Doç. Dr. Emre Özker, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Doç. Dr. Emre Özker

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Yara Bakımı, Yatak yarası, Diyabetik ayak yarası

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No: 1  Üsküdar, İstanbul
Acıbadem Altunizade Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Emre Özker Hakkında

Emre Özker Kimdir?

Doç.Dr. Emre ÖZKER, lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2006 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında. 2007-2008 yılları arası askerlik hizmetini tabip asteğmen olarak GATA Ankara Hastanesi'nde, 2008-2009 yılları arası mecburi hizmetini Ordu Devlet Hastanesi'nde, 2009-2010 yılları arası Medical Park Göztepe ve Bayındır İçerenköy Hastaneleri'nde görev yapmış olan Doç.Dr. Emre ÖZKER, mesleki çalışmalarına 2010 yılından beri Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık ve Uygulama Hastanesi’nde devam etmektedir.

Doç.Dr. Emre ÖZKER, Türk Kalp-Damar Cerrahisi Derneği, Türk Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği, Türk Fleboloji Derneği, Türk Yara Bakımı Derneği, Avrupa Vasküler Cerrahi Derneği, Avrupa Yara Bakımı Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • KOCAELI ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 02 2008

Tecrübe: 12 yıl 9 ay

Deneyimler

 • Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi
  07 2010 - Şu Anda
 • Özel Medicalpark Göztepe Hastane Kompleksi
  11 2009 - 03 2010
 • Ordu Devlet Hastanesı
  02 2008 - 09 2009

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Emre Özker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Emre Özker kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. E Özker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Emre Özker için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. E Özker şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emre Özker ile anlaşmalı?
Emre Özker ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Akbank , Medlab , Garanti Bankası , Generali Sigorta , Özel Sigortaların Tümü )

Doç. Dr. Emre Özker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Emre Özker Acıbadem Altunizade Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Emre Özker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Emre Özker Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Diyabet yarası, Şeker yarası, Evde bakım, Skleroterapi, Lazerle varis tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Yara Bakımı, Yatak yarası, Diyabetik ayak yarası, Bası yarası, Varis yarası hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Emre Özker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Emre Özker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Emre Özker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. E Özker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Emre Özker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. E Özker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.