Prof. Dr. Öztekin Oto, İzmir, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Öztekin Oto

Kalp Damar Cerrahisi - İzmir

Varis, Aort Anevrizması, Kalp Hastalıkları

Randevu Al 0 (232) 463 19 21

Adres

Şair Eşref Bulvarı Özbaş Apt. No: 2/2 Kat: 1 Alsancak  Konak, İzmir
GKDC Özel Sağlık Hizmetleri

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Öztekin Oto Kimdir?

Prof. Dr. Öztekin OTO, 14 Şubat 1957 tarihinde İzmir - Balçova'da doğmuştur. Tıp eğitimini 1974-1980 yılları arasında Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi'nde 1980-1984 yılları arasında Pediyatrik Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda ve 1984-1986 yılları arasında da Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1990 yılında Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Doçenti olan Prof. Dr. Öztekin OTO, 1989-2001 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaparken 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda Profesörlüğe atanmıştır.

Prof. Dr. Öztekin OTO, Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda görev yaptığı yıllar boyunca üniversitede pek çok ameliyatın uygulanmasını sağlamıştır. 1993 yılında Yenidoğan ve Konjental açık Kalp Ameliyatlarında Rutin Ultrafiltrasyonun başlatılması, 1996 yılında Pediyatrik Minimal İnvaziv Kalp Amelıyatlarının başlatılması ve 1998 yılında Türkiye'de ilk Pediyatrik Kalp ve Akciğer Nakli'nin gerçekleştirilmesi bunlardan bazılarıdır.

2014-2016 yılları arasında Avrupa Kalp Damar Cerrahisi Derneği Başkanı olarak görev yapmış olan Dr. OTO, Göğüs Cerrahisi ve Kalp Damar Cerrahisi alanlarında İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Varis
 • Aort Anevrizması
 • Kalp Hastalıkları
 • By-Pass

Tedaviler

 • Lazerle varis tedavisi
 • Köpük tedavisi(skleroterapi ile kılcal varis tedavisi)
 • Koroner by-pass ameliyatı
 • Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma
 • Kalp bypass ameliyatı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (232) 463 19 21

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Öztekin Oto tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Nodüller

  Merhaba hocam ben 51 yaşındayım akciğerimde nodül çıktı doktorum izinde olduğu için sonuçlarımı gösteremedim sonuçlarımda yazan şudur bt,üst ****örüntü alanlarına giren akciğer kist tabanlarında sağ akciğer alt loblarda en büyükleri 7 mm çapında birkaç adet subplevral ve parankim nodül izlendi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Öztekin Oto

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ets ameliyatı

  Hocam merhaba ets ameliyatı olmak istiyorum ya da sizin yaptıgınız bts bir şekilde bu terlemeden kurtulmak istiyorum fakat siz hangi hastanedesiniz? özel hastanelerde bu operasyonun fiyatı nedir bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim hocam kahramanmaraşta yaşıyorum gelmem zor olabilir çünkü he... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Öztekin Oto

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Öztekin Oto kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. � Oto ile iletişime geçmek için kullanabileceğiniz telefon numarası: 0 (232) 463 19 21

Prof. Dr. Öztekin Oto için nasıl randevu alabilirim?

Genel olarak, Prof. Dr. Öztekin Oto ile 1 hafta içinde bir randevu organize edebilirsiniz. Prof. Dr. Öztekin Oto için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Öztekin Oto nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Öztekin Oto GKDC Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Öztekin Oto hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Öztekin Oto Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Lazerle varis tedavisi, Köpük tedavisi(skleroterapi ile kılcal varis tedavisi), Koroner by-pass ameliyatı, Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma, Kalp bypass ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Varis, Aort Anevrizması, Kalp Hastalıkları, By-Pass hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Öztekin Oto için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Öztekin Oto muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Öztekin Oto hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. � Oto ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Öztekin Oto hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. � Oto hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.