadar şiddetli diz ağrıları oluyordu. Doktor Alper bey, annemi ameliyat ederek ağrılarından kurtardı. 5 sene geçti hiç şikayeti olmadı. Hocamızdan çok memnunuz.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Alper Kebudi ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Alper Kebudi için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Alper Kebudi için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Alper Kebudi ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508115194

Op. Dr. Alper Kebudi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Alper Kebudi Op. Dr. Alper KEBUDİ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Alper Kebudi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Alper Kebudi Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Spor Yaralanmaları, Ayak Bileği Kırıkları, Ayak Ağrıları alanlarında hizmet veriyor ve Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Kalça protezi ameliyatları, Total diz protezi ameliyatları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube