Klinik Psikolog Duygu Süren Tazegül

Klinik Psikolog Duygu Süren Tazegül

İstanbul
4.9

Klinik Psikolog Duygu Süren Tazegül kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

4.9
Klinik Psikolog Duygu Süren Tazegül

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Klinik Psikolog
Adres

19 Mayıs Mahallesi Aytekin Kotil Caddesi Özpolat Sitesi Kamelya Blok 14/4

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
3 Şub 2023 eklendi.

Duygu hanımdan kızımın sınav kaygısı ile ilgili destek almaya başlamıştık. Özverili yaklaşımı, tespitleri ve farkındalık çalışmaları ile kızım şu an çok daha bilinçli, rahat ve konforlu. Sınav kaygısı olarak çıktığımız bu yolda bir çok farklı konuda da kendisinden destek alıyoruz ve sorunlarla başa çıkabilme noktasında kızıma çok iyi geliyor. Kendisine hayatımıza dokunduğu için teşekkür ediyorum.

19 Oca 2023 eklendi.

Duygu hanım çok iyi bir tedavi süreci sağladı çok müteşekkir kaldım.Kendisine bana bu konuda yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum ve kafasında soru işareti olanlar varsa kesinlikle tercih etmeli.Kendisi çok nazik bir insan ve her konuda yardımcı oldu.

18 Oca 2023 eklendi.

Bugün itibariyle Duygu hoca ile terapi sürecimizi tamamladık. Benim için çok güzel bir süreçti. Desteğinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

14 Oca 2023 eklendi.

Tam anlamıyla kendimi anlatamasamda anlayabilen birinden psikolojik destek almak beni çok rahatlattı. Duymam gerekenleri çok tatlı dille söyledi Duygu hanım. Yönlendirmek yerine benim içimde olanları çıkarmak için çalışmalar yaptık bu benim için çok iyiydi. Destekleri için teşekkür ederim

14 Oca 2023 eklendi.

Duygu hocamdan yaşamış olduğum kaygı bozukluğu hakkında destek aldım. Benim için çok verimliydi. Kendisinin güler yüzlü yaklaşımı ve sıcak kanlı oluşu terapi süreci ile ilgili tüm önyargılarımı kırmamı sağladı. Kendim ve hayatımla ilgili bakış açımı değiştirmemde yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

13 Oca 2023 eklendi.

Duygu hanımla ilk seansımızda kendi durumumun, takıntılarımın farkında değildim. Kendisi çok profesyonel ve canayakın, danışanı ile güzel ilgileniyor. Profesyonellik ve canayakınlık arasında ki dengeyi tam anlamıyla Duygu hanımda hissedebildim. Seanslarımızın devamında bana iyi gelebileceğini ilk seanstan hissettim .Duygu hanıma şimdiden bana ve hayatıma olacağını hissettiğim destekler için teşekkür etmek isterim.

İlgi Alanları

Akran zorbalığı Bilişsel davranışçı terapi Depresyon Ergen Danışmanlığı İletişim sorunları İlişki Problemleri İş Yaşamıyla İlgili Sorunlar Kaygı bozuklukları Majör Depresif Bozukluk Manik depresif bozukluk Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB) Öfke Kontrol Bozukluğu Öfke Sorunları Panik atak Panik Bozukluklar Sınav Kaygısı Sosyal fobi Stres Yönetimi Travma sonrası stres bozukluğu Yaygın anksiyete bozukluğu Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube