Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - Bursa
5.0

Genital Estetik, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Menopoz

“Daha bugün muayene oldum canım müzeyyen hanıma o kadar tatlı ve güler yüzle karsıladı kı odasına gir...” Devamı

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık

Doç. Dr. Müzeyyen UYANIK, Isparta'da doğmuştur. Lise öğrenimini Adem Tolunay Fen Lisesi'nde derece ile bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık sonrası mecburi hizmet yükümlülüğünü Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yerine getirmiş olan Doç. Dr. Müzeyyen UYANIK, burada 3 yıl görev yapmış ve alanında bu hastanede ilk defa gerçekleştirilen nitelikli ameliyatlara imza atmıştır. 2014 yılında ise Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda Yardımcı Doçent olarak göreve başlamıştır. Aynı süre zarfında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üremeye Yardımcı Tedavi ve Eğitim Merkezi'nde infertilite (tüp bebek) alanında çalışmalar yapmış ve Üremeye Yardımcı Tedavi Uygulamaları Eğitim Sertifikası almaya hak kazanmıştır. Doçentliğini ise İstanbul Çapa Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden almıştır.

Doç. Dr. Müzeyyen UYANIK, Bursa'da bulunan Özel Medicana Bursa  Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi Türk- Alman Jinekoloji Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği ve Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği üyesidir.

Hamiilelik

Hocam Merhaba, 2.gebelik planlıyorum.1 Nisanda adet oldum.Hamile olmuş olabilirim.Saç kesimi ve röfle yaptırabilir miyim.Hamile olup olmadığımı henüz net bilmiyorum.Eğer hamileysem röfle yaptırmamın bir zararı olur mu?Bu saçımızda kaldıkça da hamilelik boyunca da zararlı olur mu?

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık tarafından cevaplandı

KIMYASALLAR ZARARLI OLABILIR. Cevabı görmek için tıkla.

19 Nisan 2017 tarihinde cevaplandı.

Gebelik doppler

Gebelik doppler Mrb 32hft gebeym dopplerde BPD 34h 2g ile uyumlu femur uzunluğu.30h 3g ile ac.32h 2g ile uyumlu thmni fetal ağırlık 1914 gr değerlendirir misiniz son adet 28 Ağustos

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık tarafından cevaplandı

BUNLAR DOPPLER BULGUSU DEGIL. Cevabı görmek için tıkla.

19 Nisan 2017 tarihinde cevaplandı.

kızlık zarı

merhabalar size bir sorum olucakdı sevgılımle ılıskıye gırdık az kanaması oldu o an 1 gun sonra carsamba gırıyoruz ılıskıye ve persembe aksamı yanı dun toletını yapar gıbı yanı işer gibi sıvı sekılde kan gelmıs ve noramlde adet gunu dun bugun baslaması gerekıyordu haala baslamamıs ve cok canı yanıyor acı cekıyor ama suan hıc bır sekılde kanama yok son kanaması dun aksam sıvı sekılde baya olmus ondan sonra suan regl olması gerkırken olmamıs ama acısı var sizce bu normalmıdır

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık tarafından cevaplandı

MUAYENE GEREKIR Cevabı görmek için tıkla.

19 Nisan 2017 tarihinde cevaplandı.

Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
İnfertilite ve tüp bebek Aile planlaması Gebe takibi Üreme Ürojinekolojik ameliyatlar Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Doç. Dr. Müzeyyen UYANIK, Isparta'da doğmuştur. Lise öğrenimini Adem Tolunay Fen Lisesi'nde derece ile bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Genital Estetik Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Menopoz Tüp Bebek Üreme Endokrinolojisi Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 63 65

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SU
Sed*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Daha bugün muayene oldum canım müzeyyen hanıma o kadar tatlı ve güler yüzle karsıladı kı odasına girince kendmı o kadar rahat hissettim ki anlatamam sankı cok uzun zamandır tanısıomusuz edasıyla yaklastı ben cok memnn kaldım hiç tereddütsüz gidilmesini tavsiye ederim tekrar tesekkr ederim hocam iyi ki size gelmişim tüm güzel yorumları hakedıosunz 🥰🥰

SB
Suz*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Müzeyyen hanım çok güler yüzlü ve samimi. İnsana güven veriyor. Kendisi alanında oldukça uzman ve ileri görüşlü. Sayesinde tedaviye erken başladık. Çatı muayenesinden korkuyordum beni çok rahatlattı. Süreçte o kadar mesaj attım ki kendisine. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Sabırla cevapladı her sorumu. Çok rahat bir hamilelik dönemi geçirerek normal doğum yaptım. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

ed
Emi*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

mükemmel

NK
Nih*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bugun polikistik over tedavisi için tanıştım Çok tatlı güleryüzlu çok ilgili teşekkürler memnun kaldım :)

mi
Mel*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

BY
Büş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çok teşekkür ederim

SD
Suz*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çok kibar, çok güleryüzlü, mükemmel bir doktor. Çok memnun kaldım.

DK
Dem*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

9 ay boyunca doğum süresince bütün kontrollerimi kendisi takip etmiştir.Bu süreç boyunca hem kendisinin güler yüzlü olmasından hemde bütün kontrollerimde güven verip bütün detaylarıyla ayrıntılı incelemesinden çok memnun kaldım. Bütün anne adaylarına tavsiye ederim.

ea
Ebr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Doktor Hanım'ın güler yüzü ve pozitif oluşundan dolayı kendisinden çok memnunumdoğumdan sonra ve doğumdan önce ki ilgi ve hastaya yaklaşımı çok güzel bütün herkese tavsiye ederim

DU
Duy*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çok tatlı, hanım efendi bir bayan.ayrıca çok ilgili ve insana güven veriyor.

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116365

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık Özel Medicana Bursa Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Müzeyyen Uyanık Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Genital Estetik, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Menopoz alanlarında hizmet veriyor ve İnfertilite ve tüp bebek, Aile planlaması, Gebe takibi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube