Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel

Genel Cerrahi - Samsun

Organ Nakli, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Karaciğer

Randevu Al 0 (850) 433 38 82

Doktorun Adresi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad.No:85  Canik, Samsun
Özel Medicana Samsun Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Kerim Güzel Hakkında

Kerim Güzel Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Kerim GÜZEL, 15 Ocak 1975 tarhinde Samsun - Çarşamba'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Samsun'da bitirdikten sonra 1993 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde   tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2004 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2004 yılında Çarşamba Devlet Hastanesi'nde göreve başlayan Dr.Öğr.Üyesi Kerim GÜZEL, 2008 yılında Çarşamba Devlet Hastanesi'nde Gastrointestinal Endoskopi Ünitesini kurmuş ve burada her türlü endoskopik işlemleri uygulamaya başlamıştır. 2009-2010 yılları arasında aynı kurumda Başhekim Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 2010 yılında ise Hospitalpark Samsun Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi kadrosuna katılmış ve bu kurumda ileri laporoskopik cerrahinin gelişmesine öncülük etmiştir. Ayrıca yine bu kurumda ilk kez kendi yöntemi ile SILS Kolesistektomi (tek delikten safra kesesi ameliyatı), Laporoskopik Kolodok Eksplarasyonu, Laporoskopik Kalın Barsak ve Mide Ameliyatları, Laporoskopik Subtotal ve Distal Pnkreatektomi Ameliyatları ve İntrakarporeal el dikişi ile laporoskopik pilor stenozu gibi ileri laporoskopi deneyi gerektiren ameliyatların ilk uygulayıcısı olmuştur.

Dr.Öğr.Üyesi Kerim GÜZEL, başarılı mesleki çalışmalarına şu anda Özel Medicana International Samsun Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Organ Nakli
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Karaciğer
 • Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları
 • Dalak Hastalıkları
Tedaviler
 • Anal fistül
 • Polipektomi
 • Radyoaktif iyot tedavisi
 • Apandisit alınması
 • Rektosigmoidoskopi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 82
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Kerim Güzel Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

zin..skaç

Ben Ankara dan Güzin Kıskaç.Hocam sizi internet üzeri araştırmalarım sonucunda buldum.Ameliyat öncesi endişelerim vardı. Sizinle tanışıp ameliyat olduktan sonra bu endişelerimin yersiz oldugunu yaşayarak anladım.15 yıldır yaşadığım diyabet ,insilün, hipertansiyon ve bunlara bağlı diğer rahatsızlıklarımdan ameliyattan iki ay geçmesine rağmen tamamen kurtuldum.Sayenizde yeni bir hayata merhaba dedim.Bununla birlikte fazla kilolardan kurtuldum.Hastalıklarıma baglı halsizlik,sürekli uyku isteği ve defresif ruh halinden sizin ve ekibiniz sayesinde kurtuldum . Size Her iki Seda ya ve hemşirelerinize minnettarım.İyiki sizi tanımışım. Bu Ameliyatı herkese öneriyorum.Sevgiler Saygılar. 17-11-2016

Soner..tinkale

09.11.2016.Geçirdiğim rahatsızlığı tedavi eden,Şeker hastalığı yani (İleal İnterpozisyon)ameliyatımı başarıyla gerceklestirerek beni sağlığıma kavuşturan Op.Dr.Kerim GÜZEL'e Büyük Anadolu Hastanesi (Samsun) da çalışan fedakar hemşire ve personeline özellikle de Asistanları Seda hanımlara.... 5.nci kat tüm çalışanlarına,teşekkürü borç bilirim.... 15-11-2016

AT..CIN

Ben kayserı de yasıyorum,39 yasındayım 20 gun önce kerım beye metabolık cerrahı(seker) amelıyatı oldum.suanda hergun olcum yapıyorum aclık kan sekerım 82-97 arası tokluk ıse 100-140 arası cıkıyor hıcbır sıkıntım kalmadı cok cok memnunum.tıp2 seker hastası olup amelıyata uygunlugu olan herkesın kesınlkle hıc beklemeden kerım beyle ırtıbata gecıp,bu ılletten kurtulmasını tavsıye ederım.dr.kerım bey' ede sonsuz tesekkur ederım,Rabbım ısını gucunu rasgetırsın. murat YALCIN 15-11-2016

ittin..inç

Herkese merhaba, bu sabah kontol edeyim dedim tam 2 ay geçmiş yorumum üzerimden.. şu an 98 kg oldum (başlanıgıç 135.5kg).. herkese sağlıklı günler diliyorum.. Kerim Bey tekrar teşekkürler.. Hello everbody..i checked this morning and realized that 2 months passed since i wrote comment here. Now i am 98 kg.. (started from 135.5 kg) healty wishes to everybody and thank you again Dr. Kerim Güzel 15-11-2016

met..ın

Elleriniz dert görmesinki bizlere umut ve sağlığımıza kavuşturmaya devam edebilesiniz sekreterlerinizle birlikte yüzlerinizdeki gülücükler eksik olmasınki insanlara pozetif enerji verebilesiniz saygılarımla DATÇA DAN MEHMET AYDIN 26-10-2016

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 82

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel hangi kurumlar Kerim Güzel ile anlaşmalı?
Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , CompuGroup Medical (CGM) , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel Özel Medicana Samsun Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anal fistül, Polipektomi, Radyoaktif iyot tedavisi, Apandisit alınması, Rektosigmoidoskopi, Meme mr'ı, Gaita testi, Laparoskopik reflü ameliyatı, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Organ Nakli, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Karaciğer, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Dalak Hastalıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Kerim Güzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.