Prof. Dr. Yakup Yıldırım

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
4.8

Ayak Deformiteleri, Çocuklarda İç Ve Dışa Basma, Ayak Bileği Yaralanmaları

4.8

“H. Aydüz. Ayağımda düz tabanlık vardı. Doçent ve Prof. seviyesindeki ortopedi doktorları özel ayakka...” Devamı

Prof. Dr. Yakup Yıldırım

Prof. Dr. Yakup YILDIRIM, 1969 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1994 - 1999 Yılları arasında yine aynı üniversitede Ortopedi ve Travmatolohi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. 

1999 - 2002 Yılları arasında Acıbadem Hastanesi'nde, 2005 - 2006 yılları arasında, Research Fellow Childiren's Hospital Of Philadelphia/ Ana Bilim Dalı'nda 2006 - 2011 yılları arasında Sema Hastanesi'nde, 2011 - 2016 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, görev almış olan Prof. Dr. Yakup YILDIRIM, 2007 Yılında ''Doçent Doktor'' 2013 yılında ise, ''Profesör Doktor'' unvanlarını yine Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde almıştır.

Prof. Dr. Yakup YILDIRIM, Türk Tabipler Birliği, TOTBİD (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği), TOTBİD (Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Derneği) ve ECFMG (Educational Comission for Foreign Medical Graduates)’e üyeliği bulunmaktadır. Yurt İçi ve yurt dışında olmak üzere 3’ün üzerinde akademik yayını bulunmaktadır. Yurt içi ve  yurt dışında olmak üzere pek çok kurs ve konferansa katılmıştır. Mesleki çalışmalarına ise, Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi'nde devam etmektedir.

Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi
Kurtköy Mah., Ankara Cd. 390/3, 34912 Pendik/İstanbul Pendik/İstanbul
Hizmetler
Aproskopik cerrahi Diz protezleri Kalça protezi ameliyatları Ayak ve ayak bileği cerrahisi Ön çapraz bağ bağların ameliyatı Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Yakup YILDIRIM, 1969 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1994 - 1999 Yılları arasında yine aynı üniversitede Ortopedi ve Travmatolohi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.2006
Deneyim: 17 Yıl

İlgi Alanları

Ayak Deformiteleri Çocuklarda İç Ve Dışa Basma Ayak Bileği Yaralanmaları Diz Bağ Yaralanmaları Menisküs Yırtığı Devamı

Deneyimler

Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi (2016 - Devam ediyor)
T.c. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2011 - 2016)
Özel Sema Hastanesi (2006 - 2011)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.8

Zamanlama

4.8

İlgi

4.8

Ortam

4.8
DA
DAV*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

H. Aydüz. Ayağımda düz tabanlık vardı. Doçent ve Prof. seviyesindeki ortopedi doktorları özel ayakkabı ve tabanlıklarla yıllarca beni oyaladılar ve hastalığım ikinci seviyeye yükselmiş. Yakup bey, daha ilk muayenede ayağın ameliyat edilmesi gerektiği teşhisinde bulundu. Daha sonra da bu ameliyatın zor bir ameliyat olduğunu fakat muhakkak olmam gerektiğini güzel bir şekilde izah etti. Ben de ameliyat olmaya razı oldum, iyi ki olmuşum. Çünkü Yakup bey gerçekten işin uzmanı. İnsanlığı, güler yüzlülüğü, hastalarıyla çok yakından ilgilenmesi, daha sayamayacağım güzel özellikleriyle bütün dostlarıma tavsiye ettiğim bir doktor. Kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum, ellerine sağlık, ellerin ders görmesin, ellerin dert görenlere şifa vesilesi olsun diyorum.

ŞB
Şer*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Bu güne kadar mesleki ve insanlık anlamında tanıdığım en iyi bir insandır.Kızıma yaptığı ameliyat ve tedavi için çok teşekkür ediyorum.Ayağınıza taş,gözünüze yaş değmesin...

İY
İre*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Yakup Bey çok iyi bir doktor, hasta olarak yeterli bilgi alıyorum kendisinden. Yaklaşımları çok güzel ayrıca yanlış konulan bir teşhisi de düzeltti, kendisine çok teşekkür ederim. İtiyaç durumunda herkese tavsiye edebilceğim bir hekim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yakup Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Yakup Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Yakup Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Yakup Yıldırım Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Yakup Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Yakup Yıldırım Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Ayak Deformiteleri, Çocuklarda İç Ve Dışa Basma, Ayak Bileği Yaralanmaları alanlarında hizmet veriyor ve Aproskopik cerrahi, Diz protezleri, Kalça protezi ameliyatları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube