Uzm. Psk. Ezgi Didem Ayaltı

Psikoloji - İstanbul
5.0

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntı

5.0

“Yaklaşık 7 aylık bir sürecimiz oldu Didem Hanımla. yanlış bir ilişki içinde olmam ve bundan kurtulam...” Devamı

Uzm. Psk. Ezgi Didem Ayaltı

1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Uzm. Psk. Ezgi Didem AYALTI,  lisans eğitimini 2005-2010 yılları arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamladı. Ardından tezli yüksek lisansını 2013 yılında Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Bölümü'nde bitirdi.

 

Uzm. Psk. Ezgi Didem AYALTI , 15 yaş üstü bireylere, Anksiyete Bozuklukları ,Obsesif Kompulsif  Bozukluk,Takıntılar,Depresyon,Panık Atak,Sosyal Fobi,Stres Yönetimi ,Travmalar,Yas VE Ölüm,İlişkiİ Danışmanlığı ,Gebelik Danışmanlığı ,Kişilik  Bozuklukları, gibi alanlarda danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

2008 yılında Pendik Devlet Hastanesi'nde stajyer psikolog olarak görev yaptı.

2010 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 1 dönem psikiyatri servisinde resmi stajını tamamladı.

 2012- 2013 yılları arasında Dragos Şifa Hastanesi'nde uzman psikolog olarak görev yaptı ve pek çok vaka ile çalıştı. 

Ardından 2015 yılına kadar Özel Vera Hastanesi ve Özel Haliç Tıp Merkezi'nde danışanlarına hizmet verdi.

 

Uzm. Psk. Ezgi Didem AYALTI şuan zamanını haftanın 6 günü Bağdat Caddesi Caddebostan'da aynı zamanda sahibi de olduğu 2011 yılında kurulan Anadolu Psikoterapi Merkezi'nde terapi yaparak geçirmektedir. 

Pazar günlerini psikoloji bölümü öğrencilerine "Danışmanlık Becerileri", "Psikolojik Testler Eğitimi", "Kaygı Bozuklukları ve Tedavisi" ve "Terapi Süpervizyonu" vererek geçiren Ezgi Didem AYALTI, hafta içi her gün saat 18.00'a ve cumartesi saat 19.00'a kadar merkezinde danışan kabul etmektedir.

 

Ezgi Didem Ayaltı ayrıca evli ve bir çocuk annesidir. Buz pateni, italyanca çeviri yapmak, yurt dışı gezilerinde vlog çekmek başlıca hobileridir.

 

Anadolu Psikoterapi Merkezi
Bağdat Caddesi İskele Sokak (Barlar Sokağı) İskele Apt. No:11 Kat:1 Daire:6 Caddebostan Kadıköy/İstanbul

Hakkında

1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Uzm. Psk. Ezgi Didem AYALTI,  lisans eğitimini 2005-2010 yılları arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamladı. Ardından tezli yüksek lisansını 2013 yılında Haliç Üniversitesi Uygulamalı (Klinik) Psikoloji Bölümü'nde bitirdi. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.2010
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, İtalyanca

İlgi Alanları

Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Obsesif Kompulsif Bozukluk Takıntı Depresyon Panik Atak Devamı

Deneyimler

Anadolu Psikoterapi Merkezi (2018 - Devam ediyor)
Ruh Sağlığı Enstitüsü (2015 - 2018)
BEPOSITIVE Bireysel Danışmanlık (2013 - 2015)
Pendik Şifa Hastanesi (2012 - 2013)
Özel Vera Hastanesi (2010 - 2012)
Rehabilitasyon merkezi psikolog (2010 - 2012)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HT
Hak*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Anadolu Psikoterapi Merkezi

Yaklaşık 7 aylık bir sürecimiz oldu Didem Hanımla. yanlış bir ilişki içinde olmam ve bundan kurtulamamam. Bunu sonucunda mutsuz ve iniş çıkışlı bir ruh hali.. kuzenimin tavsiyesiyle gitme kararı aldım. Iyi ki yapmışım. Beni bu kadar iyi anlayacağını, nokta atışı yorumlar yapacağını, bu kadar tecrübeli olduğunu asla tahmin etmezdim. Yaşadığım iliski doğru deyildi ve ben artık boguluyordum. Hayatımın en doğru kararı olabilir Didem hanima gelmek. İlk seansta söylediğim bir ayrıntıyı aylar sonra hatırlatması bile bana ve terapimize ne kadar önem verdiğini gösterdi. Isini gerçekten seven gerçekten hastalarına değer veren gerçek bir psikolog. Zaten bekleme odasının kalabalıklığından anlamıştım ilk geldiğim gün:) cok tesekkur ederim kendisine buradan. İstanbuldan gitme kararı aldığım için terapilere ara verdim ancak geldiğim an tekrar devam edeceğim. Tavsiye ederim sevgiler..

BW
Bet*** W***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Anadolu Psikoterapi Merkezi

Kendisiyle terapi sansim olmadi, buradan soru sordum hep kendisine. Ama o kadar tatli ve zarif bir kadin ki. Isindeki bilgi deneyimi o kadar belli oluyor ki. Iyi ki varsiniz Ezgi Hanim. Benim icimi rahatlattiniz, Allah sizden razi olsun.

ST
Sin*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

10 yıldız olsa 10 verecektim öyle bir karamsarlık içindeydim ki cok anı bir kararla evime yakın diye görüşmek istedim. Sadece içimi dökerim beni dinler demiştim. Yok Sadece dinlemedi, benim için çok önemli hayatımı değiştiren, ufkumu açan yorumlarda bulundu. Genelde psikologlar cok yorum yapmaz ama Ezgi hanım sagolsun baya fikir sundu bana. İçim cok rahatladı. İlk seansa süresini de yarım kalmasın diye 10 dk kadar uzattık sagolsun :)) not: sorunum erkek arkadaşımla ilgiliydi cok bunalmış çaresizdim simdi kendimi güçlü hissediyorum kararlıyım:) tek seanslar geldigim serüvenim devam edecek. Ayrıca cok sicak bir ortam çalışanlar asistanlar stajyerler hepsi kendinizi rahat hissettiriyor. Teşekkürler hem kuruma hem Ezgi hnma :)

CY
Can*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ezgi hanım için kaç tane yorum yazılmışsa hepsi gerçekmis kesinlikle aklınız kalmasın tesekkur ederim doktor sitesi beni onunla bulusturdugunuz için :)) özellikle panik atak yaşayan ve uçak fobisi olduğu için her yere otobüsle gitmek zorunda olan biri için en doğru uzmanı bulmuş oldum. uzun zaman sonra ilk kez tatile çıktım sayesinde gerçekten ne desem az. Başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca çok sempatik ve enerji dolu biri. Asla kibirli tarzı yok onun için de ayrıca teşekkürler :))

HY
Hal*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhaba, psikologların ve terapinin boş olduğunu düşünen biri olarak bir arkadaş tavsiyesi üzerine Didem hanımla tanışma fırsatı buldum. Bu kadar önyargılı gelmis biri ancak böyle başarılı bir şekilde sakinleştirilirdi. Yorumları da okuyunca herkesin bir bildiği vardır dedim ve kesinlikle de öyle oldu. Kaygılarım takıntılarım mutsuz ruh halim bana inanılmaz yuk oluyordu. Hicbir seyin bana çözüm olacağına inanmıyordum. Iyi ki karşılaştım kendisi ile diyorum. Profesyonel ve sevecen tavrı, sizi ilgiyle dinlemesi yol göstermesi. Size verdiği değer ve sorununuza gösterdiği özen her cümlesinden bakışından belli oluyor. Her söylediğimi not aldı ve her seansa hazırlanarak girdi. Bazen hatırladığı isimler beni çok sasirtmistir nasıl aklında tuttu bunu diye:) Çok çok teşekkür ederim buradan kendisine. Daha yolun başındayız devam edicez :)

DR
Dor*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yeni anne olduğum için kaygılarım ve endişelerim inanılmaz arttı. Bunu ancak yaşayan anlar. Didem hanim da bir anne ve bir uzman. Ondan çok fazla şey öğrendim diyebilirim. Emzirdigim için ilaç da kullanamıyorum ve seanslarimiz sayesinde çok daha gerçekçi bakmaya başladım. Ayrıca kendisi hem bilgili hem de size samimi ve arkadaşça davranıyor. Kendimi ifade ederken hiç zorlanmadim. Hayatımın kabusu anksiyeteden yavaş yavaş kurtuluyorum diyebilirim. Teşekkürler:)

BF
Ber*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Erkek arkadaşımla ilgili sorunlar için başvurdum. Önce beni sonra erkek arkadaşımı sonra da ilişkimizi analiz ettik birlikte çıkarımlar yaptık. Sonra da davranışımı ona göre sekillendirmeye başladık. İlişkim de de gozle görülür bir fark oldu. Kendimi daha değerli hissettiğim bir şeyin içindeyim artık. Daha güçlü hissediyorum. Ama biraz daha zamanımız var. Psikolog hanim da hem çok iyi cikarimlar yapıyor hem de inanılmaz bir enerjisi var. Kendinizi rahat hissedeceğinize ve anlasalicaginiza emin olabilirsiniz. Benim gibi ilişkisinde ozguven sorunu yaşayan kişilere öneririm. Teşekkürler

DC
Dam*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzun zamandır geliyorum. Seanstan her çıkışımda zihnimin açıldığını ve iyi hissettiğimi farkediyorum. Başka açıdan bakmayı tekrar tekrar öğreniyorum. Gitmek için hayatımda bir sorun çıkmasını beklemiyorum. Seansta geçirdiğim her süre bana kendimden bir şeyler öğretiyor. Hem olgunlasiyorum hem iyileşiyorum. Bana cok iyi geldiniz. Herkese tavsiye ederim.

HY
H Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sizi sadece dinleyen değil sizinle birlikte sıkıntınızı en iyi şekilde çözümlemek için sizi değerli hissettirmeyi sağlamak icin çabalayan bir psikolog. siz ordan çıkarken kendinizi pozitif, enerjik ve gülerek çıkmanızı sağlıyor. kendisiyle içinden çıkamadığınız hangi sorununuz varsa sizi en iyi şekilde anlayacak ve çözümleyecek bir psikolog. Aynı zaman da sizinle görüşme esnasında bir arkadaş oluyor. Enerjisi ve güleryüzlülüğü ile kesinlikle tercih edilmesi ve tereddüt bile edilmeden gidilmesi gereken bir psikolog. İşinde gerçekten profesyonel. İyi ki tanımışım sizi Teşekkür ederim :)

PG
Pel*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile başlamıştım ve çok memnun kaldım. Çok kısa sürede kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Son derece de tatlı bir insan kendisi, teşekkürler Didem Hanım:)

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Ezgi Didem Ayaltı ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Ezgi Didem Ayaltı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Ezgi Didem Ayaltı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Ezgi Didem Ayaltı Anadolu Psikoterapi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Ezgi Didem Ayaltı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Ezgi Didem Ayaltı Psikoloji uzmanıdır. Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Takıntı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube