Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin

Psikoloji - Kocaeli
5.0

Çocuk Ergen Yetişkin Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Oyun Terapisi

“Ece Hanım öncelikle çok ilgili. Kızımla ilk görüşmesinden itibaren memnun kaldığımız bir süreç oldu....” Devamı

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin

Uzman Psikolojik Danışman Ece Şahin

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalından yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Daha sonra Maltepe Üniversitesi’nde Gelişim Psikolojisi alanında tezli yüksek lisansını yine yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır.

Lisans eğitimi döneminde İletişim Akademisi tarafından düzenlenen İletişim, Etkili Konuşma ve Diksiyon, Beden Dili Eğitimlerine katılmıştır. Yüksek lisans eğitimi ve çalışma hayatı döneminde ise Marmara Üniversitesinde Aile Danışmanlığı eğitimi alarak Aile Danışmanı unvanını almıştır. Benzer şekilde Oyun Terapileri Derneğinde Birgül EMİROĞLU BAKAY’dan Oyun Terapisi Temel Eğitimi ve Yapılandırılmış Oyun ve Sanat Psikoterapisi Teknikleri eğitimlerini alarak Oyun Terapisti unvanını almıştır. Bununla birlikte Association for Play Therapy (APT) tarafından onaylı Nilüfer Devecigil ve Dr. Byron Norton tarafından "Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Düzey" eğitimini almıştır. Wiesbaden Academy of Psychotherapy (WAPP) tarafından onaylı Pozitif Psikoterapi Temel Eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca yine Association for Play Therapy (APT) tarafından onaylı Filial Terapi Eğitimini Dr. Mary Fry öncülüğünde tamamlamıştır. Bunların yanı sıra Türk Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Derneğinden Çocuk Objektif Değerlendirme Testleri Eğitimini;  Haliç Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinden Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini; Doç. Dr. Durmuş Ümmet'ten Terapötik Kartlar Uygulayıcı Eğitimini; Doç. Dr. Könül Memmedova'dan Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi Eğitimini ve Uzm. Psk. Dan. Raşide Yılmaz'dan Masal Terapi Eğitimini almıştır. Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Uygulayıcı, Çocuk Koruma Kanunu Danışmanlık Tedbiri Kararları Uygulayıcı Yetiştirme, Kaynaştırma/Bütünleştirme Yoluyla Eğitim Uygulamaları ve Psikososyal Destek Programı Uygulayıcı Eğitimleri bulunmaktadır. Eğitimlere ek olarak çeşitli konferans, atölye ve sempozyumlara katılmaya devam etmektedir.

Şu an online ve yüz yüze olmak üzere çocuk, ergen, yetişkin/ebeveynlerle bireysel psikolojik danışmanlık seanslarına ve düzenli olarak açtığı eğitim/atölye çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kuruma Okul Psikolojik Danışmanı olarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Çalışma hayatı döneminde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise gibi farklı kademelerdeki öğrenci ve ebeveynleriyle çalışma imkanı bulmuştur.

Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı, YÖRET Toplumsal Gelişim ve Eğitim Vakfı ve Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneğinde üyelikleri bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Saydam Danışmanlık Merkezi
Kozluk Mahallesi Orduevi Sokak No:27/A İzmit/Kocaeli
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Yüz yüze danışmanlık Online terapi Oyun terapisi Çocuk merkezli oyun terapisi Filial terapi Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Uzman Psikolojik Danışman Ece Şahin Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Kocaeli Üniversitesi

Uzmanlık Aldığı Kurum

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2014
Deneyim: 9 Yıl

İlgi Alanları

Çocuk Ergen Yetişkin Danışmanlığı Ebeveyn Danışmanlığı Oyun Terapisi Deneyimsel Oyun Terapisi Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Devamı

Deneyimler

Psikolojik Danışman Ece Şahin (2014 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 71 48

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ET
Esm*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce
Çocuk merkezli oyun terapisi
Saydam Danışmanlık Merkezi

Ece Hanım öncelikle çok ilgili. Kızımla ilk görüşmesinden itibaren memnun kaldığımız bir süreç oldu. Seanslar devam ediyor. Kendisine ulaşabilir olmak da çok rahatlatıcı. Şimdiden teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

ÇM
Çağ*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 gün önce
Oyun terapisi
Saydam Danışmanlık Merkezi

Özellikle kardeş kıskançlığıyla başlayan ve bizim zorlandığımız bir dönemi Ece hanımın yönlendirmeleri daha kolay gecirmemizi sağladı. Oyun terapisi oglumuzun daha rahatlamasını sağlarken bizim için de farkındalığımızı arttıran bir deneyim oldu. Ece hanımın yaklaşımıyla oğlumuz her seansa severek katıldı. Destekleri için çok teşekkür ederiz.

ED
Eli*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
15 gün önce
Çocuk ve ergen terapisi
Saydam Danışmanlık Merkezi

Güler yüzlü, sevecen, güven veren, çocuklara yaklaşımı gayet güzel. Çocuğuml da çok kısa zamnda kendisine güven sağladı, seansa mutlu gidiyor ve seanstan mutlu çıkıyor

Sam*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
24 gün önce
Yüz yüze danışmanlık
Saydam Danışmanlık Merkezi

Tüm görüşmelerimiz çok verimli geçti ve her seferinde yanından mutlu ayrıldık bu sebeple her zaman gönül rahatlığıyla gidebileceğim biri Ebru hanım.Tanıdığımız için çok mutluyuz kendisi.

MB
Muh*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Çocuk merkezli oyun terapisi
Saydam Danışmanlık Merkezi

Ece hanim çok cok ilgili bir uzman oglum bu gittigimiz surectede ece ablasini cok sevdi seans sonrasi gerek verdigi bilgiler gerek anlattığı detaylar ve yapmamiz gerekenlerde bize yol gösterdi...

EK
Ebr*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Oyun terapisi
Saydam Danışmanlık Merkezi

Ece Hanıma oğlumun kaka tutma sorunundan dolayı gitmiştik. Ve ben gerçekten psikolojik olarak çok yıpranmış ve ümitsizdim. Ancak Ece Hanım oğluma o kadar şefkatli o kadar sevgi dolu yaklaştı ki oğlumun ruhuna çok iyi geldi 🥰💓 çok güzel yol katettik.. Bazı özel sebeplerden ötürü mecburen şimdilik terapiye ara verdik ama Ece hanım bizim hayatımıza dokunan sihirli bir değnek gibi ve eminim ki her daim telefonumun ucunda çünkü o bir yardım meleği 🥰💓

mA
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Oyun terapisi
Saydam Danışmanlık Merkezi

Kızımızın kardeş kıskançlığı sonucu yaşadığımız sorunlarla ilgili başvurduğumuz Ece hanım hem kızımızla hem bizimle kurduğu iletişim sayesinde iyi bir aşama kaydettik.seanslarda ve sonrasında gösterdiği destek için de kendisine cok teşekkür ediyorum.

ÖY
Öme*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Oyun terapisi
Saydam Danışmanlık Merkezi

Kendisi cok pozitif ve nazik bir psikolog. Bugün ön görüsmeyi gerceklestirdik ve bende cok pozitif bir etki birakti oglumada iyi gelecegine eminim.

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin
Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin 31 Mart 2023
Çok teşekkürler :)
EK
Ese*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Bireysel Danışmanlık
Saydam Danışmanlık Merkezi

4 yaşındaki kızım için Ece Hanımla oyun terapisti başladık,kızım çok sevdi Ece Ablasını hemen yakınlaşmaz çünkü kızım herkese.Görüşmelerimiz devam ediyor. Güzel ilerleme kaydedeceğimize inancımız tam:)

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin
Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin 31 Mart 2023
Çok teşekkür ederim :)
ZA
Zel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Çocuk ve ergen terapisi
Saydam Danışmanlık Merkezi

Çocuğumun doğumundan bu yana gecen süreç hakkında bilgi alması

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747148

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin Saydam Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Dan. Ece Şahin Psikoloji uzmanıdır. Çocuk Ergen Yetişkin Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Oyun Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Yüz yüze danışmanlık, Online terapi, Oyun terapisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube