Psk. Seçil Çevik, Adana, Psikoloji

Psk. Seçil Çevik

Psikoloji - Adana

Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Çınarlı Mah. Kemal Özülkü İş Merkezi (Özel Adana Hastanesi Üstü) ****  Seyhan, Adana
Psikolog Seçil Çevik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Seçil Çevik Hakkında

Seçil Çevik Kimdir?

Psk. Seçil ÇEVİK üniversite eğitimini Çukurova Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamlayarak Psikolog ünvanına sahip olmuştur. Öğrenciliği süresince birçok Psikoloji eğitim,seminer ve kongrelerine katılım sağlamıştır. Eğitimi süresince Yaprak Psikiyatri ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Adana Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, kreş ve anaokullarında staj yapmıştır. Aile Danışmanlığı Eğitimi, Davranış Terapileri Akademisi'nden Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (BDT), Türk Psikologlar Derneği'nden WISC 4 Zeka Testi Eğitimi, Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi ve MMPI Çok Yönlü Kişilik Envanteri Eğitimini başarı ile tamamlamıştır. Mezun olduğundan beri Anadolu Aile, Evlilik ve Çocuk Terapi Merkezi’nde Psikolog olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde de çalışmalarına devam etmektedir.

Yakın Doğu Üniversite’nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Psk. Seçil Çevik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Seçil Çevik kimdir , telefon numarası nedir?
Psk. S Çevik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Psk. Seçil Çevik için nasıl randevu alabilirim?
Psk. S Çevik şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Psk. Seçil Çevik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Psk. Seçil Çevik Psikolog Seçil Çevik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Psk. Seçil Çevik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psk. Seçil Çevik Psikoloji, uzmanıdır. Ağlama ve öfke nöbetleri, Aile danışmanlığı, Bilişsel davranışçı terapi, Çift terapisi, Çocuk ve ergen terapisi, Davranış bozuklukları, Duygu odaklı terapi (eft), Emdr terapi, İlişki terapisi, Kişisel gelişim alanlarında hizmet veriyor ve Ruh Sağlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Psk. Seçil Çevik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Psk. Seçil Çevik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Psk. Seçil Çevik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Psk. S Çevik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Psk. Seçil Çevik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Psk. S Çevik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.