Psk. Eda Görevin

Psikoloji - Adana
5.0

Depresyon, Kaygı, Aile ve Çift Terapisi

“Eda hanım ile iyi ki tanıştım, kaygılı bir insan olarak çok araştırdım, diplomasından aldığı eğitiml...” Devamı

Psk. Eda Görevin

Psk Eda Görevin 1987 Adana doğumlu, ilk, orta ve lise eğitimlerini Adana ilinde bitirmiş olup; lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü' nü başarıyla tamamlamış, Psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır. Mezun olduktan hemen sonra özel eğitim alanında çalışmış, zihinsel ve ruhsal engelli bireylere ve yakınlarına psikososyal destek vermiştir. Ankara ilinde Dil ve Konuşma Bozuklukları ( artikülasyon bozuklukları, sesletim-fonem bozukluğu, akıcı konuşma bozukluğu, kekemelik, gecikmiş konuşma bozukluğu...) alanında faaliyet gösteren bir merkezde, uzman odyologlar tarafından verilen eğitim ve seminerler ile bu alanda hizmet vermektedir. Özellikle akıcı konuşma bozukluğu ve kekemelik konusuna özel ilgi duymakta ve bireye ve ailesine psikolojik destek sağlamaktadır.

Psikolog Eda GÖREVİN, iş yaşamı boyunca çeşitli kurumlarda, farklı konumlarda çalışmıştır. Şu anda Adana Kariyer Danışmanlık Merkezinde, yetişkinlere (bireysel danışmanlık, aile, evlilik, çift terapileri, psikolojik testler...), ergenlere (ergenlik çatışmaları, iletişim bozuklukları, sınav kaygısı, yeme bozuklukları...) ve çocuklara ( uyum bozuklukları, tik bozuklukları, konuşma bozuklukları, alt ıslatma, tırnak yeme, dil ve konuşma bozuklukları...) psikolojik destek sağlamaktadır.

    Aile Danışmanı olarak, ailelere, aile içi sorunlara, bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak, uygun teknik ve yöntemlerle, bireysel ve bütün olarak, problem ve çözümlerine farkındalık sağlayarak danışmanlık hizmeti vermektedir. 

   Eda GÖREVİN, yaşam boyu gelişim gerekliliğine inanmakta, mesleki gelişimini ve mesleki yeterliliğini, eğitim ve projelerle desteklemektedir.

Lena Psikoloji Merkezi
Cemalpaşa Mahallesi Vali Yolu Caddesi No:3 Vizon Apartmanı Kat:4 Daire:16 Seyhan/Adana
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Danışmanlığı Bağlanma sorunları Bireysel Danışmanlık Cinsel fonksiyon bozukluğu Depresyon Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Psk Eda Görevin 1987 Adana doğumlu, ilk, orta ve lise eğitimlerini Adana ilinde bitirmiş olup; lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü' nü başarıyla tamamlamış, Psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır. Mezun olduktan hemen sonra özel eğitim alanında çalışmış, zihinsel ve ruhsal engelli bireylere ve yakınlarına psikososyal destek vermiştir. Ankara ilinde Dil ve Konuşma Bozuklukları ( artikülasyon bozuklukları, sesletim-fonem bozukluğu, akıcı konuşma bozukluğu, kekemelik, gecikmiş konuşma bozukluğu...) alanında faaliyet gösteren bir merkezde, uzman odyologlar tarafından verilen eğitim ve seminerler ile bu alanda hizmet vermektedir. Özellikle akıcı konuşma bozukluğu ve kekemelik konusuna özel ilgi duymakta ve bireye ve ailesine psikolojik destek sağlamaktadır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2010
Deneyim: 13 Yıl

İlgi Alanları

Depresyon Kaygı Aile ve Çift Terapisi 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı Acılı-ağrılı birleşme Devamı

Deneyimler

Lena Psikoloji Merkezi (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 44 37

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
CB
Cem*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Bireysel terapi
Lena Psikoloji Merkezi

Eda hanım ile iyi ki tanıştım, kaygılı bir insan olarak çok araştırdım, diplomasından aldığı eğitimlere kadar. İlk seansımdan sonra iyi ki dedim, sağladığı güven için hem kendisine hem ofis çalışanlarına teşekkür ederim, benim gibi her detayı inceleyen araştıran emin olmak isteyen herkese tavsiye ederim Eda hanımı.

EK
Emi*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Aile Danışmanlığı
Lena Psikoloji Merkezi

İlgi çok iyi, bilgi seviyesi çok iyi, çok teşekkür ederiz

BE
Bul*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Aile Danışmanlığı
Lena Psikoloji Merkezi

Dinlemesini ve anlatmasını bilen bir uzmanla görüşmek beni inanılmaz rahatlattı

YK
Yah*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Bireysel terapi
Lena Psikoloji Merkezi

Eda hoca alanında uzman, tespitleri ve yönlendirmeleri çok faydalı. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım. Teşekkürler hocam.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EG
Eda G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Lena Psikoloji Merkezi

Eda hocam ilk seanstan ilgisi ve tecrübesiyle o kadar rahatlatıcıydı ki iyi ki burdayım dedim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MK
Mer*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Eda hocama daha önce kızım için gitmiştim sınav kaygı bozukluğu için çok güzel ilgilenip güzel sonuçlar elde ettik bu sefer de kendim için gittim özellikle ofisi muhteşem çok rahat hissettim güleryüzlü yardımlarını esirgemeyen hocama teşekkür ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AK
Ase*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Eda hocamla staj yaptığım bir kurumda tanıştık ve süpervizyon dahilinde eğitimlerine katıldım. Gerek mesleki bilgisi ve etik kurallara uygun çalışması, danışanlarının haklarını bilen ve savunan bir psikolog olması gerek insani yönüyle beni çok fazla etkiledi. İyi bir psikolog olmamda bana kattığı her şey için ona bu teşekkürü borç bilirim. Tanıdığım bir çok kişiye güvenerek tavsiye ettiğim ve edebileceğim gerçek bir psikologtur. Yolumuzun hep kesişmesi dileğiyle mesleki hayatınızda başarılarınızın bol, mutluluğunuzun daimi olmasıni dilerim.

BS
Ber*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Eda hocam ile henüz 3 seans gerçekleştirdik. Fakat her seans sonrası ilgisiyle, alakasıyla, anlayışıyla ve takibiyle kendimi çok değerli hissettim. Bir sonraki seansımı iple çeker oldum. Hocama çok teşekkür ederim. İyi ki var. Hele ki yeni ofisinin dizaynı evimde hissettirdi.

ck
Cem K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Lena Psikoloji Merkezi

eda hocama çok teşekkür ederim, hem bana hem evliliğime katkılarından dolayı. boşanmanın eşiğinden dönmüş biri olarak diyebilirim ki keşke daha önce tanısaydım ve destek alsaydım eda hocamdan. şimdi eşimle sadece çocuğumuz için değil birbirimiz için yaşıyoruz ilişkimizi, iş hayatımı bile canlandırdı terapide farkettiklerim. teşekkürler hocam, ilk fırsatta tekrar yanınızdayız eşimle seanslara devam etmek için.

SE
Saf*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Lena Psikoloji Merkezi

Iyi ki tanışmışız Eda hocamla, sosyal olarak zorlandığım ne varsa tek tek hallediyorum sayesinde. Kendimi daha iyi ifade edebiliyorum artık, mesleğinde basarili bir psikolog, hiç bu kadar ilgili alakalı tarafsız dinlendiğimi anlaşıldığını hissetmemiştim, var olun hocam 🙏

Sık Sorulan Sorular

Psk. Eda Görevin ile nasıl iletişime geçerim?

Psk. Eda Görevin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psk. Eda Görevin için nasıl randevu alabilirim?

Psk. Eda Görevin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504744437

Psk. Eda Görevin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Psk. Eda Görevin Lena Psikoloji Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Psk. Eda Görevin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Psk. Eda Görevin Psikoloji uzmanıdır. Depresyon, Kaygı, Aile ve Çift Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile Danışmanlığı, Bağlanma sorunları, Bireysel Danışmanlık hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube