Uzm. Psk. Fatma Deveci, Adana, Psikoloji

Uzm. Psk. Fatma Deveci

Psikoloji - Adana

Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Kurtuluş Mah. Ramazanoğlu Cad. (Pandora Sk.)Gün Apt. B Blok **** No:1  Seyhan, Adana
Sistemik Psikoterapi Enstitüsü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Fatma Deveci Hakkında

Fatma Deveci Kimdir?

Fatma DEVECİ 10 Şubat 1981 tarihinde Adana’nın Ceyhan ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta okulu Ceyhan’da okumuştur. Liseyi yatılı olarak Nevşehir Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır.  Lisans eğitimini 2006 yılında Çukurova Üniversitesi’nde başarıyla bitirmiştir.  Ardından 2011 yılında Çukurova Üniversitesi’nde yüksek lisans programını tamamlamıştır. 2013 yılında yine aynı üniversitede doktora programına başlamış olup halen çalışmalarını sürdürmektedir. Şu an özel muaynehanesinde danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Fatma Deveci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Fatma Deveci kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. F Deveci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Fatma Deveci için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. F Deveci şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Fatma Deveci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Fatma Deveci Sistemik Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Fatma Deveci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Fatma Deveci Psikoloji, uzmanıdır. Cinsel terapi, Yaşam koçluğu, Yetişkin Psikoterapisi, Ağlama ve öfke nöbetleri, Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Bireysel psikoterapi, Çift terapisi, Bireysel psikoterapi, Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Genel Psikoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Fatma Deveci için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Fatma Deveci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Fatma Deveci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. F Deveci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Fatma Deveci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. F Deveci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.