~~ ~STRES EĞİTİMİ, SAĞILTIMI VE STRES’ DEN KORUNMA YÖNTEMLERİ


STRESS TRAINING, SAĞILTIMI AND STRESS THROUGH PREVENTION METHODS

3. Makalenin Devamı, 3. Article Continued:


Bu şekli ile Stres, ayrıca stres bağlı Psikosomatik hastalığı tetikleyerek, ortaya çıkardığı için Çağımızın vebası tanımını karşılamaktadır. Stresten uzak bir yaşam alışkanlığı oluşturmak istiyor isek Strese Dayanıklı olmak gerekmektedir. Strese dayanıklı olmanın en önemli koşulu, sağlıklı bir kişilik yapısı, sosyal aktiviteler, spor önemli rol oynamaktadır. Her şeye rağmen, stresli olduğumuzu hissettiğimiz de yada zaman zaman stres dayanıklılık için nefes alma “diyafram” ve gevşeme egzersizlerine de yer vermeliyiz.
This is the shape of the stress, in addition to Psychosomatic disease linked to stress Our meets the definition of the plague, triggering revealed. Do you want to create the habit of a life away from the stress-resistant to stress, we are required to be. One of the most important condition of being resistant to stress, healthy personality structure, social activities, plays an important role in the sport. Despite everything, we may also from time to time, stress tolerance, there hasn't been a stressful or "Aperture" and for breathing relaxation exercise, it is important to do.
Stres, bireyin olumsuz koşullarla karşılaştığı ve üstesinden gelmek için mücadele etmeyen ve özellikle ben merkezli ve özgüven duyguları zayıf yada gelişmemiş insanlarda görülür. Bu nedenle çağımızın koşullarına uygun bir sorundur. Stresle başa çıkabilmek için önce onu tanımamız, nedenlerini öğrenip, mücadele edici koşulları elimizden geldiğince düzenlemeliyiz ve zamanımız var ise gevşeme yöntem ve teknikleri kullanarak stresi üzerimizden atmaya çalışmamız gerekmektedir.
Faced with the conditions and individual stress, negative, and in particular does not fight to overcome feelings of weak or undeveloped humans I-centric and self-confidence. For this reason our conditions is a challenge. To cope with stress, with all aspects of it before, and the reasons for and conditions of the fight, as we have time to organize the work to take the amount by using the stress relaxation methods and techniques.
Makalem Devam Edecek - Continue To Article


Gaziantep Psikoloji uzmanlarına ulaşmak icin tıklayın!