Prof. Dr. Öztekin Oto

Kalp Damar Cerrahisi - İzmir
5.0

By-Pass, Kalp Hastalıkları, Aort Anevrizması

5.0

“Araştırma hastahaneleri dahil kimsenin yapamadığı veya yapmak istemediği bir operasyonu değerli hoca...” Devamı

Prof. Dr. Öztekin Oto

Prof. Dr. Öztekin OTO, 14 Şubat 1957 tarihinde İzmir - Balçova'da doğmuştur. Tıp eğitimini 1974-1980 yılları arasında Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi'nde 1980-1984 yılları arasında Pediyatrik Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda ve 1984-1986 yılları arasında da Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır.

1990 yılında Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Doçenti olan Prof. Dr. Öztekin OTO, 1989-2001 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaparken 1992 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda Profesörlüğe atanmıştır.

Prof. Dr. Öztekin OTO, Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda görev yaptığı yıllar boyunca üniversitede pek çok ameliyatın uygulanmasını sağlamıştır. 1993 yılında Yenidoğan ve Konjental açık Kalp Ameliyatlarında Rutin Ultrafiltrasyonun başlatılması, 1996 yılında Pediyatrik Minimal İnvaziv Kalp Amelıyatlarının başlatılması ve 1998 yılında Türkiye'de ilk Pediyatrik Kalp ve Akciğer Nakli'nin gerçekleştirilmesi bunlardan bazılarıdır.

2014-2016 yılları arasında Avrupa Kalp Damar Cerrahisi Derneği Başkanı olarak görev yapmış olan Dr. OTO, Göğüs Cerrahisi ve Kalp Damar Cerrahisi alanlarında İzmir'de bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

GKDC Özel Sağlık Hizmetleri
Şair Eşref Bulvarı Özbaş Apt. No: 2/2 Kat: 1 Alsancak Konak/İzmir
Hizmetler
Lazerle varis tedavisi Köpük tedavisi(skleroterapi ile kılcal varis tedavisi) Koroner by-pass ameliyatı Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma Kalp bypass ameliyatı Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Öztekin OTO, 14 Şubat 1957 tarihinde İzmir - Balçova'da doğmuştur. Tıp eğitimini 1974-1980 yılları arasında Hacettepe Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi'nde 1980-1984 yılları arasında Pediyatrik Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda ve 1984-1986 yılları arasında da Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

By-Pass Kalp Hastalıkları Aort Anevrizması Varis Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SA
Ser*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Araştırma hastahaneleri dahil kimsenin yapamadığı veya yapmak istemediği bir operasyonu değerli hocam başarı ile gerçekleştirdi. Çok ilgili ve kararlı bir prof. Yaparım dedimi korkmayın en iyi şekilde yapar.1998 yılındada çok zor bir operasyonu ilk defa hocam yapmıştı beni yarı yolda bırakmadı. Kesinlikle prof. Olarak üzerine doktor tanımam. Sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

DE
Der*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba ; annem 3.kez acik kalp ameliyati oldu ve bizim gibi korku endise duyanlarin biraz olsun icini rahatlatmk cesaret vermek icin yazmak istedim ikinci kez takilan trikuspid kapagin zamani doldugu icin degismesi gerekiyordu ve annem suan 63 yasinda Oztekin Oto hakkinda soylenicek o kadar cok guzel seyler var ki buraya yazmaya kalksam sanirim sigmaz oncelikle cok disiplinli isinde ameliyat oncesi ve sonraki surecte cok ilgili ve takip eden biri tecrubesine zaten soylenicek laf olamaz annemin kalbini durdurmadan ve yirtilma yasanmasin diye kani bacagindan bosaltti hastasina gore teknik uygulayip onlarin tekrar yasama tutunmalarini saglayan iyi ki var dedigimiz bir doktor annemin kalbine imzasini atarak tekrar bizimle olmasini sagladi hakkiniz hicbirseyle odenmez

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Öztekin Oto ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Öztekin Oto için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Öztekin Oto nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Öztekin Oto GKDC Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Öztekin Oto hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Öztekin Oto Kalp Damar Cerrahisi uzmanıdır. By-Pass, Kalp Hastalıkları, Aort Anevrizması alanlarında hizmet veriyor ve Lazerle varis tedavisi, Köpük tedavisi(skleroterapi ile kılcal varis tedavisi), Koroner by-pass ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube