Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan

Psikoloji - İstanbul

Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Genel Psikoloji

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Avukat Süreyya Ağaoğlu Sok. Uzal Apt. D:5 Teşvikiye  Şişli, İstanbul
Mor Eğitim ve Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ercüment Doğan Hakkında

Ercüment Doğan Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Ercümen DOĞAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde başladığı lisans eğitimini 1994 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 1999 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını “Negatif Duygulanım, Pozitif Duygulanım ve Somatik Bileşen Temelinde Depresyon ve Anksiyete (Kaygı) Arasındaki Farklılıklar” başlıklı tezi ile tamamlamış ve lisansüstü derecesini almıştır.

2005-2007 yılları arasında Chicago Psikanaliz Enstitüsü‘nün düzenlediği 2 yıllık Analitik Psikoterapiler eğitimlerini tamamlamış olan Yrd. Doç. Dr. Ercümen DOĞAN, 2004 yılında ise merkezi Avrupa’da bulunan EMDR Institute tarafından verilen eğitimleri almış ve EMDR uygulayıcısı Psikoterapist olmaya hak kazanmıştır.

2002-2003 yılları arasında Haliç Ünüversitesi Psikoloji Bölümü’nde, 2004 -2012 yılları arasında ise Boğaziçi Üniversitesi‘nde öğretim üyesi olarak görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Ercümen DOĞAN, 2003-2009 yılları arasında Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi’nde psikoterapist olarak farklı tanı almış çok sayıda hasta grubu ile çalışmalar yapmıştır. Hemen ardından 2009-2012 yılları arasında HTA Grup Nöropsikiyatri Merkezi’nde psikoterapi ve eğitim çalışmalarına devam etmiştir.

2012 yılından beri Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nde öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarını sürüdüren Yrd. Doç. Dr. Ercümen DOĞAN, aynı zamanda Mor Academia bünyesindeki özel merkezinde psikoterapist ve eğitimci olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bireysel Terapi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Genel Psikoloji

Ercüment Doğan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..makcı kaya

teşekkür ederim sizin gibi işini iyi yapan ilgili insanların olabileceğine inanmak çok zor ama iyi ki varsınız inşaallah daha çok insana ulaşabilirsiniz....... 15-03-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ercüment Doğan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Obsesif kompsifüz rahatsızlığım var

  54 yaşında 10 yıldır gün.3 tane prozac kullanıyorum birşeye üzüldüğüm zaman düşüncelerim kaygılarım beni çok rahatsız ediyor nasıl başa çıkabilirim ilacında faydası yok gibi

  Doktor Cevabı:

  Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Eşcinsellik korkusu

  Teşekkür ederim hocam. peki hocam bu eşcinsellik midir? ben öyle bir durum olmasını istemiyorum ve bu düşünceleri düşünmek istemiyorum. tamamını unutmak istiyorum. bu sorumu da cevaplayabilir misiniz lütfen? bu tekniği denemek istiyorum. çözümse dünyanın en mutlu insanı olurum. tekrar teşekkür ed... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr.Öğr.Üyesi E Doğan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan için nasıl randevu alabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi E Doğan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan Mor Eğitim ve Danışmanlık bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Genel Psikoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi E Doğan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr.Öğr.Üyesi E Doğan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.