Prof. Dr. Semih Keskil

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Endoskopik Diskektomi, Bunama (Demans), Bel Fıtığı

Randevu Al 0 (850) 433 38 72 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

COVID-19 (CORONAVİRÜSE) DÖNEMİ YENİ NORMALLERİNE DAİR MUAYENEHANEMİZDEKİ ÖNLEMLER

1. RANDEVU ALIRKEN

Günün ilk birkaç randevusunu daha yaşlı ve daha yüksek riskli hastalarımıza ayırıyoruz. Yüksek riskli hastalar 60 yaş ve üstünde olup diyabet, hipertansiyon, kalp hastalığı, akciğer hastalıkları ve bu hastalıklarla bağlantılı obezite gibi zayıf bağışıklık sistemine sahip olan kişilerdir. Hastaların birbiriyle temasını önlemek açısından zaten 45 dakika olan hasta muayene aralarımız 1 saate çıkarılmıştır.

Hastalarımızın mümkün olduğu kadar refakatçi getirmemeleri ve getireceklerin de dışarıda beklemelerini önermekteyiz. Randevular için 2 adet bekleme salonumuz mevcuttur. Her birinde en fazla 1 hasta ve gerekirse 1 refakatçısı olacaktır. Çok küçük çocuk ve çok yaşlı için 2 refakatçı alınacak diğer hastalara sadece 1 refakatçı alınacaktır.

Soğuk algınlığı veya grip belirtileriniz varsa veya COVID-19 bulgularından (ateş 38°C üzeri, nefes almada güçlük, öksürük, göğüste ısrar edici ağrı veya basınç hissi) endişe edenler ya da COVID-19’lu bir hastayla temas edenler muayenehanemize gelmeden önce aile hekimine başvurmalıdırlar.

2. ÇALIŞANLAR

Çalışanlarımız özel kişisel korunma ekipmanı olarak maske kullanmaktadırlar. Hastalarla klinikteki gereksinimler dışında temastan kaçınılacak, el sıkılmayacak ve sosyal mesafe korunacaktır. Ödemeler esnasında da mesafe uzak olacaktır. 

Çalışanlar muayenehane ilk geldiklerinde, her hastadan önce ve sonra, yemekten önce ve tuvaletten sonra 20 saniye mutlaka ellerini sabunlayacaklardır. Dezenfeksiyonda %70 üzerinde alkol bazlı dezenfektanlar (kolonya gibi) kullanılacak ve eller tek kullanımlık kağıt havlulara silinecektir.

Çalışanlar sadece telefon ve bilgisayar kullanacaktır. Herkes tek kalem kullanacaktır. Kalemler her kullanımdan sonra alkolle dezenfekte edilecek ve kurumaya bırakılacaktır.

Her gün giren çıkanlar bir bulaş esnasında filyasyon ekiplerine verebilmek için özel olarak listelenecektir.

3. HASTALAR İÇERİ ALINIRKEN VE BEKLEME SALONUNDA

Muayenehanemize tek giriş tek çıkış vardır. Hastalar kliniğimize bizim vereceğimiz maskeyle geleceklerdir. Hasta girerken önce galoş giyecektir.

Muayenehane girişine hastalara kendilerinde soğuk algınlığı bulguları, COVID-19’lu bir hastayla temas öyküsü varsa girmemeleri konusunda uyarılacaklardır. Eğer klinikte COCVID-19 şüphesi farkedilirse hemen hastalar acil servise yönlendirileceklerdir.

Hastalar gelir gelmez banyoda ellerini mutlaka en az 20 saniye sabunlayacaklar veya %70 alkol içeren dezenfektanlarımızla dezenfekte edeceklerdir.

Bekleme salonlarında beklerken sosyal mesafe kurallarına göre oturma sağlanacaktır. Hastalarımız iyi havalandırılmış ortamda tutulacaktır. Klimamıza HEPA filtre takılmıştır.

4.  MUAYENE ODASI

Mümkün olduğu kadar tek kullanımlık malzemeler kullanmaktayız. Konuşurken mesafemiz maske ve gözlük olmasına rağmen 1.5 metre olup mümkün olduğu kadar pencereler açık çalışmaktayız.

Her hastadan sonra bekleme salonu ve muayene odası dezenfekte edilecektir. Sık dokunulan yerler mümkün olduğu kadar çok dezenfekte edilecektir. (kapı kolları, musluklar gibi)

 

 

Doktorun Adresi

Bestekar Sokak No:65/21 Zeki Bey İşhanı, Tunalı Hilmi Caddesi Bestekar Sokak Girişi, Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Semih KESKİL Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Semih Keskil Hakkında

Semih Keskil Kimdir?

Prof. Dr. Semih KESKİL, 1960 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Ankara Fen Lisesi’nde lisans öncesi eğitimlerini bitirdikten sonra Türkiye altıncısı olarak Hacettepe Üniveristesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1991 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Mardin ve İzmit Devlet Hastaneleri'nde ve Mevki Askeri Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Semih KESKİL, Ankara Trafik Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniği'nde çalışırken Anatomi dalında doktora eğitimini tamamlamıştır. Kendisi son yıllarda Türkiye’de en genç yaşta doçent olan beyin cerrahı unvanına sahiptir. Ayrıca, Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ve ardından Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Nöroşirürji departmanlarının kuruculuğunu yapmış ve 13 asistan yetiştirmiştir. On dört yıl önce Profesör kadrosuna atanmış ve 5 yıl boyunca Ankara Bayındır Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü direktörlüğü görevini sürdürmüştür. 

Uluslararası düzeyde sağlık danışmanlığı da yapmakta olan Prof. Dr. Semih KESKİL, çok iyi derecede ingilizce bilmekte olup bir kız babasıdır. Kendisi mesleki çalışmalarına Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1984

Tecrübe: 32 yıl 1 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • KırıkkaleKırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi
  10 2010 - 03 2016
 • Visitor in Barrow’s Neurological Institute
  11 2007 - 12 2007
 • Bayındır Tıp Merkezi Kavaklıdere Hastanesi Nöroşirürji Bölüm Başkanı
  02 2006 - 01 2010
 • Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı Başkanı
  08 2001 - 02 2006
 • Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı Başkanı
  01 1984 - 07 2001
İlgilendiği Hastalıklar
 • Endoskopik Diskektomi
 • Bunama (Demans)
 • Bel Fıtığı
 • Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)
 • Bel Fıtığı
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Bel Fıtığı Tedavisi
 • Mikrodiskektomi
 • Yoğun bakım
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • ÖSYM Sınavı Türkiye Altıncılığı Ödülü (01.09.1978)
 • Tunceli Valilik Takdirnamesi (01.03.1985)
 • Türk Nöroşirürji Derneği araştırma ödülü (01.08.1990)
 • Türk Nöroşirürji Derneği araştırma ödülü (01.08.1992)
 • Bayındır Tıp Teşvik Ödülü (01.09.1959)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 72
Anlaşmalı Kurumlar
 • TC Merkez Bankası

Semih Keskil Değerlendirmeleri

Değerlendir
40 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..SAL
Zamanlama
İlgi
Ortam

Boyun fıtığından kaynaklı korkunç ağrılarım vardı. sağ kolumu neredeyse hiç kullanamıyordum. Ameliyattan çıkıp kendime geldikten sonra ne boynumda ne de kolumda hiçbir ağrım kalmamıştı. Kendisine minnettarım. Ameliyatımın üzerinden bir buçuk yıl geçti ve sanki hiç öyle bir rahatsızlık yaşamamış gibiyim. Teşekkürler Semih Hocam. 13-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
hat..�a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Semih hoca, 2019 yılında mucize bir ameliyatla babamı sağlığına kavuşturdu. Boyun kırığı olan babamı 10 saat süren bir ameliyatla hayata döndürdü. Ameliyat öncesinde ve sonrasında her şeyle tek tek ilgilendi. Semih hoca önce 'insan' anlayışıyla hareket eden gerçekten az sayıdaki hekimlerden. 04-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 05.08.2021

Serhat bey, babanız umarım yıllar sonra da hep sağlıklı ve aktif olur inşallah...

er..uzoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Muayene ve sekreterlik hizmetleri ile başlayan güven verici ortam, hekimin detaylı muayenesi, hastalık ile ilgili geçmişi ayrıntılı bir şekilde sorgulaması ve sabırla dinlemesi, teşhis ve tedavi planlamasını hastalarına ayrıntılı anlatımı, sorulara verdiği doyurucu yanıtlar, dürüst ve profesyonel yaklaşım ile rahatlatıcı ve güven verici bir sağlık hizmeti olarak devam etmektedir. Bel kemiğimde oluşan bir sıkıntıyı az uygulanan çift balonlu kifoplasti yöntemi ile gidermesi sonucunda tekrar eski sağlığıma kavuştum. Kendisini tüm hastalara tavsiye ederim. 16-02-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 05.08.2021

Zafer bey siz de sağlıklı kalabilmek için elinizden geleni yapıyorsunuz, görüyorum. Ne şanslıyım ki sizin gibi hastalarım var. Saygılar

an..ilmiş
Zamanlama
İlgi
Ortam

2008 yılında omurgamdan oldukça ağır bir ameliyat geçirdim, doktorum Semih Bey. Ameliyat öncesindeki yaklaşımı, hastalığım ve uygulanacak tedavi yöntemi konusunda detaylı bilgilendirmesi, her türlü sorumu önemseyip bana zaman ayırması benim çok değerli. Ameliyatım çok çok başarılı geçti. Ağrıdan hareket edemeyen bir durumdayken, normal yaşamımı sürdürecek bir duruma geçtim. Geçen süre içerisinde de kendisinin tavsiyelerine uygun davranmaya çalıştım. Tüm süreçteki ilgisi ve takibi, ameliyat sonrası dönemi de önemsemem ve dikkat etmem konusunda çok etkili oldu. Kişisel olarak kendimi iyi hissetmemin yanında, bugüne kadar ameliyat sonrası çekilmiş MR'larımı gören her doktor/fizyoterapist, oldukça başarılı bir operasyon geçirmiş olduğumu söylediler. Rahatsızlık dönemi hayat kalitemi çok düşürmüştü ve tekrar sağlığıma kavuşma konusunda karamsardım. Semih Bey gibi işine bu kadar hakim ve hastaları ile bu derece yakından ilgilen bir doktor karşıma çıktığı için kendimi çok şanslı sayıyorum. Sağlık konusunda referans olmayı riskli bulur ve genellikle referans olmamaya gayret ederim. İstisnası Semih Bey, gözü kapalı referans olabileceğim bir doktor. 26-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 05.08.2021

Fidan hanım umarım ameliyatınızdan 26 yıl sonra da aynı 13 yıl sonraki kadar memnun kalırsınız efendim. Sevgi ve selamlarla...

gül ..ırcı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bel fıtığım dan kaynaklı Ağrımın teşhisini koydu ve tedavisiyle 3 yıldır çok rahatım Semih Bey iyi bir doktor çok memnun kaldım. 12-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 05.08.2021

Size sağlıklı ve uzun yıllar diliyorum efendim....

an..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Semih Hocam'ı internet üzerinden yaptığım detaylı araştırmalar sonucunda buldum ve annemin Hidrosefali hastalığı nedeniyle tanıştım. Son derece nazik, samimi ve işinde de olağanüstü başarılı bir doktor. Çok başarılı bir ameliyat süreci geçirdik. Gerek ameliyat öncesi gerek sonrası her şey ile inanılmaz şekilde ilgilendi. Telefonda dahi ne zaman arasak bizlere yardımcı oldu, her sorunumuza yardımcı oldu. Sevgili hocama çok teşekkür ediyorum. 03-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 04.01.2021

Ersan bey umarım anneciğinizin geriye kalan ömrünün daha kaliteli geçmesini sağlayabilmişimdir. Her zaman hizmetinizdeyim. Saygılarımla

an..dürüs
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bir yıl kadar önce hayatımı alt üst eden ani bir bel fıtığı rahatsızlığım sebebiyle kendisiyle tanıştım. Tanıştığım andan itibaren emin ellerde olduğumu görebiliyordum. Yapılan tetkik ve takiplerden sonra Semih Hocam bilmem gerekenleri net ve anlaşılır bir şekilde ifade etti. Tam kapalı bel fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok şükür şimdi gayet iyiyim. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. 03-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 04.01.2021

Erkan bey sizin de iyileşmek için gösterdiğiniz çaba ve kararlılığı da göz ardı etmemek lazım tabii ki. Ben de size teşekkür ederim.

nur..irelli
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sn. Semih hocamız eşimin (75 yaşında) demans / ALZH klinik tablosunu değerlendirerek "NB Hidrosefali" tanısına ulaştı. Tüm testler hastane ortamında yapıldıktan sonra eşime 16.10.2020 tarihinde "Şönt" ameliyatı uyguladı. Sonuçlardan çok memnunuz. Hastasıyla ilgili ve hastayı bilgilendirme konusunda çok hassas bir hekim. 02-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 04.01.2021

Atanur bey umarım eşinize daha sağlıklı ve uzun bir ömür sağlama konusunda elimden geleni yapabilmişimdir. Saygılarımla

va ..ne
Zamanlama
İlgi
Ortam

This feedback intends to draw a full picture, albeit truly realistic, of what I had gone through as a patient. The first two paragraphs will give you the end-result of the treatment I was provided; the third will give you the brief account of the surgery day; the fourth will discuss what the convalescence entails, and final paragraph will comprise of humble recommendations to prospective patients. Having exhausted all the alternative treatments, I ended up in Prof. Keskil’s clinic for my first appointment. Though very elaborative with the ailment and the treatment types, he did not try and convince me to a surgery; it was solely my decision as a patient to undertake the operation. With no red tape or weeks on end to await the results, such as MRI or blood tests, all of the procedures, which included the surgery and the three appointments, were completed within the span of 12 days with such a precision. That is the beauty of private healthcare; efficient and effective. 12 months post-op, all the symptoms I had had previously, e.g. sciatica, numbness and fatigue, oozed away which Prof Keskil carried out Endescopic Discectomy on L5-S1 (lumbar spine) and Annuloplasty on C4-5, C5-6 (cervical spine) for which I am immensely grateful. I want to now take you back to the surgery day. To begin with, Prof Keskil, contrary to many consultants, is larger than life with his incredible modesty and empathy; an epitome of humanity. Not only did he visit me three times in the hospital: the first time was prior to the surgery, the next one just after the surgery and lastly the next morning to change the dressing, but also he was kind enough to have a follow-up session with me on Zoom due to the Covid-related travel restrictions. The surgery is usually is a day-long process which requires no overnight-stay, however owing to my personal circumstances, I was allowed to stay over a night in the hospital and taken care of by the fantastic nurses on duty that night. Now you might be wondering about the pain felt following the surgery; none, no pain, no throbbing, nothing. I even managed to get up and walk in the hospital corridor just a few hours after the operation. In fact, the first painkillers were administered 8 hours after the surgery. With respect to the recuperation period, I complied with the suggestions of my neurosurgeon with chapter and verse. To put this into perspective; one month post op, I took a month-long physiotherapy; three months post op the pilates classes kicked off which I have been doing on regular basis since then; by the end of the 5th month, I was walking 3 miles a day. I then increased my walking pattern and managed to do an 8 mile trekking as of the 7th month for which I felt absolutely lush with zero pain. In other words, moderate but regular exercises are your friend in this crazy period. That said, I have a few recommendations for patients considering this type of surgery aforementioned. Yes, the surgery was successful, yes the post op was of complication free, yes the Prof is always at arm’s length whenever you reach out to him, yet, the first 6 months were very tricky for me. Invasive treatment as it may be for human body notwithstanding micro, far from scare-mongering, there might be ups and downs and rollercoasters throughout the convalescence while your body is in the process of adapting to it, e.g., occasional numbness, sciatic pains and sitting-phobia for the discomfort it gives. I use the words “there might be”, because everyone’s coping mechanism is distinct and mine too was sui generis. All I say, do not despair; do not curse your body, and certainly do not blame your neurosurgeon for that. Rest assured; the Professor will have carried out an impeccable job with his 30 odd years of experience. Following a fortnight, I had to contact Prof Keskil to ask whether my body’s reaction was normal. The time proved his reassuring email right. I was only in the panicking-mode. Thus, the success of the surgery is one thing, the recuperation is quite another story; the latter is the one you personally need to get on top of, which might take months or just weeks depending on your body and on your resolution to stick to the clinical advice in relation to the post-op recovery. Because as pointed out earlier, every one of us is different. Thank you very much again, Prof Semih Hocam, you are a sheer blessing for the world. 01-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 04.01.2021

Dear Aviva. In fact it has been a privilege for mi to operate upon such an intelligent and cooperative patient such as you. It is not only the surgeons's ability but also the patient's level of effort which determines a successful result. Thank you for all your kind cooperation during the process. I hope you a healthy and happy life...

dar..ven
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alanında ülkemizin en önemli isimlerimden olan Semih Keskil Hocaya babamın düşmesi sonucu belinde meydana gelen kırıgın acilen tedavisi için başvurduk. İlk muayeneden ve çeşitli tetkiklerin ardından hoca hastamızın ivedilikle ameliyat edilmesi gerektiğini söyledi. Hızlı bir şekilde ameliyatı proğramlayan haca son derece riskli bir ameliyatı başarılı bir şekilde tamamladı ve babam sağlığına kavuştu. Semih Keskil hocaya başarısından, ilgisinden, hassasiyetinden ve nezaketinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Allah ondan razı olsun. Gönül rahatlığı ile tüm hastalara Semih Keskil hocayı tavsiye ederim. 01-01-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Prof. Dr. Semih Keskil

- 04.01.2021

Serdar bey, güzel sözleriniz için teşekkür eder; babanıza sağlıklı ve uzun bir ömür dilerim. Saygılar

40 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Semih Keskil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Semih Keskil Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Boyun fıtığı ameliyat sonrası

  Değerli hocam bundan ay önce boyun fıtığı ameliyatı oldum i̇lk 2 ay hiç ağrı sancı hissetmedim ama şu son bir aydır omuz bölgesinde kola giden sinirlerde ciddi derecede ağrı var fizik tedavi uzman ağrı kesici falan verdi ama hiçbir faydasını görmedim ameliyat yapan hocam ameliyatın çok iyi geçtiğin... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Semih Keskil

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hocam mr ne var

  Vertebra korpus yükseklikleri normaldir. t11-12 disk mesafesi daralmıştır. t11-12 disklerinde dejenerasyona bağlı t2 ag'lerde intensite kaybı izlendi. diğer intervertebral disk mesafeleri ve sinyalleri normaldir. l5-s1 diskinde diffüz anüler taşma izlendi. nöral foramenler daralmıştır. l... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Semih Keskil

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Bilge Pehlivan Asistan 30 yıl yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Semih Keskil ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Semih Keskil ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 72

Prof. Dr. Semih Keskil için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Semih Keskil için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Semih Keskil için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Semih Keskil hangi kurumlar Semih Keskil ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Semih Keskil ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( TC Merkez Bankası )

Prof. Dr. Semih Keskil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Semih Keskil Prof. Dr. Semih KESKİL Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Semih Keskil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Semih Keskil Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Bel Fıtığı Tedavisi, Mikrodiskektomi, Yoğun bakım alanlarında hizmet veriyor ve Endoskopik Diskektomi, Bunama (Demans), Bel Fıtığı, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Bel Fıtığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Semih Keskil için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Semih Keskil muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Semih Keskil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Semih Keskil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Semih Keskil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.