Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan, İstanbul, Psikoloji

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan

Psikoloji - İstanbul

Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Genel Psikoloji

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Avukat Süreyya Ağaoğlu Sok. Uzal Apt. D:5 Teşvikiye  Şişli, İstanbul
Mor Eğitim ve Danışmanlık

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ercüment Doğan Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Ercümen DOĞAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde başladığı lisans eğitimini 1994 yılında tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. 1999 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde Klinik Psikoloji yüksek lisansını “Negatif Duygulanım, Pozitif Duygulanım ve Somatik Bileşen Temelinde Depresyon ve Anksiyete (Kaygı) Arasındaki Farklılıklar” başlıklı tezi ile tamamlamış ve lisansüstü derecesini almıştır.

2005-2007 yılları arasında Chicago Psikanaliz Enstitüsü‘nün düzenlediği 2 yıllık Analitik Psikoterapiler eğitimlerini tamamlamış olan Yrd. Doç. Dr. Ercümen DOĞAN, 2004 yılında ise merkezi Avrupa’da bulunan EMDR Institute tarafından verilen eğitimleri almış ve EMDR uygulayıcısı Psikoterapist olmaya hak kazanmıştır.

2002-2003 yılları arasında Haliç Ünüversitesi Psikoloji Bölümü’nde, 2004 -2012 yılları arasında ise Boğaziçi Üniversitesi‘nde öğretim üyesi olarak görev yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Ercümen DOĞAN, 2003-2009 yılları arasında Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi’nde psikoterapist olarak farklı tanı almış çok sayıda hasta grubu ile çalışmalar yapmıştır. Hemen ardından 2009-2012 yılları arasında HTA Grup Nöropsikiyatri Merkezi’nde psikoterapi ve eğitim çalışmalarına devam etmiştir.

2012 yılından beri Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nde öğretim üyesi olarak akademik çalışmalarını sürüdüren Yrd. Doç. Dr. Ercümen DOĞAN, aynı zamanda Mor Academia bünyesindeki özel merkezinde psikoterapist ve eğitimci olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..makcı kaya

teşekkür ederim sizin gibi işini iyi yapan ilgili insanların olabileceğine inanmak çok zor ama iyi ki varsınız inşaallah daha çok insana ulaşabilirsiniz....... 15-03-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Ercüment Doğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.