Prof. Dr. Yakup Yıldırım, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Yakup Yıldırım

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Ayak Deformiteleri, Çocuklarda İç Ve Dışa Basma, Ayak Bileği Yaralanmaları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kurtköy Mah., Ankara Cd. 390/3, 34912 Pendik/İstanbul  İstanbul
Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Yakup Yıldırım Hakkında

Yakup Yıldırım Kimdir?

Prof. Dr. Yakup YILDIRIM, 1969 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1994 - 1999 Yılları arasında yine aynı üniversitede Ortopedi ve Travmatolohi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. 

1999 - 2002 Yılları arasında Acıbadem Hastanesi'nde, 2005 - 2006 yılları arasında, Research Fellow Childiren's Hospital Of Philadelphia/ Ana Bilim Dalı'nda 2006 - 2011 yılları arasında Sema Hastanesi'nde, 2011 - 2016 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, görev almış olan Prof. Dr. Yakup YILDIRIM, 2007 Yılında ''Doçent Doktor'' 2013 yılında ise, ''Profesör Doktor'' unvanlarını yine Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde almıştır.

Prof. Dr. Yakup YILDIRIM, Türk Tabipler Birliği, TOTBİD (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği), TOTBİD (Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi Derneği) ve ECFMG (Educational Comission for Foreign Medical Graduates)’e üyeliği bulunmaktadır. Yurt İçi ve yurt dışında olmak üzere 3’ün üzerinde akademik yayını bulunmaktadır. Yurt içi ve  yurt dışında olmak üzere pek çok kurs ve konferansa katılmıştır. Mesleki çalışmalarına ise, Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • MARMARA ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2006

Tecrübe: 13 yıl 10 ay

Deneyimler

 • Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi
  11 2016 - Şu Anda
 • T.c. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  06 2011 - 08 2016
 • Özel Sema Hastanesi
  09 2006 - 06 2011

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Yakup Yıldırım tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Yakup Yıldırım kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. Y Yıldırım ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Yakup Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Y Yıldırım şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Yakup Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Yakup Yıldırım Özel Kurtköy Ersoy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Yakup Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Yakup Yıldırım Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Aproskopik cerrahi, Diz protezleri, Kalça protezi ameliyatları, Ayak ve ayak bileği cerrahisi, Ön çapraz bağ bağların ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Ayak Deformiteleri, Çocuklarda İç Ve Dışa Basma, Ayak Bileği Yaralanmaları, Diz Bağ Yaralanmaları, Menisküs Yırtığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Yakup Yıldırım için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Yakup Yıldırım muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Yakup Yıldırım hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. Y Yıldırım ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Yakup Yıldırım hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Y Yıldırım hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.