Prof. Dr. Semih Keskil

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara
5.0

Pediatrik nöroşirürji, Minimal Invaziv Cerrahi, Mikro cerrahi

“Değerli Hocamla 2020 aralık ayında 8,5 cm'lik dev araknoid kist tanısı nedeniyle tanıştık. Tanı sonr...” Devamı

Prof. Dr. Semih Keskil

Prof. Dr. Semih KESKİL, 1960 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Ankara Fen Lisesi’nde lisans öncesi eğitimlerini bitirdikten sonra Türkiye altıncısı olarak Hacettepe Üniveristesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1991 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Mardin ve İzmit Devlet Hastaneleri'nde ve Mevki Askeri Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Semih KESKİL, Ankara Trafik Hastanesi Beyin Cerrahi Kliniği'nde çalışırken Anatomi dalında doktora eğitimini tamamlamıştır. Kendisi son yıllarda Türkiye’de en genç yaşta doçent olan beyin cerrahı unvanına sahiptir. Ayrıca, Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin ve ardından Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Nöroşirürji departmanlarının kuruculuğunu yapmış ve 13 asistan yetiştirmiştir. On dört yıl önce Profesör kadrosuna atanmış ve 5 yıl boyunca Ankara Bayındır Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü direktörlüğü görevini sürdürmüştür. 

Uluslararası düzeyde sağlık danışmanlığı da yapmakta olan Prof. Dr. Semih KESKİL, çok iyi derecede ingilizce bilmekte olup bir kız babasıdır. Kendisi mesleki çalışmalarına Ankara - Çankaya'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Semih KESKİL Muayenehanesi
Bestekar Sokak No:65/21 Zeki Bey İşhanı, Tunalı Hilmi Caddesi Bestekar Sokak Girişi, Kavaklıdere Çankaya/Ankara
Hizmetler
Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Bel fıtığı tedavisi Mikrodiskektomi Yoğun bakım Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Semih KESKİL, 1960 yılında Ankara’da doğmuştur. Ankara Atatürk Anadolu Lisesi ve Ankara Fen Lisesi’nde lisans öncesi eğitimlerini bitirdikten sonra Türkiye altıncısı olarak Hacettepe Üniveristesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1991 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1984
Deneyim: 40 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ödüller

ÖSYM Sınavı Türkiye Altıncılığı Ödülü

Tüm Ödüller

Ekibim

Bilge Pehlivan

İlgi Alanları

Pediatrik nöroşirürji Minimal Invaziv Cerrahi Mikro cerrahi Omurga Tümörleri Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Devamı

Deneyimler

KırıkkaleKırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi (2010 - 2016)
Visitor in Barrow’s Neurological Institute (2007 - 2007)
Bayındır Tıp Merkezi Kavaklıdere Hastanesi Nöroşirürji Bölüm Başkanı (2006 - 2010)
Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı Başkanı (2001 - 2006)
Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı Başkanı (1984 - 2001)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 38 72

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EM
Eli*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Değerli Hocamla 2020 aralık ayında 8,5 cm'lik dev araknoid kist tanısı nedeniyle tanıştık. Tanı sonrası Semih Hoca ile görüşerek kendisinin detaylı tetkikleri sonucunda kistin beyin sapını yerinden oynattığını ve hayati riskimin olduğunu öğrendim. Tüm bu olumsuz duruma rağmen Hocama duyduğum güven ve kendisinin telkin edici konuşmaları ile hiç düşünmeden ameliyat önerisini kabul ettim. Son derece başarılı geçen ameliyat sonrasındaki süreçte de Semih Hocam ilgisi ve yönlendirmeleri ile bana önemli derecede destek oldu. Ameliyatın üzerinden geçen 2 aydan sonra tamamen sağlıma kavuşmuş olmamı hatta belki hayatta olmamı değerli Hocama borçluyum. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Esr*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Boyun fıtığından kaynaklı korkunç ağrılarım vardı. sağ kolumu neredeyse hiç kullanamıyordum. Ameliyattan çıkıp kendime geldikten sonra ne boynumda ne de kolumda hiçbir ağrım kalmamıştı. Kendisine minnettarım. Ameliyatımın üzerinden bir buçuk yıl geçti ve sanki hiç öyle bir rahatsızlık yaşamamış gibiyim. Teşekkürler Semih Hocam.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SA
Ser*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Semih hoca, 2019 yılında mucize bir ameliyatla babamı sağlığına kavuşturdu. Boyun kırığı olan babamı 10 saat süren bir ameliyatla hayata döndürdü. Ameliyat öncesinde ve sonrasında her şeyle tek tek ilgilendi. Semih hoca önce 'insan' anlayışıyla hareket eden gerçekten az sayıdaki hekimlerden.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Semih Keskil
Prof. Dr. Semih Keskil 5 Ağustos 2021
Serhat bey, babanız umarım yıllar sonra da hep sağlıklı ve aktif olur inşallah...
ZD
Zaf*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Muayene ve sekreterlik hizmetleri ile başlayan güven verici ortam, hekimin detaylı muayenesi, hastalık ile ilgili geçmişi ayrıntılı bir şekilde sorgulaması ve sabırla dinlemesi, teşhis ve tedavi planlamasını hastalarına ayrıntılı anlatımı, sorulara verdiği doyurucu yanıtlar, dürüst ve profesyonel yaklaşım ile rahatlatıcı ve güven verici bir sağlık hizmeti olarak devam etmektedir. Bel kemiğimde oluşan bir sıkıntıyı az uygulanan çift balonlu kifoplasti yöntemi ile gidermesi sonucunda tekrar eski sağlığıma kavuştum. Kendisini tüm hastalara tavsiye ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Semih Keskil
Prof. Dr. Semih Keskil 5 Ağustos 2021
Zafer bey siz de sağlıklı kalabilmek için elinizden geleni yapıyorsunuz, görüyorum. Ne şanslıyım ki sizin gibi hastalarım var. Saygılar
FS
Fid*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

2008 yılında omurgamdan oldukça ağır bir ameliyat geçirdim, doktorum Semih Bey. Ameliyat öncesindeki yaklaşımı, hastalığım ve uygulanacak tedavi yöntemi konusunda detaylı bilgilendirmesi, her türlü sorumu önemseyip bana zaman ayırması benim çok değerli. Ameliyatım çok çok başarılı geçti. Ağrıdan hareket edemeyen bir durumdayken, normal yaşamımı sürdürecek bir duruma geçtim. Geçen süre içerisinde de kendisinin tavsiyelerine uygun davranmaya çalıştım. Tüm süreçteki ilgisi ve takibi, ameliyat sonrası dönemi de önemsemem ve dikkat etmem konusunda çok etkili oldu. Kişisel olarak kendimi iyi hissetmemin yanında, bugüne kadar ameliyat sonrası çekilmiş MR'larımı gören her doktor/fizyoterapist, oldukça başarılı bir operasyon geçirmiş olduğumu söylediler. Rahatsızlık dönemi hayat kalitemi çok düşürmüştü ve tekrar sağlığıma kavuşma konusunda karamsardım. Semih Bey gibi işine bu kadar hakim ve hastaları ile bu derece yakından ilgilen bir doktor karşıma çıktığı için kendimi çok şanslı sayıyorum. Sağlık konusunda referans olmayı riskli bulur ve genellikle referans olmamaya gayret ederim. İstisnası Semih Bey, gözü kapalı referans olabileceğim bir doktor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Semih Keskil
Prof. Dr. Semih Keskil 5 Ağustos 2021
Fidan hanım umarım ameliyatınızdan 26 yıl sonra da aynı 13 yıl sonraki kadar memnun kalırsınız efendim. Sevgi ve selamlarla...
ÖK
Özg*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bel fıtığım dan kaynaklı Ağrımın teşhisini koydu ve tedavisiyle 3 yıldır çok rahatım Semih Bey iyi bir doktor çok memnun kaldım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Semih Keskil
Prof. Dr. Semih Keskil 5 Ağustos 2021
Size sağlıklı ve uzun yıllar diliyorum efendim....
EE
Ers*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Semih Hocam'ı internet üzerinden yaptığım detaylı araştırmalar sonucunda buldum ve annemin Hidrosefali hastalığı nedeniyle tanıştım. Son derece nazik, samimi ve işinde de olağanüstü başarılı bir doktor. Çok başarılı bir ameliyat süreci geçirdik. Gerek ameliyat öncesi gerek sonrası her şey ile inanılmaz şekilde ilgilendi. Telefonda dahi ne zaman arasak bizlere yardımcı oldu, her sorunumuza yardımcı oldu. Sevgili hocama çok teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Semih Keskil
Prof. Dr. Semih Keskil 4 Ocak 2021
Ersan bey umarım anneciğinizin geriye kalan ömrünün daha kaliteli geçmesini sağlayabilmişimdir. Her zaman hizmetinizdeyim. Saygılarımla
ET
Erk*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bir yıl kadar önce hayatımı alt üst eden ani bir bel fıtığı rahatsızlığım sebebiyle kendisiyle tanıştım. Tanıştığım andan itibaren emin ellerde olduğumu görebiliyordum. Yapılan tetkik ve takiplerden sonra Semih Hocam bilmem gerekenleri net ve anlaşılır bir şekilde ifade etti. Tam kapalı bel fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok şükür şimdi gayet iyiyim. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Semih Keskil
Prof. Dr. Semih Keskil 4 Ocak 2021
Erkan bey sizin de iyileşmek için gösterdiğiniz çaba ve kararlılığı da göz ardı etmemek lazım tabii ki. Ben de size teşekkür ederim.
AD
Ata*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sn. Semih hocamız eşimin (75 yaşında) demans / ALZH klinik tablosunu değerlendirerek "NB Hidrosefali" tanısına ulaştı. Tüm testler hastane ortamında yapıldıktan sonra eşime 16.10.2020 tarihinde "Şönt" ameliyatı uyguladı. Sonuçlardan çok memnunuz. Hastasıyla ilgili ve hastayı bilgilendirme konusunda çok hassas bir hekim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Semih Keskil
Prof. Dr. Semih Keskil 4 Ocak 2021
Atanur bey umarım eşinize daha sağlıklı ve uzun bir ömür sağlama konusunda elimden geleni yapabilmişimdir. Saygılarımla
AR
Avi*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

This feedback intends to draw a full picture, albeit truly realistic, of what I had gone through as a patient. The first two paragraphs will give you the end-result of the treatment I was provided; the third will give you the brief account of the surgery day; the fourth will discuss what the convalescence entails, and final paragraph will comprise of humble recommendations to prospective patients. Having exhausted all the alternative treatments, I ended up in Prof. Keskil’s clinic for my first appointment. Though very elaborative with the ailment and the treatment types, he did not try and convince me to a surgery; it was solely my decision as a patient to undertake the operation. With no red tape or weeks on end to await the results, such as MRI or blood tests, all of the procedures, which included the surgery and the three appointments, were completed within the span of 12 days with such a precision. That is the beauty of private healthcare; efficient and effective. 12 months post-op, all the symptoms I had had previously, e.g. sciatica, numbness and fatigue, oozed away which Prof Keskil carried out Endescopic Discectomy on L5-S1 (lumbar spine) and Annuloplasty on C4-5, C5-6 (cervical spine) for which I am immensely grateful. I want to now take you back to the surgery day. To begin with, Prof Keskil, contrary to many consultants, is larger than life with his incredible modesty and empathy; an epitome of humanity. Not only did he visit me three times in the hospital: the first time was prior to the surgery, the next one just after the surgery and lastly the next morning to change the dressing, but also he was kind enough to have a follow-up session with me on Zoom due to the Covid-related travel restrictions. The surgery is usually is a day-long process which requires no overnight-stay, however owing to my personal circumstances, I was allowed to stay over a night in the hospital and taken care of by the fantastic nurses on duty that night. Now you might be wondering about the pain felt following the surgery; none, no pain, no throbbing, nothing. I even managed to get up and walk in the hospital corridor just a few hours after the operation. In fact, the first painkillers were administered 8 hours after the surgery. With respect to the recuperation period, I complied with the suggestions of my neurosurgeon with chapter and verse. To put this into perspective; one month post op, I took a month-long physiotherapy; three months post op the pilates classes kicked off which I have been doing on regular basis since then; by the end of the 5th month, I was walking 3 miles a day. I then increased my walking pattern and managed to do an 8 mile trekking as of the 7th month for which I felt absolutely lush with zero pain. In other words, moderate but regular exercises are your friend in this crazy period. That said, I have a few recommendations for patients considering this type of surgery aforementioned. Yes, the surgery was successful, yes the post op was of complication free, yes the Prof is always at arm’s length whenever you reach out to him, yet, the first 6 months were very tricky for me. Invasive treatment as it may be for human body notwithstanding micro, far from scare-mongering, there might be ups and downs and rollercoasters throughout the convalescence while your body is in the process of adapting to it, e.g., occasional numbness, sciatic pains and sitting-phobia for the discomfort it gives. I use the words “there might be”, because everyone’s coping mechanism is distinct and mine too was sui generis. All I say, do not despair; do not curse your body, and certainly do not blame your neurosurgeon for that. Rest assured; the Professor will have carried out an impeccable job with his 30 odd years of experience. Following a fortnight, I had to contact Prof Keskil to ask whether my body’s reaction was normal. The time proved his reassuring email right. I was only in the panicking-mode. Thus, the success of the surgery is one thing, the recuperation is quite another story; the latter is the one you personally need to get on top of, which might take months or just weeks depending on your body and on your resolution to stick to the clinical advice in relation to the post-op recovery. Because as pointed out earlier, every one of us is different. Thank you very much again, Prof Semih Hocam, you are a sheer blessing for the world.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Semih Keskil
Prof. Dr. Semih Keskil 4 Ocak 2021
Dear Aviva. In fact it has been a privilege for mi to operate upon such an intelligent and cooperative patient such as you. It is not only the surgeons's ability but also the patient's level of effort which determines a successful result. Thank you for all your kind cooperation during the process. I hope you a healthy and happy life...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Semih Keskil ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Semih Keskil için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Semih Keskil için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Semih Keskil ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504333872

Prof. Dr. Semih Keskil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Semih Keskil Prof. Dr. Semih KESKİL Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Semih Keskil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Semih Keskil Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Pediatrik nöroşirürji, Minimal Invaziv Cerrahi, Mikro cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Bel fıtığı tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 38 72

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube