TV
Soru Sahibi
9 Aralık 2021 21:18

Kafatası yamukluğu

Hocam iyi akşamlar benim kafamin ön tarafları sağ ve soldan basık üstü sivri bunun için ömür boyu kalıcı bir dolgu varmıdır muayene ücreti ne kadar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Şengezer
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

KENDİ VÜCUDUNDAN ALDIĞIMIZ YAĞI ENJEKTE EDİYORUZ. 3 AY İÇERİSİNDE BİR KISMI ERİR KALAN KISMI ÖMÜR BOYU KALICIDIR. MUAYENELERİMİZ ÜCRETLİDİR. TELEFONLA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.. SEVGİLER

10 Aralık 2021 12:38