Dyt. Gülfem Gülen

Diyetisyen - Antalya
5.0

Obezite, Yaşlı Beslenmesi, Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme

5.0

“Gayet memnun kaldım. Kendisi cok ilgili ve güler yüzlü. Diyet programını yazarken, vazgeçemeyeceğini...” Devamı

Dyt. Gülfem Gülen

Dyt. Gülfem GÜLEN, Antalya - Alanya'da doğmuştur. Lise öğrenimini 2011 yılında Alanya Hasan Çolak Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini "İstanbul'da Açıkta Satılan Dondurmaların Hijyenik Kalitesinin Değerlendirilmesi" başlıklı tezi ile tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. 

Üniversite eğitimi üresince Alanya Devlet Hastanesi, Ümraniye Toplum Sağlığı Merkezi, İstanbul Medipol Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Nisa Hastanesi, İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi (çocuk ve yetişkin stajı), Özel Ersoy Hastaneleri (elektif stajı) gibi Türkiye'nin saygın kurumlarında stajlar yaparak henüz öğrenciyken mesleki deneyim kaznamaya başlamıştır.

Ayrıca 1. İstanbul Ulusal Beslenme ve Diyetetik Kongresi (2015), 4. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu Yeme Bozuklukları Diyetisyeni Kursu (2015), Çocukluk ve Ergenlik Döneminde Tip 1 Diyabette Beslenme ve Karbonhidrat Sayımı Kursu (2014), Spor Diyetisyenliği Kursu (2014), Çocuk Hastalıklarında Beslenme Sempozyumu (2013) gibi çeşitli seminer ve kongrelere katılmıştır. 

Şu anda Dyt. Gülfem GÜLEN, Antalya - Alanya'da beslenme eğitimi ve danışmalık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca diğer şehirlerde bulunan, yüz yüze görüşmeye gelemeyenler için gulfemgulen@gmail.com üzerinden online diyet hizmeti de vermektedir.

Bal Alerjisi

Bir tatlı kaşığı bal yedikten sonra kısa bir süre içerisinde dilimde hafif kaşıntılar meydana geliyor . Acaba bala karşı alerjim mi var ?

Dyt. Gülfem Gülen

Dyt. Gülfem Gülen tarafından cevaplandı

Merhaba Ferhat Bey. Bazı insanların bazı yiyeceklere karşı daha hassas olabilir. Sizde de bu durum m... Cevabı görmek için tıkla.

26 Kasım 2016 tarihinde cevaplandı.

Kolesterol

Hocam saygilar 57yasinfayim son tahlilde hdl43ldl 160 trig124tkol 229 hbac1 5.6 ldlyi dusuremiyorum bana beslenme yonunden oneriniz yokmu prediyabetim kahvaltida 10zeytin 2dilim ekmek birtatli kasigi Tahinpekmrz karisimi birdilim peynir kahvaltidan yarim bir saat sonra yesil cay siyah cay karisimi duble iciyorum seker atmiyorum ben ta.bugday ekmek yemekten cekiniyorum tam kan sayimi b12 demir ve baglama orani 20 yildir normal lmasina ragmen ferritin15 cikiyor bu ekmek ferritini eksiltirmi cunku...

Daha Fazla
Dyt. Gülfem Gülen

Dyt. Gülfem Gülen tarafından cevaplandı

Merhaba Muhammed Bey. Diyabet hastası olduğunuz için şekerli ürünlere ve porsiyonlara dikkat etmeniz... Cevabı görmek için tıkla.

13 Ekim 2016 tarihinde cevaplandı.

beslenme sorusu

hocam merhaba sorum eşim için yaş 40 boy 1.70 kılo 68 hergün 45 dk tempolu yuruyuş yapıyor parkta yemesine içmesine dikkat eder yalnız ekmeği fazla kaçırıyor tahıllı tam bugday kepekli ekmekler yıyoruz herhangi bi r rahatsızlığı yok ekmek yemeyince doymucakmışız gibi geliyor hocam ekmek vucutta ne gibi zararlar veriyor fazla yıyınce bazısı yağa dönüşür diyor bazısı şeker var diyor ekmegi fazla yıyınce ne gibi zararı olur şekermi yağmı olur ekmek hakkında bilgi verirseniz çok seviniriz yanı norma...

Daha Fazla
Dyt. Gülfem Gülen

Dyt. Gülfem Gülen tarafından cevaplandı

Merhaba Özlem Hanım. Diyet yaparken akla gelen ilk şey ekmeği kesmek oluyor. Biz diyetisyenler olara... Cevabı görmek için tıkla.

6 Ekim 2016 tarihinde cevaplandı.

Dyt Gülfem Gülen
Şevket Tokuş Cad. No: 6 Kellecioğlu Apt. No: 13 Kat: 2 , Alanya/Antalya
Hizmetler
Yeni doğan metabolik hastalık Zayıflama diyetleri Kilo verme diyetleri Diyabet diyeti Prematüre beslenmesi Devamı

İlgi Alanları

Obezite Yaşlı Beslenmesi Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme Özel Durumlarda (oruç-bayram-ameliyat Sonrası Vb) Beslenme Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
LC
Ley*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Gayet memnun kaldım. Kendisi cok ilgili ve güler yüzlü. Diyet programını yazarken, vazgeçemeyeceğiniz yiyecekleri de eklemeye çalışıyor ve diyetinizi kendinizi kısıtlanmamış hissederek yapabiliyorsunuz. Kendisine buradan da teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Gülfem Gülen ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Gülfem Gülen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Gülfem Gülen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Gülfem Gülen Dyt Gülfem Gülen bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Gülfem Gülen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Gülfem Gülen Diyetisyen uzmanıdır. Obezite, Yaşlı Beslenmesi, Kadınlarda Adet Dönemi Ve Beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Yeni doğan metabolik hastalık, Zayıflama diyetleri, Kilo verme diyetleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube