Prof. Dr. Çağatay Öztürk

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Ur (tümör), Brakial Pleksus, Omurga Kırığı

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5  Beşiktaş, İstanbul
Liv Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çağatay Öztürk Hakkında

Çağatay Öztürk Kimdir?

Doç.Dr.Çağatay ÖZTÜRK, lisans öncesi eğitimlerini tamamladıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 1997 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2004 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2004 yılında Şişli Florence Nightingale Hastanesinde göreve başladı. Nisan 2012 yılında Doçent Doktor ünvanını aldı. Çoğunluğu omurga cerrahisi alanında olmak üzere 100’ün üzerinde uluslararası yayın ve kitap çalışması bulunan Doç. Dr. Çağatay Öztürk, özellikle omurga cerrahisi alanında bilimsel çalışmalarını sürdürmektedir.Halen Liv Hospital Omurga Cerrahisi Bölüm Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ULUDAG ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Ur (tümör)
 • Brakial Pleksus
 • Omurga Kırığı
 • Donuk Omuz (Adheziv Kapsülit)
 • Pes Ekinovarus
Tedaviler
 • Laminotomi
 • Artroskopik cerrahi
 • Ayak ve ayak bileği cerrahisi
 • Omuz ameliyatı
 • Eklem enjeksiyonu

Çağatay Öztürk Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

u..BEKOĞLU
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba 80 yaşındaki Annem Safiye Köksal ın omurga kırığı nedeniyle başarıyla ameliyatını gerçekleştiren ve sağlığına kavuşturan Sayın Prof Dr Çağatay Öztürk beyefendiye sonsuz teşekkürler.. 12-11-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Çağatay Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Çağatay Öztürk Cevapladığı Sorular

 • Kambur duruyorum !!!

  Hocam ben dik duramıyorum.boynum daha önde duruyor.19 yaşıma girdim.kambur duruyorum.ne yapmam lazım? şuan sigortam olmadıgından doktora gidemiyorum.2 ay sonra gidebilirim en erken.bu sürede ne yapmam lazım?kendim gidip dik durma korsesi alsam doktora danışmadan hata mı yapmış olurum.dik durunca sır... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Çağatay Öztürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kas zorlanması

  İyi günler çağatay hocam. 18 yaşında lise son sınıf öğrencisiyim. okulda futbol oynarken topa ilk vuruşumda sol bacağımın ön üst kaslarında çok şiddetli bir ağrı oluştu. öğretmenim direk buz koymamı söyledi ve iki gün sürekli olarak bacağıma buz koydum. fakat bu ağrı hergün tekrarlıyor. bacağımda mo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Çağatay Öztürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Çağatay Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Çağatay Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � Öztürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Çağatay Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Çağatay Öztürk Liv Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Çağatay Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Çağatay Öztürk Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Laminotomi, Artroskopik cerrahi, Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Omuz ameliyatı, Eklem enjeksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Ur (tümör), Brakial Pleksus, Omurga Kırığı, Donuk Omuz (Adheziv Kapsülit), Pes Ekinovarus hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Çağatay Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Çağatay Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Çağatay Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Çağatay Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.