Özel Medicana Bursa Hastanesi

Özel Medicana Bursa Hastanesi

Bursa
5.0

Özel Medicana Bursa Hastanesi kurumumuzda toplam 59 uzman bulunmaktadır.

Op. Dr. Israa Sami Ahmad Aljorani

Genel Cerrahi

En yakın müsaitlik ...
5.0
Prof. Dr. Ersin Öztürk

Genel Cerrahi

,

Cerrahi Onkoloji

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
5.0
Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık

Kadın Hastalıkları ve Doğum

,

Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

4.7
5.0
Uzm. Dr. Zeynep Özlem Toros

Radyasyon Onkolojisi

Op. Dr. Bahar Çelen

Kadın Hastalıkları ve Doğum

4.8
Op. Dr. Ali Önder Devay

Genel Cerrahi

Op. Dr. Ömer Faruk Tabar

Göz Hastalıkları

Uzm. Dr. Gülay Kaplan

Göğüs Hastalıkları

5.0
Prof. Dr. Hilmi Selçuk Küçükoğlu

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Uzm. Dr. Mustafa Canhoroz

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Tıbbi Onkoloji

5.0
Uzm. Dr. Uğur Yakut

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

4.8
Uzm. Dr. Aysun Özbek

Dahiliye - İç Hastalıkları

5.0
Prof. Dr. Yüksel Özkan

Ortopedi ve Travmatoloji

Op. Dr. Fatma Sezgin

Kadın Hastalıkları ve Doğum

4.9
Uzm. Dr. Nurhan Altay

Diş Hekimi

,

Restoratif Diş Tedavileri

Uzm. Dr. İbrahim Yıldırım

Radyasyon Onkolojisi

5.0
Uzm. Dr. Reyhan Akpınar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Op. Dr. Adnan İpçioğlu

Göz Hastalıkları

Op. Dr. Rasim Şerifoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji

5.0
Özel Medicana Bursa Hastanesi

Medicana Bursa Hastanesi

Medicana Sağlık Grubu, sağlık sektöründe gerçekleştirdiği kaliteli yatırım zincirine yeni bir halka daha ekledi. 13. hastanesi olarak Medicana Bursa’yı hizmete açan ve böylece Güney Marmara Bölgesi’nin en büyük hastanesini sağlık sektörüne kazandıran Medicana Sağlık Grubu, kaliteli yatırımlarıyla büyümeyi sürdürüyor.

Medicana Hastanesi Bursa, deneyimli hekim kadrosu, ileri teknoloji cihazları, modern altyapısıyla kaliteli sağlık hizmeti sunuyor. Bursa dışında çevredeki illerden de hastaların başvurduğu Medicana Bursa, multidisipliner anlayışla hizmet veren tam teşekküllü bir hastane olarak referans merkezi olmayı hedefliyor.

Akıllı bina olarak tasarlanan, 22 katlı ve 100’ü yoğun bakımda olmak üzere 300 yatak kapasiteli Özel Medicana Bursa Hastanesi, sinema ve konferans salonu, dinlenme alanları, kafeterya, eğitim ve konferans salonları, terasıyla 40.000 m2 kapalı alana inşa edildi.

7/24 aynı kalitede sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen Medicana Bursa, hasta haklarına, güvenliğine ve gereksinimlerine öncelik vermeyi prensip ediniyor.  Hastanenin lokasyon olarak kent merkezinde, ana arterlerle raylı sisteme yakın konumlanmış olması ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Medicana Bursa Hastanesi, Bursa ve çevresindeki bölge dışında uluslararası hastalara da nitelikli sağlık hizmeti sunmayı hedefliyor. Uluslararası akreditasyon standardı ile akademik açıdan güçlü üniversite hastanesi vasfını kalitesiyle birleştiriyor.
 

Kolay Randevu

SGK anlaşması bulunan Medicana Bursa, Doktorsitesi.com sistemiyle de hastaya kolaylık sağlıyor. Hastalar online olarak e-randevu alabiliyor. Ayrıca Medicana, Doktorsitesi.com üzerinden online hekim uygulamasıyla, istenilen branştaki hekimle tablet, akıllı telefon ya da bilgisayar üzerinden görüntülü görüşme imkanı sağlanıyor. Böylece kronik hastalık takibi, destek gerektiren her türlü sağlık sorunu için hekimlerden uzaktan bilgi alınabiliyor.

Bursa Medicana Hastanesi ortopedi doktorları, osteoporoz, kifoz, skolyoz, doğumsal ortopedik sorunlar ve spor yaralanmaları gibi geniş bir alanda hizmet sunuyor. Bursa Medicana Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nde gebelik takibi, perinatoloji, gebelik dönemine ait testler ve taramalar, normal ve sezaryen doğum, yumurtalık ve rahim ağzı kanserinin takibi, menopoz, idrar kaçırma tedavisi gibi geniş yelpazede sağlık hizmeti sunuluyor.

Modern Altyapı

İleri düzey medikal teknolojisiyle tıp alanındaki yenilikleri bünyesinde toplayan Medicana Bursa Hastanesi, Göz Kliniği’nde Excimer Lazer, Radyoloji Kliniği’nde MR ve CT, Radyasyon Onkolojisi Kliniği’nde Linac ve TomoTerapi, Nükleer Tıp Ünitesi’nde PET CT cihazlarıyla tıbbi donanımda fark yaratıyor. Hastane, karaciğer hastalıklarının tanısında Fibroscan ile öne çıkıyor.

Medicana Bursa doktorları, deneyimleri ve uzmanlıklarıyla tıptaki çağdaş bilimsel gelişmeleri hayata geçiriyor. Tıbbın tüm disiplinlerinde hizmet veren Bursa Medicana Hastanesi’nde kalp cerrahisi, organ nakli, radyasyon onkolojisi, onkoloji cerrahisi, obezite cerrahisi gibi birçok alanda başarılı operasyonlar gerçekleştiriliyor.

Tam donanımlı altyapısıyla tanı ve tedavide kaliteli hizmet sunan Medicana Bursa Hastanesi, otel konforuyla modern tıbbı bünyesinde birleştirerek sağlık işletmeciliğinde yükselen beklentileri karşılıyor.

Modern medikal teknolojisiyle fark yaratan Medicana Bursa’da BT, 1.5 Tesla MR, Mamografi, Anjiyografi Laboratuvarı, PET CT, IMRT-Linac, ESWT, ERCP, Gamma Kamera, Brakiterapi ile tanı ve tedavi hizmeti sunuluyor.

Onkoloji Tedavisi ve Gelişmiş Cihazlar

Medicana Bursa Hastanesi, onkoloji cerrahisinde ileri teknoloji cihazlarla tanı ve tedavi hizmeti sunuyor. Erken tanının büyük önem taşıdığı onkoloji alanında nükleer tıp, radyoloji ve girişimsel tıp yöntemleri öne çıkıyor.

Nükleer tıpta Sintigrafi, PET CT kullanılıyor. Kemik Sintigrafisi ile vücuttaki tüm kemikler tek bir çekimde görüntülenebiliyor. Fazla radyasyona maruz kalmadan metastatik hastalıklar değerlendirilebiliyor. Bunun için Tüm Vücut Tarama Kemik Sintigrafisi çekimi yapılıyor. Kemik Sintigrafisi prostat, meme, akciğer kanserlerinde ve primer kemik tümörlerinde de kullanılıyor.

Kanserin erken teşhis ve tedavisinde büyük önem taşıyan görüntüleme cihazı PET CT, Pozitron Emisyon Tomografisi (PET) ile Bilgisayarlı Tomografi’nin (CT) birleşiminden oluşuyor. Medicana Bursa’da kullanılan medikal teknoloji cihazlarından PET CET, 3 boyutlu görüntüleme sağlıyor. Daha çok onkoloji alanında kullanılan PET CT, tümörün saptanabilmesinde, tümör yayılım derecesinin belirlenmesinde, radyoterapinin planlanmasında, hastanın tedaviye verdiği yanıtın değerlendirilmesinde ve görüntülenen kitlenin iyi ya da kötü huylu olup olmadığının belirlenmesinde kullanılıyor. İleri teknolojik cihazlar arasında yer alan PET CT, onkoloji vakalarında metastazın saptanması, tanısı ve evrelendirilmesi aşamasında da kullanılıyor.

Kullanım Alanları

Akciğer kanseri, meme kanseri, lenf kanseri, tiroit kanseri, beyin kanseri, jinekolojik ve kolorektal kanserlerin görüntülenmesinde kullanılan PET CT, tanı, evreleme ve tedaviye cevap konularında hekime önemli ipuçları sağlıyor. Sadece onkoloji alanında değil, Alzheimer’ın erken tanısı ve epilepsinin odağının belirlenebilmesi gibi nörolojik vakalarda da kullanılan PET CT, kalp krizinden sonra kalpte canlı dokuların varlığının belirlenmesinde de fayda sağlıyor.

Çalışma Prensibi

Damar içine radyoaktif şeker molekülü verilerek gerçekleştirilen PET CT çekiminde, verilen madde tümör hücrelerine benzer şekilde çoğalarak yüksek metabolik aktivite gösteren hücrelerde birikiyor ve bu da bilgisayarda görüntülenerek teşhisin konulmasını sağlıyor.

Medicana Bursa Hastanesi Radyoloji Bölümü’nde Manyetik Rezonans (MR) Görüntüleme, Bilgisayarlı Tomografi (BT), Dijital Mamografi ve Tomosentez teknolojisiyle hizmet sunuluyor.

Medikal onkolojide immünoterapi, tümör aşıları, monoklonal antikorlar, radyokemoterapi, kemoembolizasyon, radyofrekans ablasyon kullanılıyor.

Onkolojide Tedavi Yaklaşımı

Onkolojide kullanılan tedaviler üç grupta toplanıyor: Kemoterapi, cerrahi ve radyoterapi. Kemoterapide, kansere yol açan tümörler damar yoluyla verilen ilaçlarla yok edilmeye çalışılıyor. Damardan, beyin omurilik sıvısına, karın zarı içine verilen türleri olmakla birlikte en sık damar içine uygulanan kullanılıyor. Hedef dokulardaki tümörlerin yok edilmesini ya da zayıflatılmasını sağlamaya yönelik bir tedavi sunuyor.

Onkolojik cerrahideki alanlar şu şekilde sıralanıyor: Baş Boyun Cerrahisi, Meme ve Endokrin Cerrahisi, Gastrointestinal Sistem Cerrahisi, Ortopedik Cerrahiler, Maling Melonom.

Radyasyon onkolojisinde ise Radyoterapi, CyberKnife, Brakiterapi, IORT, IMRT, Versa HD teknolojilerinden yararlanılıyor.

Medicana Bursa’da kullanılan CyberKnife teknolojisinde, açık ameliyata gerek kalmadan kansız ve ağrısız şekilde tedavi gerçekleştiriliyor. Tedavi, kesi olmadan, anestezi uygulanmadan ağrısız bir şekilde yapılıyor. Sağlam dokulara zarar vermeden, yüksek doz radyasyon ışınıyla tedavi yapılıyor.  

Medicana Bursa Hastanesi, onkoloji tedavisinde ileri teknoloji cihazları ve donanımlı ekipmanlar kullanıyor. Erken tanı için büyük önem taşıyan teknolojiye yatırım yapmayı sürdürüyor. 

Tıbbi Birimler

Medicana Bursa Hastanesi’nde hizmet veren tıbbi birimler şöyle sıralanıyor:

Acil Servis, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Alerji ve İmmünoloji, Algoloji (Ağrı Polikliniği), Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya Laboratuvarı, Check Up, Çocuk Alerjisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Gastroenteroloji, Çocuk Gelişim Danışmanı, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Kardiyovasküler Cerrahisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Psikoloji, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Dermatoloji, Diyaliz, El Cerrahisi ve Mikro Cerrahi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Havacılık Tıp Merkezi, Hematoloji, Hemodiyaliz, İç Hastalıkları, İşyeri Hekimliği, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kemik İliği, Klinik Eczacılık, Klinik Laboratuvar, Klinik Mikrobiyoloji, Koroner Yoğun Bakım, Kulak Burun Boğaz (KBB), Laboratuvar, Medikal Estetik, Medikal Onkoloji, Merkez Laboratuvar, Metabolizma Hastalıkları Cerrahisi, Mikrobiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Organ Nakli, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji, Spor Hekimliği, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Patoloji, Tıbbi Radyofizik, Tüp Bebek, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Acil Tıp
 • Aile Hekimliği
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Cerrahi Onkoloji
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Onkolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Diş Hekimi
 • Diyetisyen
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Girişimsel Radyoloji
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • Hematoloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kalp Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Klinik Biyokimya
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Nefroloji
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Nükleer Tıp
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Psikoloji
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Radyoloji
 • Restoratif Diş Tedavileri
 • Tıbbi Onkoloji
 • Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite
 • Üroloji
Adres

Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 63 65

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EA
Eli***** A*****
16 Mar 2023 eklendi.

Gebe kalmadan önce gerekli test ve kontrolleri yapması için müzeyyen hanım a gittik. Kontroller esnasında kendisi de asistanı da soğuk ilgisiz davrandılar. Biz yanlış düşündük diye doktoru değiştirmeden bu soğukluklar devam ederek 1 yıllık bebek sürecine girdik. Asıl olay bir ay sonra tedaviye başlayacağını ertelenmemesi gerektiğini söylemesinden sonra gerçekleşti. Bir ay sonra arayıp randevuyu ne zaman alalım dediğimizde bir sonraki ay yapalım tatile çıkacağım dedi. Koskoca 1 yıl bizim için zaten kaybolmuştu. En kritik noktada kendi söylemesine rağmen bir ay ertelemesi ne kadar da iş sorumluluğu olmadığını bize göstermiş oldu. İlk çocuğunuz ise kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yaşadığımız duygu durumlarını anlamıyor, hassasiyetimize dikkat etmiyor, gerekli açıklamaları yapmıyor. Vakit kaybından başka bir şey değil kendisi.

Konularında memnun kaldım:
TA
T a***** A*****
1 Mar 2023 eklendi.

Çok nazik ve çok ilgili. Gerçekten detaylı olarak bilgilendirdi. Yazılması gerekenleri iyi şekilde anlattı.

NS
Nes***** S*****
16 Oca 2023 eklendi.

2.sezeryan dogumumda tercih ettim.ilk muaynemde elimi tutarak teselli verdigi gibi dogumdada ayni teselligi yasadim.sigortacimin tavsiyesi ile tanistim.detayli her sureci tahlil ve tetkiklerle gecirmek istiyorsaniz tercihiniz dogru demektir.sekreteri sibel hanimda herzaman ulasabileceginiz donus yapan ilgili bir destekci.sevgili bahar hanim her hamile kadina bu surecte tavsiye ederim.kiz cocugunuz olacak ise gobek adi da "BAHAR"olacaktir demektir:)

Muk***** Ç*****
16 Oca 2023 eklendi.

Oğlumun doğum ilk kontrolü ile başladığımız ve devam ettiğimiz doktorumuz.Çok çok ilgili,çok gerekmedikçe ilaç yazmayan ( gaz için damla dahil ),hastalık teşhisi konusunda oldukça titiz ve başarılı,her kontrolde bulunduğu ayın ve önümüzdeki ayın bilgisini verip aklınıza takılan sorularınız var mı diye muhakkak soran ,hastalarına kendi çocuğuna gösterdiği hassasiyeti gösteren çok çok kıymetli bir doktor..

MA
Mer***** A*****
18 Ara 2022 eklendi.

Hamilelik sürecimde beni hep destekleyen, içimi rahatlatan, hem doktorum hem de en büyük destekçilerimden olan canım doktorum Fatma Hanım.. iyi ki tanımışım

EH
Esi***** H*****
23 Kas 2022 eklendi.

Boyun fıtığı yırtılması sonucu gittim daha öncesinde yıllardır geçmeyen ağrılarım vardı meğer çok büyük fıtığım varmıs o kadar normalleştirmişim ki ağrılarımı farkına bile varmamışım. Meğer içten içe acı çekiyormuşum ameliyattan sonra yaşadığımı anladım. En son kitlenip kaldığımda fark ettik ve şükür ki hakan seçkin hocamla karşılaştım. Bütün endişelerimi ve en önemlisi yıllardır geçmeyen ağrı ve sancılarımın bitmesine vesile oldu. Ameliyat öncesinde meğer ben normal bir şekilde yaşamıyormuşum. Şuan Ameliyat olalı 9 gün oldu tüm sırt ağrılarım kol uyuşmalarım geçti tabi ameliyat yeri hafif acıyor ama elimiz bile kesilse onun bile ağrısı günler sürüyor. Süreç çok normalmiş ameliyat düşüncesi, korkusu, endişesi, en önemlisi şiddetli ağrıları olan kim varsa mutlaka hakan hoca ile tanışmasını öneririm. Allah razı olsun😊

HK
Hak***** K*****
1 Kas 2022 eklendi.

Yoğun bakımdan çıkan ve yüksek riskli olan annemiz Ahmet Şahan hocam ve asistanı Burak bey in başarılı operasyonları sayesinde sağlığına kavuştu.Görüştüğümüz farklı doktorlar teşhiş bile koyup,opresyona cesaret edemezken Ahmet Hocam kararlı ve emin bir şekilde operasyona karar verdi ve sonuç çok başarılı oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Güler yüzlü ve aydınlatıcı konuşmaları sayesinde güven veren bir doktor.İyiki varsınız Ahmet Hocam. Hakan Kuvan

HU
Hal***** U*****
30 Eki 2022 eklendi.

Hem kendisine hem de yardımcısına ilgileri için teşekkür ederim. Çok ilgili ve alanında çok tecrübeli bir doktor. Hiçbir sorumu cevapsız bırakmadı ve gayet açıklayıcı bir şekilde cevap verdi. Hamilelik sürecim çok iyi gidiyor.

UM
Uğu***** M*****
14 Eki 2022 eklendi.

Gözde Hocam ile Haziran ayından beri tedavi süreci yürütüyoruz. Hocamın güler yüzlü olması ve en iyi şekilde hastasını karşılıyor olması artı bir durum olmakla birlikte asıl önemli olan çok bilgili ve diğer uzmanlarla birlikte görüş alışverişinde bulunarak tedavi yöntemi belirliyor olması. Gözde Hocam süreç içinde ve süreç sonrasında da oldukça ilgilendi, detaylı bilgiler vererek beni oldukça rahatlattı, ameliyatım ile ilgili tüm şüphelerimi ortadan kaldırdı. Kendisi sayesinde en iyi şekilde süreci atlatmaktayım. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum

NT
Nur***** T*****
13 Ağu 2022 eklendi.

Özellikle son gittiğimde çok memnun kaldım. Çünkü öncekilerde olduğu gibi aceleci bir kontrol değildi. Oğlumla sohbet etti. Bizimle sohbet etti anlattı. Normalde de memnunum ama bu defa daha da iyiydi. Sanırım randevuları yoğun ve çok sık olduğu için 1-2 defa aceleci tavrı dikkatimi çekmişti

İlgi Alanları

20 Lik Diş Çekimi Acil Cerrahi Acl (Ön Çapraz Bağ) Yırtığı Adenokarsinom Adet Düzensizlikleri Adli vakalar Ağız Boşluğu Kanseri Ağrı Ağrılı Kas Sendromları Ağrısız Doğum Aile Terapisi Akalazya (Yutma Güçlüğü) Akalazya Tanı Ve Tedavisi Akciğer Apsesi Akciğer Ca Akciğer Embolisi Akciğer Grafisi Akciğer Hastalıkları Akciğer Kanseri Akciğer Kanseri Cerrahi Tedavisi Akciğer Karsinomu Akciğer Nakli Akciğer Tüberkülozu Akciğer Tümörleri Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları Akciğerde Kitle Akciğerde Su Toplanması Akıllı mercek uygulamaları Akne Vulgaris Aksiller biyopsi Aksiller kitle Akut Apandist Akut Böbrek Yetmezliği Akut Bronşit Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması) Akut Solunum Yetmezliği Alerji Alerji aşıları Alerji Testi Alerjik Bronşit Alerjik Rinit ve Nazal Polip Allerjik Rinit Alport Sendromu Alt Solunum Yolu Enfeksiyonu Alzheimer Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar Ameliyat Yeri Fıtığı Ameliyatsız yüz estetiği Ameliyatsız yüz gençleştirme Ameliyatsız yüz yenileme Anal Bölge Hastalıkları Anal Fissür (Makat Çatlağı) Anal Fistül Anemi (kansızlık) Anemiler (Edinsel/genetik) Anestezi (Narkoz) Angina Pektoris Anjio Anjiografi Anjiyoplasti (Balonla Damar Genişletme) Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Anorektal Hastalıklar Anorektal Hastalıklar ( Hemoroid, Anal Fissür, Fistül ) Antibiyogram (Antibiyotik Duyarlılık Testi) Aort Cerrahisi Aort Genişlemesi Aort Hastalıkları Aort Kapağı Hastalıkları Aort Yetmezliği Apandisit Apendiks kanseri Apse Apse Drenajı Aritmiler Arteriografi Arteriovenöz Fistül Artrit Artroplasti Artroskopi Artroskopi Artroskopik Diz, Omuz ve Ayak Bileği Cerrahisi Artroz Aşil Tendon Problemleri Aşil Tendon Rüptürü Aşil tendon yırtığı tedavisi Aşılama Ve Bağışıklama Aşırı Terleme (Hiperhidrozis) Astım Atardamar Hastalıkları Atelektazi Ateş Ateşli Silah Yaralanmaları Atrial Fibrilasyon Avasküler nekroz Avn Ayak ağrısı Ayak Bileği Artroskopisi Ayak Bileği Burkulması Ayak Bileği İnstabiliteleri Ayak bileği kıkırdak cerrahisi Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları Ayak Bileği Kırıkları Ayak Bileği Sorunlarının Kapalı Cerrahi Tedavisi Ayak Bileği Yaralanmaları Ayak Burkulması Ayak Deformiteleri Ayak ve ayak bileği cerrahisi Bacak Ve Diz Kırık Ve Çıkıkları Bacaklarda Damar Tıkanıklığı Badem göz Estetiği Bademcik Hastalıkları Bademcik Ve Genizeti Bağırsak Delinmesi Bağırsak Düğümlenmesi Bağırsak Hastalıkları Bağırsak Kanaması Bağırsak Kanseri Bağırsak Tıkanması Bankart Lezyonu Bariatrik Diyetisyen Barsak sarkması (Rektosel) Baş - Boyun tümörleri Baş Ağrıları Baş Ağrısı Baş Boyun Cerrahisi Baş Boyun Kanseri Baş Dönmeleri Baş Dönmesi Basit Kemik Kisti Başparmak Çıkıntısı (Halluks Valgus) Batın İçi Kitleler Bayılma Bazı Özel Durumlarda Anestezi Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Bebeklik Çağı Aşıları Behçet Hastalığı Bel Ağrısı Bel Ameliyatları Sonrası Direnç Gösteren Ağrılar Bel Fıtığı Bel Kayması Bel Kireçlenmesi Bel ve Boyun Fıtığı Ağrıları Berger Hastalığı (Ig A Nefropatisi) Besin Alerjisi Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Beslenme Beyin Damarları Beyin Hastalıkları Beyin Tümörleri Beyin tümörlerinde beslenme Beyin Tümörü Bilekten anjio Bilekten stent Bilgisayarlı Tomografi Bipolar Bozukluk Biseps Tendon Patolojileri Biyoelektrik Tedavisi Blefaroplasti (Göz Kapağı Estetiği) Böbreğin Kistik Hastalıkları Böbrek Ağrısı Böbrek Hastalıkları Böbrek Kanseri Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Böbrek Sintigrafisi Böbrek Taşları Böbrek Tümörleri Böbrek Üstü Bezi Hastalıkları (Adrenal Bez Hastalıkları, Sürrenal Bez Hastalıkları) Boğaz Ağrısı Boğaz İltihabı Boğulmalar Boksör Kırığı Bölgesel Zayıflama Botoks Botoks Ve Dolgu Botox Boyun Ağrısı Boyun Fıtığı Boyun Hastalıkları Boyun Tutulması Bronşektazi Bronşit Brusella (Mal Hastalığı, Malta Humması, Peynir Hastalığı) Buerger Burun Eğriliği Burun Estetiği Burun Estetiği (Rinoplasti) Burun Eti Büyümesi Burun Hastalıkları Burun Şekil Bozukluğu Burun Tıkanıklığı Burun ve Sinüs Tümörü Büyüme Ve Gelişme Çekiç Parmak Sorunu Çene Implantasyonu Çene Kistleri Cerrahi İnfeksiyonlar Çevresel Damar Hastalıkları Çiçek Aşısı Çiçek Hastalığı Çikolota Kisti Çiller Cilt Hastalıkları Cilt Kesisi Cinsel Fonksiyon Bozuklukları (Erkek) Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çıkıklar Çocuk alerjileri Çocuk Alerjisi Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları Çocuk Diş Hastalıkları Çocuk Diş Hekimliğinde (Pedodonti) Sedasyon Çocuk Hidroseli (Su Fıtığı) Çocuk Kalça Çıkığı Çocuk kardiyolojik hastalıklar Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Çocuk Ortopedisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuklarda Bademcik, Geniz eti ve Kulak Sorunları Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocuklarda Göz Hastalıklar Çocukluk çağı kan ve kanser hastalıklarının tanı tedavi ve izlemi Çocukluk Çağı Kırıkları Çocukluk Çağında Beslenme Çocukta Kulak Hastalığı Coxartroz Çürükler Dalak Hastalıkları Damar cerrahisi Damarsal Anormallikler De Quervain Tenosinoviti (Başparmak Tendon Sıkışması) Demans Demir Eksikliği Demir eksikliği ve b12 vitamini eksikliği anemisi Denge Bozukluğu Depresyon Deri Lekeleri Deri, Yumuşak Doku Hastalıkları Derin Ven Trombozu (DVT) Dermaroller Uygulamaları Dermatokozmetik uygulamalar Dermokozmetik Uygulamalar Detoks Tedavisi Dijital Diş Hekimliği Dirsek Ağrısı Dirsek Çıkıkları Dirsek Kırığı Dirsek Kırıkları Diş Beyazlatma Diş Dolgusu Diş İmplantı Diş Protezi Dişeti Hastalıkları Dişhekimliğinde Genel Anestezi(NARKOZ) Disk Hernileri Rehabilitasyonu Divertikül Divertikülit Diyabet Diyabet (Şeker) Hastalığı Ve Diyeti Diyabetik Ayak Diyafragma Yüksekliği Tedavisi Diyafram Hastalıkları Diyafram Hastalıkları Cerrahi Tedavisi Diz Diz Ağrısı ve Kıkırdak Hasarları Diz artroskopisi Diz Bağ ve Kıkırdak Yaralanmaları (ön çapraz bağ, menisküs) Diz Bağ Yaralanmaları Diz Çıkığı Diz Eklemi Ağrısı Diz Hastalıkları Diz Kapağı Problemleri Diz Kireçlenme Tedavileri Diz Kireçlenmesi Diz kıkırdak cerrahisi Diz Ortopedisi Diz Protezi Diz protezi ameliyatı Diz protezi revizyon ameliyatı Diz Ve Bel Kireçlenmesinde Radyofrekans Diz ve Kalça Eklem Patolojileri Diz ve Kalça Eklem Protezi Diz-Kalça Protez Cerrahisi Doğum Doğum Anestezisi Doğum Kontrol Doğum Lekesi Doğum Sonrası Ve Emzikli Beslenmesi Doğumsal (Konjenital) Kalp Hastalıkları Doğumsal Kalp Hastalıkları (ASD, VSD, PDA) Dolgu Uygulamasi Donmuş Omuz Donuk Omuz Donuk Omuz (Adheziv Kapsülit) Düşük (abortus) Duygu Durum Bozuklukları Düz Taban (Pes Planus) Ebstein Bar Virus Enfeksiyonları EEG Egzema Eklem (diz,kalça ,omuz ,ayak bileği) protez cerrahisi Eklem Ağrıları Eklem Ağrısı Eklem bağlarındaki burkulmalar ve ezilmeler Eklem enjeksiyonları Eklem Faresi Eklem hastalıkları ve cerrahisi Eklem Kireçlenmesi Eklem Kıkırdak Hastalıkları ve Tedavileri Eklem Yaralanmaları EKO Ekokardiyografi (Kalp Ultrasonografisi, Kalp Ekosu) Eksizyonel biyopsi El Bileği Bölgesi Ganglionları El Bileği Kırıkları El Cerrahisi El Cerrahisi ve Mikro Cerrahisi El ve Ayak Terlemesi El yaralanma ve kesileri Elektrik Çarpması ELİSA Embolizasyon Endodonti (Kanal Tedavisi) Endokrin - Metabolizma Endokrin Cerrahi Endometriozis Endoskopi Endoskopik (kapalı) Bel Fıtığı ve Dar Kanal Ameliyatı Endoskopik Cerrahi Enfeksiyonlar Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Ensefalite Neden Olan Hastalıklar Epididimit (Meni Kanalı İltihabı) Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi (Sara) ERCP Ergenlikte obezite Erkek Cinsel Sağlığı Erkek Genital Problemleri Erken Ergenlik Problemi Esd (Sedimantasyon) Estetik Diş Hekimliği Eswt Tedavisi Evlilik - Boşanma Fazla Parmak (Polidaktili) Femero Acetebuler İmpingementi Femur Başı Kırığı Femur Kırığı Fibroadenom Fibrokistik Hastalık Fibromiyalji Fistül Fitik Fıtık (İnguinal Herni) Fıtık Cerrahi Fıtık Hastalıkları Fıtıklar Fıtıklar Ve Tedavisi Fleksör Tendon Yaralanmaları Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Fournier Gangreni Frozen Shoulder Ganglion Kisti (Kistik Higroma) Gastroenterit (Mide Ve Bağırsak İltihabı, İshal) Gastrointestinal Sistem Endoskopi Gastrointestinal Sistem Kanserleri Gastroskopi Gebe Kalamama Gebelik Gebelik Dönemi Beslenmesi Gebelik Dönemi Genel Gebelik ilişkili trombositopeni Gebelik Takibi Gelişimi Genel Genel Acil Tıp Genel Anestezi Genel Cerrahide Laparoskopi Genel Deri Hastalıkları Genel Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Genel Göğüs Cerrahisi Genel Göğüs Hastalıkları Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum Genel Kalp Damar Cerrahisi Genel Kardiyoloji Genel Kulak Burun Boğaz Genel Nefroloji Genel Nöroloji Genel Ortopedi Ve Travmalar Genel ortopedik uygulamalar Genel Radyasyon Onkolojisi Genel Tıbbi Onkoloji Genel Travmatoloji Genetik Hastalıklar Genital Estetik Genital Siğil Genital Siğil (hpv) Genital Ülser Geniz Eti Problemi Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet Girişimsel Kardiyoloji Girişimsel kardiyolojik işlemler Gıda Zehirlenmesi Gırtlak Kanserleri Gluteal Apse Göğüs Ağrısı Göğüs Boşluğunda Sıvı Birikmesi Göğüs Duvarı Tümörü Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları Göğüs Kanseri Göğüste Su Toplaması Gonartroz (dizde kireçlenme, sıvı kaybı) Görme Bozukluğu Göz Altı Işık Dolgusu Göz Kapağı Hastalıkları Göz Uyumu (Akomodasyon) Gribal Enfeksiyon Grip Grip Hastalığı Ve Aşısı Guatr Guatr (yumrulu) Gullian Barre Sendromu Gülüş Tasarımı Güvercin Göğsü Halluks Rijidus ( Ayak birinci parmak üstünde kemik çıkıntısı) özel cerrahisi Halsizlik (Bitkinlik, Yorgunluk) Hemanjiom Hematolojik Kanserler Hematom Hemeroid Fissür Hemodiyaliz Hemofili Hemoroid Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar Hemoroidal Hastalıklar Henoch-Schönlein Purpurası Hepatit (Karaciğer İltihabı) Hepatobiliyer Cerrahi Herpes Zoster Aşısı Hiperhidrozis (Aşırı Terleme) Hiperlipidemi Hiperlipidemi Takip ve Tedavisi Hiperparatiroidizm Hipertansiyon Hipertansiyon (Tansiyon Yüksekliği) Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) Hipertiroid Hipertiroidi Hipertiroidizm (Zehirli Guatr) Hipoekoik Solid Kitle Hipofiz Adenomları Hipofiz Adenomu Hipoparatiroidizm Hipospadias (Yarım Sünnet) Ameliyatı Hipotiroid Hipotiroidi ve Hashimoto tiroidit Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme) Histerektomi Histereskopi Histereskopik Ameliyatlar HIV (AIDS) Hışıltılı Çocuk Horlama Horlama Cerrahisi Horlama Ve Uyku Apnesi Hormon Hastalıkları Hormonal Bozukluklar HPV HSG (Histerosalpingografi) / Rahim filmi Hücresel Tedavi Ve Kök Hücre Tedavileri Humerus Kırığı Huzursuz Bacak Sendromu İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) Idrar Yolları Iltihabı İdrar Yolu Enfeksiyonu İdrar Yolu Sarkması İğne Biyopsisi İlaç Alerjileri İleri Evre Akciğer Kanseri Cerrahisi Tedavisi İlk Yardım İltihaplı Eklem Romatizması İmplant İnek Sütü Alerjisi İnfertilite (Kısırlık) İnme İnmemiş Testis Insizyonel Herni İnternet Bağımlılığı İnterstisyel Sistit İntraduktal Papillom İntrakranial Darlık İpli Skolyoz İş Stresi İshal İsilik İşitme Kaybı Iskelet Sistemi Tümörleri İskemik Atak İştahsız Çocuk ITP ve diğer trombositopenilerhemolitik anemiler, vb) Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Jinekolojik Tümörler Jinekomasti Jinekomasti (Erkekte Meme Büyümesi) Kabızlık Kadın Ürolojisi Kadında İşeme Bozukluğu Kalbin Hızlı Atması Kalça Eklemi Protezi Kalça Eklemi ve Labrum Hasarı Kalça Ekleminde Artroz Kalça Kemiği Problemleri Kalça Kireçlenmesi (Koksartroz) Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi Kalça Kırık Ve Çıkıkları Kalça Kırıkları Kalça Koruyucu Cerrahi ve Amacı Kalça Protezi Kalça protezi revizyon ameliyatları Kalça Yaralanmaları Kalçada FAI - Kalça artroskopisi Kalın Bağırsak (Kolon) Kanseri Kalın Bağırsak (Kolon) Polipi Kalın Bağırsak Kanseri Kalın İğne Biyopsisi Kalıtsal trombofili Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi) Kalp Çarpıntısı Kalp Hastalığı Belirtileri Kalp hastalığından korunma Kalp Hastalıkları Kalp Kapağı Problemleri Kalp Kası Hastalıkları Kalp Krizi (Akut Miyokard Enfarktüsü) Kalp pilleri Kalp Ritim Bozukluğu Kalp Romatizması Kalp Sıkışması Kalp yetersizliği Kalp Yetmezliği Kalp Zarı Enfeksiyonu (Perikardit) Tedavisi Kalsifik Tendinit Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü Kanda Kolesterol Yüksekliği Kanser Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Kanser Cerrahisi Kanser Nasıl Oluşur Kanserde Risk Faktörleri Kanserden Korunma Kansızlık (Anemi) Kapalı akciğer kanseri cerrahisi Karaciğer Karaciğer Abseleri Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Hemanjiomu Karaciğer Kanseri (Karaciğer Tümörü) Karaciğer Kisti Karaciğer Metastaz Karaciğer safra yolları cerrahisi Karaciğer Safra Yolları Pankreas Görüntüleme Karaciğer Sirozu Karaciğer Tümörü Kardiyak Anestezi Kardiyolojik Hastalıklar Kardiyovasküler Görüntüleme Karın Ağrısı Karın Duvarı ve Kasık Fıtıkları Karın Fıtığı Karın zarı kanseri Karotis Cerrahisi Karotis Stenozu Karpal Tünel Kas Ağrıları Kas Kısalığı Kas Romatizması Kas Yırtılması (Lif Kopması) Kas-Iskelet Sistemi Yaralanmaları Kasık Fıtığı Katarakt Kaygı Kemik - iskelet tümörleri Kemik Erimesi Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemik Hastalıkları Kemik Kanseri (Kemik Tümörü) Kemik Kisti Kemik Kırıkları Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi Kemoterapi Kepçe Kulak Ameliyatları Kepçe kulak Estetiği Kepçe Kulak Sorunu Keratoplasti-Kornea Nakli Kifoskolyoz Kifoz Kilo Alma Kilo Kontrolü Kilo Problemleri Kimyasal Madde Zehirlenmesi Kireçlenme Tedavileri Kişilik Bozuklukları Kişiye Özel Diyetler Kişiye özel tabanlık Kist Kist Hidatik Kıkırdak Hastalıkları Ve Yaralanmaları Kıkırdak Yaralanmaları Kıl Dönmesi Kırık Kırık - Çıkık Kırık Cerrahisi Kırık ve Çıkık Kapalı ve Cerrahi Tedavileri Kırıklar Kısırlık / İnfertilite Koah Kök Hücre (Fibrocell) Kök Kanal Tedavisi Koksa Vara Koksartroz Koksidinia (oturma ağrıları) Kol Ve Bacak Muayenesi Kolesterol Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme Kolon Ca Kolon Kanseri Kolonda Kitle Kolonoskopi Kolorektal Cerrahi Kolorektal Cerrahi (Kalın Bağırsak Ve Rektum Cerrahisi) Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) Kolorektal kanserler Kontakt Lens köprücük kemiği kırıkları Koroner Arter Hastalığı Koroner Arter Hastalıkları Koroner Arter Tıkanıklığı Koroner Bypass Koroner Bypass Cerrahisi Koroner Kalp Hastalığı Kriyoterapi Kronik Böbrek Yetmezliği Kronik myeloid lösemi Kronik myeloproliferatif hastalıklar (polisitemia vera, esansiyel trombositoz, primer myelofibroz) Kronik Otit Kronik Sinovit Kronik ve Tedavilere Dirençli Ağrılar Krup Kubital Tünel Küçük Cerrahiler Kulak Ağrısı Kulak Çınlaması (Tinnitus) Kulak Hastalıkları Kulak İltihabı Kulak Kiri Kunduracı Göğsü Kurumsal Beslenme Danışmanlığı Kuyruk Sokumu Ağrıları Lamina Uygulamaları Laparoskopi Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Laparoskopik Cerrahi Laparoskopik Fıtık Ameliyatı Laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı Laparoskopik kolorektal cerrahi Laparoskopik safra kesesi ameliyatı Lateral Epikondilit Lazer cerrahisi Lazer destekli diş hekimliği Lazer İle Terleme Tedavisi Lazerle Hemoroid Lenf Bezi Büyümesi (Lenfadenopati) Lenfadenopatili Çocuk Takibi Lenfödem Lenfoma Lenfoma (Lenf Bezi Kanseri) Lens Hastalıkları Lipoliz Lipom Lipom (Yağ Bezesi) Lipom ve Kitle Eksizyonu Liposuction Lomber Disk Hernisi Lösemi Lumbago Makat Sarkması (Rektal Prolapsus) Mamografi Mantar Hastalıkları Manuel Terapi Mastalji (Memede Ağrı) Mediasten Hastalıkları Mediasten Tümörü Cerrahisi Mekanik Solunum Meme Apsesi (Mastit) Meme Başı Akıntısı Meme Biyopsi Meme Biyopsisi Meme Büyütme Meme Ca Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi) Meme Dikleştirme Meme Estetiği Meme Hastalıkları Meme İğne Biyopsisi Meme Kanseri Meme Kanseri Cerrahisi Meme Kisti Meme Küçültme Meme Muayenesi Memeden Kitle Eksizyonu Meningokok Aşısı Meniskopati Menisküs Menisküs Yırtığı Menopoz Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet Mesane Kanseri Metabolik Cerrahi Metabolik Sendrom Metabolizma Hastalıkları Mezenterik Damar Hastalıkları Mezoterapi Mide Ağrısı Mide Balonu Mide Botoksu Mide Botoxu Mide Cerrahisi Mide Ekşimesi Mide Fıtığı Mide Hastalıkları Mide Kanaması Mide Kanseri Mide Küçültme Ameliyatı Mide Lenfoma Mide Ülseri Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları Mide Yanması Minimal İnvazif Göğüs Cerrahisi Ameliyatları (Vats ve Robotik Cerrahi) Minimal invaziv ayak cerrahisi Mitral balon Mitral Yetmezlik Miyasteni (Myastenia Gravis) Miyokard Perfüzyon Sintigrafisi (Talyum Testi) Mmr Aşısı Mol Gebelik (üzüm Gebeliği) Morton Nöroma MS (Multipl Skleroz) Multipl Myelom Myelodisplastik Sendrom (MDS) Myom (Miyom), fibromyoma Nasır Nefes Darlığı Niemann-Pick Hastalığı Non Hodkin Lenfoma Non invaziv kardiyoloji(girişimsel olmayan) Nöralterapi Normal Doğum Nörojen Mesane (Mesane Felci, Spastik Mesane) Nörolojik Hastalıklar Nörolojik Rehabilitasyon Nöromuskuler Blok Ve Kas Gevşeticiler Nöropatik Ağrı Nüks Fıtıklar Obezite Obezite ameliyatı Obezite Cerrahisi Obsesif Kompulsif Bozukluk Öksürük Okuloplastik cerrahi Omfalosel (Göbek Fıtığı) Omurga Cerrahisi Omurga Hastalıkları Omurga Kırığı Omurga Tümörleri Omurilik Cerrahisi Omurilik Problemleri Omurilik Tümörleri Omuz Ameliyatı Omuz Artroskopisi Omuz Cerrahisi Omuz Çıkığı Omuz Eklemi Protezi Omuz Hastalıkları Omuz İnstabilitesi Omuz Kireçlenmesi Omuz Sıkışması Sendromu Omuz ve Diz Kapalı (Artroskopi) Ameliyatları Omuz-Kol-El Hastalıkları Omuzda Artroz Ön Çapraz Bağ Kopması Ön Çapraz Bağ Yırtığı Ön Ve Arka Çağraz Bağ Yaralanmaları Ve Tedavisi Onkoloji Onkoloji Cerrahisi Onkoloji diyetisyen Onkoplastik Meme Cerrahisi Orta Kulak İltihabı Ortez Ve Protezler Ortopedik Aciller Ortopedik Hastada Fizik Tedavi Ortopedik Hastalıklar Osteoartrit Osteoartrit-Artrit Osteoartroz Osteoporoz Osteoporoz (Kemik Erimesi) Over Kist Özafagus (Yemek Borusu) Cerrahisi Özafagus (Yemek Borusu) Hastalıkları Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri Özofagus divertikülleri Palyatif Bakım Panik Atak Pankreas Endokrin Tümörü Pankreas Hastalıkları Pankreas Kanseri Pankreas Tümörü Pankreatit Parafimozis (Sünnet Derisinin Penis Başını Boğması) Paraözofajiyal herni Paratiroid Bezi Hastalıkları Paratiroid Kanseri Parkinson Parkinsonizm Patella Dislokasyonu Patella Kırığı Patellofemoral Ağrı Sendromu Pediatrik Rehabilitasyon Peptik Ülser Performans Kaygısı Perianal Apse Perianal Fissürler Perianal Fistüller Periferik Arter Cerrahisi Periferik Arter Hastalıkları Periferik Sinir Cerahisi Periferik Sinir Hastalıkları Perikarditler Peritonit PET-BT (Pozitron Emisyon Tomografisi) Pilonidal Sinüs Pilonidal Sinüs Ameliyatsız Tedavi (Kıl Dönmesi) Piterjium (Gözde Et) Plevra Hastalıkları Plevral Mezotelyoma Pnömotoraks Polikistik Over Sendromu Polikistik over tümörleri (PCO) Polinöropati Polio Sekeli Polip Polipozis Koli Prematüre Bebek Preoperatif Değerlendirme Proktoloji Proktolojide Lazer Uygulamaları Prostat Infeksiyonu Prostat Kanseri Prp (Platelet Rich Plasma) PRP ile saç tedavisi PRP ve eklem enjeksiyonları Psikoterapi Psikoterapiler (Bilişsel Davranışçı, Şema) Pulmoner hipertansiyon (Akciğer yüksek tansiyonu) Pulmoner Tromboemboli R51 Baş Ağrısı Radyonüklid Tedavi Radyonüklid Tedavi (Hipertiroidi, Tiroid Kanseri, Kanser Ağrısı Tedavisi) Radyoterapi Rahim Ağzı Kanseri Rahim duvarında kalınlaşma (endometrial hiperplazi) Rahim İltihabı Rahim sarkması (vajinal prolapsus) Rahim ve İdrar Torbası Sarkması Reflü - Gastrit Reflü Özofajit Refraktif Cerrahi Rejeneratif Tıp Rekonstrüktif Üroloji Rektal intussusepsiyon Rektorektal tümörler Rektum Kanseri Rektum Sarkması (Rektosel) Retina Dekolmanı Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Riskli Gebelik Ritim Bozuklukları Robotik Cerrahi Robotik Cerrahi (Videotorakoskopik) Robotik Kalça ve Diz Protezi Romatizma Romatizmal Ağrılar Romatizmal Hastalıklar Romatoid Artrit Romatoit Artrit Rotator Cuff (omuz yırtığı) Rotator Kılıf Yaralanmaları Rotator Kılıf Yırtığı Rotator Kılıf Yırtıkları Ve Bağlı Patolojiler Saç Dökülmesi Saç Ekimi Saç Hastalıkları Saç Kepeklenmesi Saç tedavileri Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis) Safra Kanalı Taşları Safra Kesesi Hastalıkları Safra Kesesi İltihabı Safra Kesesi Kanseri Safra Kesesi Taşları Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları Safra Taşları Safra Yolu Darlığı Safra Yolu Kanserleri Safra Yolu Kistleri Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Sağlıklı Beslenme Sağlıklı Zayıflama Sarkom Şaşılık (strabismus) Sedef Hastalığı (Psöriazis) Şeker (Diyabet) Ve Takibi Sentinel lenf nodu (SLN) Sepsis Septik Şok Sert Dirsek (Dirsek Hareket Kısıtlılığı) Ses Hastalıkları Sezaryen Sezeryan Sigara Bıraktırma Siğil Sindirim Sistemi Kanamaları Sindirim Sistemi Tümörleri Sindirim Yolu Cerrahisi Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Sinir Sistemi Hastalıkları Sinir sıkışma tedavileri Sinir Sıkışması Sinovial Plika Sinüs Hastalıkları Şişmanlık (Obezite) Siyatik (Sinir Romatizması) Siyatik ve Diyabete Bağlı Nöropatik Ağrılar Şizofreni Sıkışma Sendromları Sıkışma Sendromu Tedavisi Pincer Veya Cam Tipi Sınav Kaygısı Sınav Stresi Sırt Ağrısı Skafoid Kırıkları Skleroterapi Sklerozan adenozis Skolyoz SLAP Yırtığı Smear Testi Soğuk Algınlığı Somon DNA Aşısı Sosyal Fobi Spina Bifida Spor cerrahi Spor Cerrahisi Spor Hekimliği Spor Ortopedisi ve Artroskopi ( Omuz - Diz - Ayak Bileği - Kalça ) Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği) Spor Travmaları Spor Travmatolojisi Spor Yaralanmaları Spor Yaralanmaları, Menisküs ve Bağ Yaralanması Tedavileri Sporcu Sağlığı Stent Su Çiçeği Subakromial Sıkışma Suda Doğum Sünnet Suprakondiler Humerus Fraktürü Sürekli Ayaktan Periton Diyalizi Süt çocuğu beslenmesi Takayasu Arteriti Talasemiler (akdeniz anemisi) Tam Diş Protezi Tanı Yöntemleri Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği Tansiyon Yüksekliği (Hipertansiyon) Tarama Yöntemleri Tarsal Tünel Taş Cerrahisi Taş Hastalığı Tedavi Tek kesiden göğüs cerrahisi ameliyatları Tekrarlayan Düşük Tembel Mesane Tendon Kopması Tendon Yaralanması Tendon-Ligaman Tenisçi Dirseği Tenisçi ve Golfçü Dirseği Testis Kanseri Tetik Parmak Tibia Kırığı Timoma Cerrahisi Ve Tedavisi (Myasteni'nin Cerrahi Tedavisi) Timus bezi kanserleri Timus Hastalıkları Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti) Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit) Tiroid Bezinin Fazla Çalışması (Hipertiroidi, Tiroid Hormon Fazlalığı) Tiroid Biyopsisi Tiroid Hastalıkları (guatr) Tiroid Hastalıkları Ve Cerrahisi Tiroid Kanseri Tiroid Nodülü Tiroid Sintigrafisi Tiroid ve Meme Kanseri Tıbbi Retina Tıkayıcı Akciğer Hastalıkları Tırnak Batması Tırnak Hastalıkları Tırnak İltihabı Topuk Dikeni Torasik Çıkış Sendromu (TOS) Torasik Outlet Sendromu Tortikolis (Boyunda Eğrilik) Total diz protezi Total kalça protezi Travma Travma cerrahisi Travma Sonrası Kireçlenme Travma Sonrası Stres Bozukluğu Travmalar Tremor (Titreme) Trigeminal Nevralji trombofili açısından riskli gebelik takibi Trombositten Zengin Plazma - PRP Tru cut biyopsi Tüberküloz Tüberküloz (Verem) Tükenmişlik Sendromu Tüm genel cerrahi uygulamaları Tüp Bebek Tüp mide Ulnar Sinir Sıkışması Ülser Ülseratif Genital Yaralar Ülseratif Kolit Ultrasonik Yüz Germe Ur (tümör) Üreme Endokrinolojisi Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) Üretrografi (Üretra Filmi) Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Üriner Sistem Anomalisi Üriner Sistem Taşları (Böbrek Ve İdrar Yolları Taşı) Ürojinekoloji Ürolojide Laparoskopik Cerrahi Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Ürolojik Tümörler Üroonkoloji Ürtiker Üst Extremite Cerrahisi - Travma Cerrahisi Üsye (Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu) Uyku Apne Sendromu Uyku Bozuklukları Uyku Ve Horlama Uykuda Solunum Durması (Uyku Apnesi) Uyuz Vajinal Akıntı, kaşıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus Varis Varis Cerrahisi Varis Köpük Tedavisi Varis Tedavisi Vaskülit Pan VATS (videotorakoskopik ameliyatlar) Vazovagal Senkop Ventriküler Septal Defekt (VSD) Vertigo Vezikoüretral Reflü Viral Enfeksiyonlar Vitroretinal Cerrahi Vücut şekillendirme Yağ Bezesi Yanık Yanıklar Yara Bakımı Yara Iyileşmesi Ve Bakımı Yaralanma Yeme Bozuklukları Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri Yemek Borusu (Özofagus) Varisi Yemek Borusu Daralması Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Yoğun bakım Yüksek Riskli Gebelikler Yüksek Tansiyon Yumurtalık Kisti ve tümörleri Yürüme Analizi Yürüme Bozuklukları Yutma Bozuklukları Yutma Güçlüğü Yüz Gerdirme Yüz Germe Yüz Kızarması Zatürre Zayıflama Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları Zehirlenmeler Zona Zona Sonrası Ağrı Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube