Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Skolyoz, Kifoz, Diz Protezi

“Tuna hocamız, 30 yıl kadar önce geçirdiği menüsküs ameliyatı ve yaşa bağlı gelişmeler sonucunda yakl...” Devamı

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu , 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta ve lise eğitimini 1997-2005 yılları arasında İstanbul (Erkek) Lisesi’nde tamamlayıp, ABITUR diploması ile mezun olmuştur. 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitiminin her yılını tıp fakültesi birincisi olarak tamamlamış ve 2011 yılında fakülte birincisi olarak mezun olmuştur. Tıp eğitimi sırasında, almış olduğu üstün başarılı öğrenci bursu ile rotasyon yapmak üzere iki kez Cleveland Clinic, Spine Institute (Omurga Cerrahisi Merkezi), Cleveland, Ohio, ABD’ye Dr. Edward Benzel’ın yanına, bir kez de Klinikum Bremerhaven, Reinkenheide, Chirurgische Abteilung (Cerrahi Departmanı), Bremerhaven, Almanya’ya gitmiştir.

İhtisasını, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda 2011-2017 yılları arasında tamamlayıp, ortopedi ve travmatoloji uzmanı olmuştur. 2017 yılında AOSpine tarafından verilen burs ile, Omurga cerrahisi konusunda Schön Klinik, Wirbelsäulenzentrum (Omurga merkezi), Münih, Almanya’ya da üst ihtisas (fellowship) yapmıştır. İstanbul Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak çalışmasının ardından, 2019 yılı sonuna kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak çalışmıştır. 2019 yılında Avrupa Omurga Cerrahisi Derneği (EUROSPINE)’nin omurga cerrahisi diplomasını alma hakkını elde etmiş olup, halen Türk Omurga Derneği ve EUROSPINE üyeliği yapmaktadır.

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu , Ulus Lıv Hospıtal Ortopedi, Travmatoloji , İleri Omurga Cerrahisi Merkezinde hasta kabul etmekte ve ameliyat yapmaktadır. 

Liv Hospital Ulus
Ulus Ahmet Adnan Saygun caddesi Canan Sk. Beşiktaş/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Skolyoz ameliyatı Kalça protezi Diz protezi Bel fıtığı tedavisi Bel - boyun fıtığı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu , 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta ve lise eğitimini 1997-2005 yılları arasında İstanbul (Erkek) Lisesi’nde tamamlayıp, ABITUR diploması ile mezun olmuştur. 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitiminin her yılını tıp fakültesi birincisi olarak tamamlamış ve 2011 yılında fakülte birincisi olarak mezun olmuştur. Tıp eğitimi sırasında, almış olduğu üstün başarılı öğrenci bursu ile rotasyon yapmak üzere iki kez Cleveland Clinic, Spine Institute (Omurga Cerrahisi Merkezi), Cleveland, Ohio, ABD’ye Dr. Edward Benzel’ın yanına, bir kez de Klinikum Bremerhaven, Reinkenheide, Chirurgische Abteilung (Cerrahi Departmanı), Bremerhaven, Almanya’ya gitmiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Yeditepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2008
Deneyim: 15 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

Ödüller

25.Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi (10-11.2015), Artroplasti alanında sözlü bildiri dalında birincilik.

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Skolyoz Kifoz Diz Protezi Bel Fıtığı İpli Skolyoz Devamı

Deneyimler

Liv Hospital Ulus , Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, İleri Omurga Cerrahisi Merkezi (2022 - Devam ediyor)
Özel EMSEY Hospital, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği, İleri Omurga Cerrahisi Merkezi (2020 - 2022)
Sağlık Bilimleri Üniversitesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği (2017 - 2019)
Schön Klinik, Fachklinik für Orthopädie (Ortopedi İhtisas Hastanesi), Wirbelsäulenzentrum (Omurga Merkezi), Münih, Almanya (2017 - 2017)
İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı (2011 - 2017)
Cleveland Clinic, Center for Spine Health (Omurga Sağlığı Merkezi), Cleveland,USA (2008 - 2009)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 25 70

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KA
Kaz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Diz protezi
Liv Hospital Ulus

Tuna hocamız, 30 yıl kadar önce geçirdiği menüsküs ameliyatı ve yaşa bağlı gelişmeler sonucunda yaklaşık iki yıldır sol dizindeki ağrılar sebebiyle artık yürümekten vaz geçme noktasına gelen babamı, sabırla, detaylı ve samimi açıklamalarıyla ameliyata ikna ederek, son derece başarılı bir operasyon sonucunda tekrardan yürümesini sağladı. Alanında uzmanlık seviyesi, yapıcı ve ilgili yaklaşımıyla bu kutsal mesleği zevkle ve insanlara en yüksek seviyede değer vererek yapan değerli hocamız hepimizin gönlünde yer kazandı. 74 yaşındaki babam ameliyet sonrasında 1 hafta yürüteçle, 3 hafta kadar tek kol değneğiyle, sonrasındaysa düz yolda desteksiz yürümeye başladı. Hocamızın ameliyat öncesi ve sonrasındaki süreçleri en başından net bir şekilde anlatarak, bahsettiği tüm gelişmeleri sırasıyla yaşamış olmanın verdiği güven duygusundan özellikle bahsetmek isterim. Tuna hocamıza meslek hayatında sonsuz başarılar diler, biz dahil şifa bulmasına vesile olduğu, olacağı tüm hastalar adına teşekkür ederim.

EY
Eli*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Allah binlerce kez razı olsun. Tuna hocama kız kardeşimi götürdüm hem iç hem dış fıtık varmış ve kendisinden önce bir çok doktora gitmesine rağmen ameliyatını yapmaya yanaşmayanda oldu, hatta ameliyatlık bir durumu yok diyip gönderende. Ama Sayın Hocam, Tuna Pehlivanoğlu ilk muayenesinde durumun ciddiyetini bize anlatarak kardeşimi hemen ameliyat etti ve şuan kardeşimin durumu çok çok iyi. Yakın çevremdeki böyle hastalara Tuna Pehlivanoğlu hocamı önermekteyim ve önermeyede devam edicem. Rabbim ne muradı varsa versin inşallah.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ON
Oka*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Profesyonel sporcuyum. Boyun omurlarımdaki problemi zamanında ve cok doğru olarak teşhis edip, uyguladığı mükemmel tedavi ile kısa zamanda yeniden spora dönmemi sağlayan sayın hocam. Kendisi çok akademik, çok bilgili ve çok ilgili bir insan. Bir kez daha çok teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GD
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ağustos 2020 de tuna hocamda diz protezi ameliyatı oldum.hocamızın beni yönlendirmesiyle 2 dizime aynı operasyonda diz protezi takıldı.Tuna hocamın gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat sonrası ilgisi alakası güler yüzü için çok ama çok teşekkür ederim.Çok başarılı bir operasyon geçirdim.Hareket kapasitem çok çok iyi. Agrılarımdan kurtuldum.Deneyimli hekim ve cerrah.Bilgisinden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AD
Abd*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Devlet hastesinin doktorların cesaret edemediği bir operasiyonu gayet düzgün ve başarılı bir bir operasiyonla otizimli oğlumu ameliyat etti.Allah kendilerinden razı olsun

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GS
Gök*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocamızın ilgisine çok teşekkür ederiz. Kesinlikle önereceğim ilgili, saygılı harika bir doktor. Tekrar teşekkürler. Sizinle konuşmak bile ağrılarıma iyi geliyor artık.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
NS
Nez*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Tuna Bey senelerdir ortopedi uzmanı olarak güvendiğim tek hekim. Her soruma içtenlikle yanıt verir, hastalarının anlayacağı şekilde açıklamalarda bulunur ve kendisinden aldığım tüm tedaviler başarıyla sonuçlandı. Alanındaki donanımı ve başarısı ise güven verici olup asla şüpheye yer vermez ve ikinci bir görüşe ihtiyaç duymazsınız. Kendisine bugüne kadarki yardımları için çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Can*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ben doktorumu dört yıl önce buldum şimdi her altı ayda bir İskenderundan kontrole geliyorum Allah ondan razı olsun dizlerimden şikayetlerim azaldı çok ilgili ve işinde başarılı kendisiyle anne oğul olduk artık dualarım onunla uzaktayken de arayıp sorabiliyorum mesajlaşıyorum çok teşekkür ederim❤️❤️

Yorum randevu sonrasında eklendi.
sk
Sed*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2019 yılında hocamızla tanıştık cidden boyun ağrılarımın son bulduğuna hala inanamıyorum kendisine çok teşekkür ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EK
Emı*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kendisine tesadüf olarak 08/02/2020 C.tesi günü gittim. Profesyonel koşucuyum. Uzun zaman evvel yaptığım bir kaza sebebi ile omzumda yer yer ciddi ağrılar yaşamaktayım. Tuna bey göründüğüm 4.hekim oldu. Ve bu prb.den ötürü 3.kez MR çektirdim. İşin kötü tarafı Pazar günü yol yarışı koşacaktım. Ve şiddetli ağrılarım vardı. Kendisi öncelikle ağrılarımı geçici de olsa doğru bir reçete ile geçirdi. Ertesi gün yarışta kadınlar birinciliğini aldım. Şimdi doğru ve zamana yayarak antrenmanlarımı etkilemeyecek şekilde tedavime devam edeceğiz. Kendisine saygılarımı sunar, teşekkürü borç bilirim. Emine Kasap

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742570

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu Liv Hospital Ulus bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Tuna Pehlivanoğlu Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Skolyoz, Kifoz, Diz Protezi alanlarında hizmet veriyor ve Skolyoz ameliyatı, Kalça protezi, Diz protezi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube