Dyt. Gülfem Gülen, Antalya, Diyetisyen

Dyt. Gülfem Gülen

Diyetisyen - Antalya

Obezite, Yaşlı Beslenmesi, Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diyetisyenin Adresi

Şevket Tokuş Cad. No: 6 Kellecioğlu Apt. No: 13 Kat: 2 ,  Alanya, Antalya
Dyt Gülfem Gülen

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülfem Gülen Hakkında

Gülfem Gülen Kimdir?

Dyt. Gülfem GÜLEN, Antalya - Alanya'da doğmuştur. Lise öğrenimini 2011 yılında Alanya Hasan Çolak Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini "İstanbul'da Açıkta Satılan Dondurmaların Hijyenik Kalitesinin Değerlendirilmesi" başlıklı tezi ile tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. 

Üniversite eğitimi üresince Alanya Devlet Hastanesi, Ümraniye Toplum Sağlığı Merkezi, İstanbul Medipol Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Nisa Hastanesi, İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi (çocuk ve yetişkin stajı), Özel Ersoy Hastaneleri (elektif stajı) gibi Türkiye'nin saygın kurumlarında stajlar yaparak henüz öğrenciyken mesleki deneyim kaznamaya başlamıştır.

Ayrıca 1. İstanbul Ulusal Beslenme ve Diyetetik Kongresi (2015), 4. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu Yeme Bozuklukları Diyetisyeni Kursu (2015), Çocukluk ve Ergenlik Döneminde Tip 1 Diyabette Beslenme ve Karbonhidrat Sayımı Kursu (2014), Spor Diyetisyenliği Kursu (2014), Çocuk Hastalıklarında Beslenme Sempozyumu (2013) gibi çeşitli seminer ve kongrelere katılmıştır. 

Şu anda Dyt. Gülfem GÜLEN, Antalya - Alanya'da beslenme eğitimi ve danışmalık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca diğer şehirlerde bulunan, yüz yüze görüşmeye gelemeyenler için gulfemgulen@gmail.com üzerinden online diyet hizmeti de vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • Medipol Üniversitesi
İlgilendiği Hastalıklar
 • Obezite
 • Yaşlı Beslenmesi
 • Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme
 • Özel Durumlarda (oruç-bayram-ameliyat Sonrası Vb) Beslenme
 • Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları
Tedaviler
 • Yeni doğan metabolik hastalık
 • Zayıflama diyetleri
 • Kilo verme diyetleri
 • Diyabet diyeti
 • Prematüre beslenmesi

Diyetisyen Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

la..bas

Gayet memnun kaldım. Kendisi cok ilgili ve güler yüzlü. Diyet programını yazarken, vazgeçemeyeceğiniz yiyecekleri de eklemeye çalışıyor ve diyetinizi kendinizi kısıtlanmamış hissederek yapabiliyorsunuz. Kendisine buradan da teşekkür ederim. 27-04-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Gülfem Gülen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bal alerjisi

  Bir tatlı kaşığı bal yedikten sonra kısa bir süre içerisinde dilimde hafif kaşıntılar meydana geliyor . acaba bala karşı alerjim mi var ?

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Gülfem Gülen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kolesterol

  Hocam saygilar 57yasinfayim son tahlilde hdl43ldl 160 trig124tkol 229 hbac1 5.6 ldlyi dusuremiyorum bana beslenme yonunden oneriniz yokmu prediyabetim kahvaltida 10zeytin 2dilim ekmek birtatli kasigi tahinpekmrz karisimi birdilim peynir kahvaltidan yarim bir saat sonra yesil cay siyah cay karisimi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dyt. Gülfem Gülen

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.