Prof. Dr. Volkan İzol, Adana, Üroloji

Prof. Dr. Volkan İzol

Üroloji - Adana

Erkek Kısırlığı, Erkeklerde İdrar Kaçırma, İnmemiş Testis

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi 01330  Sarıçam, Adana
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Sgk Anlaşmalı
Turgut Özal Blv. No: 234  Çukurova, Adana
Adana Medline Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Volkan İzol Hakkında

Volkan İzol Kimdir?

Prof.  Dr. Volkan İZOL, 1996 -2002 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ardından yine aynı üniversitenin Üroloji Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlayarak Üroloji Uzmanı olmuştur. 

2003 - 2008  yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmıştır. Mecburi hizmet yükümlülüğünü 2008 - 2010 yılları arasında Şırnak İdil Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. Ayrıca 2009 - 2010 yılları arasında hastanenin Başhekim Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. 2011 yılında Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başasistan görevini yürütmüştür. 2012 - 2015 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yardımcı Doçent Doktor ve Balcalı Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak, 2013 yılında ise Johns Hopkins Üniversitesi, Üroloji Kliniği, ABD'de Akademik Ziyaretçi olarak çalışmalar yapmıştır. 2015 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı'nda Doç. Dr. olmuştur.

Prof. Dr. Volkan İZOL, 8. Türk Çocuk Ürolojisi Güncelleştirme Kursu (1 - 4 Ekim 2005, Marmaris), Türk Üroloji Yeterlilik Kurulu Sınavı 3. Hazırlık Kursu (09-12 Kasım 2006, Ankara), Berlin Laparoskopik Üroloji Kursu (26-27 Mart 2007, Berlin/Almanya), 5. Avrupa Üroloji Asistan Kursu (07-12 Eylül 2007, Prag/Çek Cumhuriyeti), Türk Çocuk Ürolojisi Güncelleştirme Kursu (8-9 Kasım 2007, Antalya), 8.Ankara Üroonkoloji Kursu (28 Kasım – 2 Aralık, Ankara), Türk Üroloji Yeterlilik Kurulu Sınavı 5. Hazırlık Kursu (12-16 Ekim 2008, Bolu) 1. Cerrahi ve Teorik Kadavra Diseksiyon Kursu (1-3 Haziran 2012, İzmir) ve 10th Anniversary ESPU Educational Comittee Course, Paediatric Urology Course (2-3 Ekim 2012, Antalya) gibi pek çok ulusal ve uluslararası mesleki kursa katılmıştır. Ayrıca 2. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi'nde “Soliter Böbrekli Çocuk Hastalarda Perkütan Nefrolitotomi Sonuçlarımız” adlı poster çalışması ile Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi En iyi Poster Ödülü'ne layık görülmüştür. (Antalya 3 - 7 Ekim 2012)

Ürolojik Cerrahi Derneği, Türk Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği, Üro-onkoloji Derneği, Çukurova Üroloji Deneği, Minimal İnvaziv Üroloji Derneği ve Türk Çocuk Ürolojisi Derneği üyesi olan Doç Dr. Volkan İZOL, 2016 yılı itibariyle Özel Medline Adana Hastanesi'nde de hastalarını kabul etmeye başlamıştır.

Doktor Yorumları

Değerlendir
7 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ara..oğan Berkyez

05.07.2019 tarihinde kapalı böbrek taşı ameliyatı oldum. Günün her saati hastalarıyla ilgilenen ve sorduğunuz her soruya içtenlikle cevap veren bir doktor. Güvenle Volkan Hocama gidebilirsiniz. Kendisine ve ekibine göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Dilara BERKYEZ 23-07-2019

f..�k

21.01.2019 tarihinde. Volkan beye greenline lazer ameliyatı oldum. Başta kendisi ve ekibinin bana karşı olan ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Günün her saati hastalarıyla ilgilenen değerli bir doktor. Başta kendisi olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim. Ben çok memnun kaldım tüm prostat rahatsızlığı olan hastalara tereddütsüz tavsiye ederim. 25-01-2019

i..ksel

Mükemmel insan. Babamın ilk hastalığı öğrendiğimizde umutsuzluk içerisindeydik taki mükemmel insan Volkan İzola denk gelene kadar. Gösterdiğiniz ilgi insana verdiğiniz değer için sonsuz kez teşekkürler. Babam çok şükür sağlığına kavuştu. 10-12-2018

an..lu

Sayın hocam, insan sevgisi ve meslek sevgisi ile dolu siz değerli hocamı tanımaktan o kadar mutlu oldum ki tüm tedavim boyunca gece gündüz ilginiz hatta servislerde yapılacak işleri dahi bizzat takip etmeniz bir hastanız olarak beni ve ailemi son derece mutehassız etmistir.Sayenizde sıhhatime kavustum insan sevgisi ile dolu şahsınıza kendim ve ailem adına teşekkür ediyorum en kalbi saygılarımın kabulünü arz ediyoruz Yurduşen Mutlu ve ailesi. 07-08-2016

at..�dan

Volkan hocam prostat kanseri olan ve çoğu doktorun cesaret edemediği bir şekilde babamı ameliyat etti. Bilgisinin ve cesaretinin yanında bize olan ilgisiyle de bizi çok memnun etti. Çok teşekür ederim Volkan hocam... 29-07-2016

ail..s

volkan hoca babami amaliyat etti allah ondan razi olsun cok iyi bir hekim allah onu ve onun gibi hekimleri basimizdan eksik etmesin onun guzel yuzlulugu insanlarla yakindan ilgilenmesi herseye yeter var olun hocam... 10-02-2016

ek..adır

Türkiyeyi bırakın dünyaya böyle hekimler lazım kızımı ameliyat etti çok memnun kaldım rabim başımızdan eksik etmesin seviyoruz volkan hocamızı 20-01-2016

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Volkan İzol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Testis problemi

  İyi bayramlar hocam,benimde sol testisimin üzerinde mercimek büyüklüğünde bir kitle var yaklaşık iki sene önce farkettim,ilk başlarda ağrı yapmıyordu,ama son zamanlarda hafif büyüdü ve ağrı yapmaya başladı,acaba ne yapmam gerekiyor?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Volkan İzol

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Varikosel ameliyatı sonrası

  Merhabalar hocam ben 17 yaşımdayken varikosel ameliyatı olmuştum ama o zaman yaşım küçük olduğu için test yapılmamışdı ameliyat oldukdan 1 hafta sonra doktor gel demişti ve kontrol etmişdi bir sorun yok iyi demişdi şimdi 1 buçuk sene geçti ama damarlarım hala belli oluyor 3mm idi ameliyat olmadan ön... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Volkan İzol

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Volkan İzol kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. V İzol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Volkan İzol için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. V İzol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Volkan İzol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Volkan İzol Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Adana Medline Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Volkan İzol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Volkan İzol Üroloji, uzmanıdır. Mesane kanser ameliyatı, Kısırlık tedavisi, Böbrek taşı cerrahisi, Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi, İdrar kaçırma ameliyatları, İdrar kaçırma tedavileri, Lazerle prostat cerrahisi, Böbrek tümörü tedavisi, Radikal prostatektomi, Kapalı-açık prostat ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Erkek Kısırlığı, Erkeklerde İdrar Kaçırma, İnmemiş Testis, Mesane (İdrar Kesesi) Taşı, Mesane Kanseri Ve Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Volkan İzol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Volkan İzol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Volkan İzol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. V İzol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Volkan İzol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. V İzol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.