Op. Dr. Ersoy Taşpınar

Genel Cerrahi - Bursa
5.0

Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Meme Kanseri, Meme Hastalıkları

“Op. Dr. Ersoy Taşpınar ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Gecen sene aralık ayında meme ca ha...” Devamı

Op. Dr. Ersoy Taşpınar

Op.Dr. Ersoy TAŞPINAR, 1976 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2008-2013 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2013-2015 yılları arası Şırnak Devlet Hastanesi'nde (mecburi hizmet) 2015 yılında cerrahiye ek olarak Bursa Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi hizmetler Koordinatörlüğü görevine getirilerek, Bursa Devlet hastanelerinde kalitenin artırılması ve işleyişin düzenlenmesi konusunda danışmanlık yaptı.2015-2018 tarihleri arasında Bursa Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nde çalışma yapan Op.Dr. Ersoy TAŞPINAR, mesleki çalışmalarına Özel Bursa Medicana Hastanesi'nde devam etmektedir.

Özellikli ilgi alanları; Obezite cerrahisi, meme cerrahisi, Onkoplastik meme cerrahisi, Metabolik ve endokrin cerrahi, Guatr cerrahisi, Laparoskopik fıtık cerrahisi.

2015 yılında Türk Cerrahi Derneği Board (Yeterlilik) sözlü sınavını birincilikle geçerek Cerrahi Yeterlilik Belgesini aldı.

Türk Cerrahi Derneği,Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği, Bariatrik ve Metabolik Cerrahi Derneği,Türk Tabipler Birliği üyesidir. Ayrıca evli ve bir çocuk babasıdır.

www.ersoytaspinar.com

www.bursabariatric.com

Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41 Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Mide Balonu Acil Cerrahi Pankreas Hastalıkları Diyafram fıtığı cerrahisi Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op.Dr. Ersoy TAŞPINAR, 1976 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, 1993 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2008-2013 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2001
Deneyim: 21 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ödüller

Türk Cerrahi Derneği Yeterlilik Sınavı Türkiye Birinciliği

Tüm Ödüller

İlgi Alanları

Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları Meme Kanseri Meme Hastalıkları Şişmanlık (Obezite) İntraduktal Papillom Devamı

Deneyimler

Bursa Medicana Hastahanesi (2018 - Devam ediyor)
Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi (2016 - 2018)
Bursa Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Koordinatörlüğü (2015 - 2016)
Şırnak Devlet Hastanesi (2013 - 2014)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi (2007 - 2013)
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi (2001 - 2007)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 63 65

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ad
Ays*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Op. Dr. Ersoy Taşpınar ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Gecen sene aralık ayında meme ca hastası olarak ameliyatımı Ersoy bey yaptı. Ersoy bey çok aydınlatıcı şekilde bilgilendirdi ve çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Süreci çok kolay atlattım çok teşekkür ederim. Kendisine minnettarım.

OD
Orh*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Adım Orhan Dönmez. Bursa da yasıyorum.46 yasındayım ve devlet memuruyum. boyum 1.82 kg 122 Mesleğimizin verdiği devamlı hareketsiz bir çalışma ortamı ve en önemlisi doğru sekılde beslenme ve buna bağlı olarak gelişen obezite ve yine buna bağlı gelişen uyku apnesi , insülin direnci, karaciğer yağlanması ve en son kan değerlerimde gördüğüm kan şekerimin üst sınırda olması beni bu ameliyatı yaptırmaya itti. Tabii bu duruma gelene kadar bir çok diyet yapma çabası verilen kilolar ve daha sonra fazlası ile alınan kilolar ve buarada akupunktur dahil herseyı denedim diyebilrim. Ameliyatıma karar vermeden önce internet üzerinden çok araştırdım. Bursa da bu cerrahi girişimi yapan birkaç merkezin olduğunu gördüm. Ancak yaptığım araştırmada merkez olarak ilk önce Medicana grubu gibi kurumsal anlayısın en üst düzeyde oldugu bir merkez seçmenin uygun olacagına karar verdim. Yaptıgım bu tercihte ne kadar haklı oldugumu gerek sağlık hizmetleri olsun gerekse diğer kat hizmetleri ve oda servislerinden almış oldugum hizmetten bu kararımın cok doğru bir karar oldugunu anladım. Tabii sevgili hocam ve değerli insan Op Dr Ersoy Taşpınar, Doç Dr Ersin Öztürk ve ameliyatıma giren ekibinden bahsetmeden geçemeyecegım. Yaptırdıgım ameliyatım ile ilgili ilk önce sevgili doktorum Ersoy TAŞPINAR ile poliklinik saatleri dısında musaıt oldugu bir dönemde görüştük. Bu görüşmemizde ameliyatın nasıl bir ameliyat oldugunu doğru hasta olup olmadıgımı ameliyatın risklerini binde bir de olsa gelişebilecek risklerle ilgili olarak hastanenin bu konuda ne kadar donanımlı oldugunu ve en önemlisi de hasta basına kullanılan malzemeler ve malzeme kalitesinin önemli gibi konularda beni tamamen aydınlattı. Onun yanından ayrılırken evet dedim. Bu ameliyatı olacağım ve kesinlikle bu ekibe olmam gerek dedim. ( Her hastaya ayrı ayrı malzeme kullanılıyor) Ameliyatta vucutta 5 delik açılıyor ve bu delıklerden işlem laporoskopik olarak yapılıyor. Hemşirelerimiz çok ilgiliydi, hekımlerımız keza aynı sekılde hep geldıler nasıl oldugumuzu sordular. Kısacası Bursa da obezite cerrahisi ameliyatı için Op Dr Ersoy TAŞPINAR, Doç Dr Ersin ÖZTÜRK ve ekibi ve de Medicana Grubu Bursa hastanesi benım nacizane görüşüme göre ilk sırada yer almaktadır. Herkese çok tesekkurler.

Tol*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yıllardan beri kilolarımla dertli biri olarak karşıma çok doğru zamanda Ersoy Bey ve Ersin Bey çıktı. Tüp mide ameliyatı oldum. Henüz ameliyattan çıkalı 6 gün olmasına rağmen, hiçbir ağrı ile karşılaşmadan, yeni hayatıma muhteşem bir başlangıç yaptım. Söyleyebileceğim tek şey doktorlarımıza çok çok tesekkur ediyorum. Sevgiler, Tolga

EK
Erd*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ersoy beye laparoskopili fıtık ameliyatı oldum. Yeterli, aynı zamanda oldukça kibar, misafirperver bir ekiple beraberdik. Doktorum sakinliğiyle, yerinde ve tatminkar cevaplarıyla beni çok güvende hissettirdi. Ameliyat öncesi hem kendine hem de hastaneye karşı. Ameliyat sonrası hersey iyiydi. Sadece yatılı hastalar için hemşireler biraz daha ziyaret sayısını artırabilir. Şimdi de doktoruma kontrole geldim. Hersey yolunda. Tüm çalışanlara tesekkur ederim.

ZY
Zel*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Meme kanseri teshisi konulduktan sonra butun yapılan işlemler ve tetkitlerim esnasında hastanenizin tum bırımlerınde sahsıma gösterilen özen ve itina mükemmel seviyedeydi. Doktorum Ersoy bey ve diğer çalışan tüm personele bu konuyla alakalı hassasiyetlerinden dolayı çok tesekkur ederim. İnsana verilen değer ile hastalık psikolojisi en alt seviyeye indiren bu yaklaşım gercekten cok değerli. Umarım hep bu seviyede devam eder.

AY
Ayd*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kasık fıtıgım nedeniyle doktorum Ersoy Taşpınar a ameliyat oldum. Ameliyat sonrası süreçte en büyük destekçim oldu. Çalışanların ilgi ve alakası çok guzeldı. Herkese tesekkur ediyorum.

ÖC
Özg*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

18 Temmuz 2018 de genel cerrahi doktoru Ersoy Bey de safra kesesi ameliyatı oldum. 1 günlük yatıştan sonrasında taburcu işlemleri gerçekleştirildi. Hastane yenı olmasına ragmen düzen ilgi alaka oldukça ıyıydı. Doktorumun ilgisi herhangi bir sorunda yaklasımı, ilgili ve hastasıyla iletişim kuran bir doktordur. Bir hasta olarak doktor Ersoy beyden de hastanenizden de memnun kaldım.

BS
Bah*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Daha dün eşimle konusmustum bu durumu Dr Ersoy Bey i abi gibi yaklaştıgını ve cok ilgili ve işini seven bi doktor ve cokta sevecen bir insan oldugunu söyleyebılırım. Allah böyle güzel doktorlarımızı basımızdan eksık etmesın insallah. Her zaman yolu acık olsun. Hastaneniz çok iyi beninegölden gelıyorum ve böyle hastane görmedim. Temiz ve duzenlı yanınızda calısanlar cok tatlılar çok güler yüzlüler yanı hemsırenızden tutun anestezi doktorunuzdan ve ve tabiki de beni ameliyathaneye götüren abi çok iyi moral vermişti onuda unutmayalım. Hersey gönlünüzce olsun başarılar dilerim. Sevgilerimle.

AY
Ayş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Operator Dr Ersoy Taşpınar hocamızdan emeklerınden dolayı çok memnunuz. Hastane hizmetlerinizde çalışan tüm personeliniz ilgili ve güleryüzlü olması hasta morali acısından çok olumlu. Emeği gecen herkese tesekkur edıyorum.

KS
Kad*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Guatr hastası olmam nedenıyle birçok hastaneye basvurdum. Hepsinden aldığım cevap ise ameliyat olmam yönündeydi. Ancak, ameliyat gerçekleştirecek nitelikli doktor bulunması zordu. Bazı yakın kişilerin tavsiyeleri üzerine Bursa/ Medicana Hastanesi Genel Cerrahi bölümü doktorlarından Op Dr Ersoy Taşpınar dan randevu aldım, muayene oldum. Yapılan tahlil ve tetkikler sonucunda kısa bir süre içerisinde 13.7.2018 saat 08.30-11.30 guatr ameliyatım gerçekleşti. Dr Ersoy bey in ameliyat öncesi ve sonrasında çok yakından ve samimi ilgilenmesi bizleri en ince ayrıntılara kadar bilgilendirmesi, işine göstermiş olduğu itina ve özveri ile mesleki başarıları sayesinde çok memnun kaldık. Bu sebeple Sn Op Dr Ersoy Taşpınar'a samimiyetle teşekkürlerimizi iletmekle birlikte herkese tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Ersoy Taşpınar ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Ersoy Taşpınar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Ersoy Taşpınar için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Ersoy Taşpınar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116365

Op. Dr. Ersoy Taşpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Ersoy Taşpınar Özel Medicana Bursa Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Ersoy Taşpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Ersoy Taşpınar Genel Cerrahi uzmanıdır. Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Meme Kanseri, Meme Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Mide Balonu, Acil Cerrahi, Pankreas Hastalıkları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube