Prof. Dr. Mert Göl

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul, İzmir
5.0

Endometriozis, Yumurtalık kisti, Kadın Genital Kanserleri

“16 Ağustos çarşamba günü ameliyat oldum .28 Ağustos pazartesi çalışmaya başlayacağım.Hicbir şikayet...” Devamı

Prof. Dr. Mert Göl

Prof. Dr Mert GÖL ; mesleki hayatına hem İstanbul hem de İzmir de devam etmektedir.

İstanbul’da BHT CLINIC İstanbul Tema Hastanesi hemde İzmir’de de özel muayenehanesinde hastalarını değerlendirmektedir, Ameliyatlarını da İzmir’deki tüm hastanelerde gerçekleştirebilmektedir.

1 Aralık 1971 tarihinde doğan Prof. Dr. Mert GÖL, ilk ve ortaokul eğitimini İzmir’de tamamladı. 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra tıpta uzmanlık sınavında Türkiye’de derece yapıp en yüksek puanla Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünü kazandı. 2001 yılında uzman olduktan sonra Atatürk Eğitim ve Araştırma hastanesinde Başasistanlık, sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümünde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Bu sırada TUBİTAK bursu kazanarak Almanya’da ileri düzeyde Laparoskopi ve Kadın kanserleri ameliyatı eğitimi aldı.

Türkiye’de ilk defa bir özel hastanede Temel Laparoskopi kursu verip operasyonlar düzenledi.

2007 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi kurucu öğretim üyesi olarak çalışmaya başladıktan sonra 2008 yılında Doçent ünvanını almaya hak kazandı. Aynı tıp fakültesinde 4 yıl Anabilim Dalı Başkanlığı yaptıktan sonra. Memleketi olan İzmir’e dönerek İzmir Üniversitesi Tıp Fakültesi kurucu öğretim üyeliği yaptı. Aynı fakültede 4 yıl Anabilim Dalı Başkanlığı görevi yaptı.
2015 yılında Göl Gebe ve Kadın Hastalıkları merkezini kuran Prof. Dr. Mert GÖL görevini sürdürmektedir.

Bir çok Uluslararası ve Ulusal makalesi olan Prof. Dr. Mert GÖL Avrupa Jinekolojik Endoskopi Derneği tarafından verilen Jinekolojik Endoskopik Cerrah diplomasını alan ilk Türk hekimdir.

Mecidiyeköy Mahallesi Büyükdere Caddesi Stad Han No:85 Kat :1 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Endometriozis Laparoskopi Laparoskopik Cerrahi (Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar) Devamı
Randevu Hattı
Özel Muayenehane
Mansuroğlu, 1593/1 Sok. No:4 D:9 Lider Centrino, B blok Bayraklı/İzmir
Hizmetler
Endometriozis Laparoskopi Laparoskopik Cerrahi (Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr Mert GÖL ; mesleki hayatına hem İstanbul hem de İzmir de devam etmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2020
Deneyim: 4 Yıl

İlgi Alanları

Endometriozis Yumurtalık kisti Kadın Genital Kanserleri Jinekolojik Kanserler Miyom Devamı

Deneyimler

Göl Kadın Sağlığı ve Güzellik Merkezi (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 34 70

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GS
Gül*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Özel Muayenehane

16 Ağustos çarşamba günü ameliyat oldum .28 Ağustos pazartesi çalışmaya başlayacağım.Hicbir şikayetim yok.Bel ağrılarından sancilarimdan kurtuldum.Mert Bey hastalığımın başından beri bana bilgi tecrübesiyle güven verdi. Kendi çok şanslı hissediyorum bu kadar iyi ve tecrübeli bir doktorum olduğu için.Tesekkur ederim Mert Hocam iyi ki sizin gibi doktorlar var.

NG
Nes*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Prof. Dr. Mert Göl Kliniği

Ben Bursa’dan Nesrin çok ileri derecede endemetriozist hastasıyım mert hocayı kendi Dr. Tavsiye etmişti onun sayesinde araştırıp İstanbul’a gitmeye karar verdim çok ilgili işinde uzman bir Dr. Karşılaştım herkes açık ameliyat olmamı söylerken bana o sağolsun kapalı yapıcam dedi %95 iyileşme ve sorunsuz olacağını söyledi çok güven verdi bana iyikide vermiş gözüm kapalı oldum ilk gün ağrı dışında dayanılmaz ağrılarım ameliyat sonrası olmadı çok şükür…ama benim ağrılarım normalinde çok şiddetli ağdet sancılarım gaz sancılarım ilişkide ağrılarım ve sık tuvalete çıkma sıkıntılarım vardı vücudum öyle alışmışki beynim öyle kabul etmişki tüm bunları ameliyat bana kolay geldi bide başarılı geçince herşey dahada kolay oldu…şimdi 15. Gün oldum ameliyat olalı normal hayatıma geri döndüm tabi yormadan dikkatli gidiyorum.. İyiki Mert hocayı tanımışım bundan sonraki hayatımın ağrısız sızısız olucağına inanarak dahada mutlu oluyorum…İyiki varsın mert hocam

SEH*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Prof. Dr. Mert Göl Kliniği

1,5 yıl boyunca aşırı kanama ve adet ağrısıyla mücadele edip teşhis alamayınca araştırmalarım sonucunda prof.dr. Mer Göl hocama ulaştım. Tek ultrason muayenesinde adenomiyosis ve istmosel teşhisimi koyarak hastalık ve tedavi süreci hakkında detaylı bilgilendirme yaparak ameliyatımı 1 ay içerisinde planladık. Muayene sırasındaki ilgisi, empatisi ve yaklaşımı şimdiye kadar rastladığım tüm hekimlerden çok farklıydı ve hiç düşünmeden kendisine ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat öncesi, ameliyat sırası ve sonrasında hep yanımda olan, gözümü kapttığımda, açtığımda kendisini görebilmek bana büyük güven ve cesaret verdi. Bu sayede çok rahat atlattığım ameliyatımın 4. Gününde kendimi çok iyi hissediyorum. Muayene planlamasından ameliyat sürecine kadar bilgi ve iletişim desteğini esirgemeyen sevgili Zuhal hanım ve “mertgöl_ile_elele” instagram profiline de çok teşekkür ederim 🙏🏻 hızlı geri dönüşleri ve anında planlama destekleri ile bu süreci çok kolay atlattım. İyi ki varsınız hocam sizi çok seviyorum 🩷☺️ biz kadınlar için gerçek bir şanssınız. Her şey sayenizde çok rahat oldu 🤲🏻

YK
Yağ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Prof. Dr. Mert Göl Kliniği

1 hafta önce genital kanama kaynaklı annemi izmirde özel bir hastahanede kontrole götürdük. Sonuçlar çıktığında malesef rahim kanseri olduğunu öğrendik ve çaresizce ne yapacağımızı bilemeden araştırmaya başladık. Tavsiye ve araştırma sonrasında Mert hoca ile iletişime geçtim ve anında ilgisini gördüm. Uzmanlığıyla tüm süreçleri belirtti ve operasyon için 2 gün içerisinde kararlaştık. Laparoskopik kapalı operasyon ile 1 saat içerisinde tamamlandı. 2 günde hastahaneden çıkarak hayatımıza geri döndük. Her zaman desteğini sonuna kadar hissedip yanımızda olduğu için bu süreçte iyiki Mert Hoca ile tanışmışız. Zorlu süreçlerden geçerken Mert hoca gibi bir uzmanla çalışmak bize nefes aldırdı. Eğer böyle bir süreçten geçiyorsanız 1 snye bile kaybetmeden Mert Hoca ile iletişime geçin ve hiçbir zaman pes etmeyin.

SG
Sed*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Göl Kadın Sağlığı ve Güzellik Merkezi

Tamamen tesadüfen ortaya çıkan fakat İstanbul'daki en iyi hastanelere gitmeme rağmen teşhis konamayan DEV BOYUTTAKİ kiste, Mert Bey 2 dk içerisinde (gerçekten hiç abartmıyorum) dermoid kist tanısını koydu. Hatta mr'da bile boyutlarını ve ne olduğunu anlamamışlardı.4 Nisan 2023'te laparoskopik ameliyat oldum ve 10 gün bile olmadan eski sağlığıma kavuştum. Ameliyat sonrası neler yaşayacağımı saati saatine söyledi ve ne dediyse aynı şeyleri yaşadım. Ağrısız sızısız kocaman bir dermoid kistten kurtuldum. Hem konusunda uzmanlığı ile hem de hastasını rahatlatan yaklaşımı ile kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ederim.

AS
Alp*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Özel Muayenehane

Çok uzun süredir acı çekiyorduk ve çok fazla doktor gezdik taki mert göl hocamı tanıyana kadar kendisi hayatımda gördügüm en mütevazi insan olmasının yanında muhteşemin dahi az kalacagı kadar bir prof bunu net söylüyorum mert hocamı keşfettiyseniz boşuna zaman kaybetmeyin biz geç keşfettigimize üzülüyoruz rahatsızlıgımız ileri derece endometrioziz di artık öyle bir derdimiz yok hocam sagolsun iyiki var

EA
Eli*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Özel Muayenehane

Tıbbi bilgisi tartışılamayacağı gibi iletişim yönü de çok güçlü, mükemmel bir doktor. Her yönüyle size güven verip detaylı bilgilendirerek rahatlatıyor. Dün Mert Bey ve ekibine 5 cm skar endometriozis ameliyatı oldum. Birkaç saat içinde taburcu edilerek açık ameliyat olmasına rağmen ağrı kesici bile içmeye ihtiyaç duymuyorum. Benim için mümkün olan en rahat şekilde süreci tamamladi. Mert Bey çok profesyonel ve becerikli. Tüm hastaları gibi çok memnunum ve herkese tavsiye ederim. Sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız Mert Hoca ve ekibine gözünüz kapalı guvenebilirsiniz.

BUR*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Özel Muayenehane

Yaklaşık 3 ay önce miyom ameliyatı oldum. Şans eseri başka bir ameliyat için kan değerlerime bakılmasından sonra depodaki demir stoklarını bile tükettiğim anlaşıldı ve acil ameliyat olmam gerektiği başka birimlerdeki doktorlar tarafından söylendi. Böylelikle 10 yıldır güya takip edilen miyomu aldırmak için birkaç doktora başvurduğumda çok vahim bir tablo sundular. Rahim parçalamalardan alınmasına kadar giden bir tabloydu bu. Yaşımın ilerlemiş olmasından dolayı nasıl olsa menopoza yaklaştığım, bu saatten sonra çocuk yapacaksın da ne olacaklara kadar her şeyi üzülerek dinledim. Tam artık bundan kaçış yok, rahmi aldıracağım deyip nerede ameliyat olacağıma karar vermeye çalışırken Insta.’da (reklama girer mi bilmediğimden kendimce kısaltma olarak yazdım) Prof. Dr. Mert Göl hocama mucizevi bir şekilde denk geldik. O hafta hemen randevu oluşturduk. Mert hocam da kesinlikle beklememem gerektiğini söyledikten sonra hoop muayene ve sonraki gün ameliyat :) Kapalı ameliyat oldum ve süreçleri çok rahat bir şekilde atlattım. Şimdi Mert hocamın kontrol için İzmir’e gelmesini bekliyorum. Prof. Dr. Mert Göl hocama verdiği güven, Op. Dr. Erhan Çağatay hocama iyileşme sürecindeki desteği, asistanları Seçil ve Yeliz Hanım’lara da aciliyetimi anlayıp hemen destek almamda yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız :)

BD
Bur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Özel Muayenehane

Ben 38 yaşında bu yaşıma kadar hiç vajinal muayene olamamış vajinismus hastası bir kadınım. Şu ana kadar tek bir kadın doğum dr.um oldu Mert hocam ikincisi.. Yaklaşık 3 yıldır şiddetli regl ve regl sonrası ağrılar ve şiddetli regl kanaması yaşıyordum. Mr sonucu adenomyozis teşhisi konuldu. Adenomyom konusunda tecrübeli bir kaç hocam ile görüştüm ama bahsettiğim gibi benim durumum çok farklıydı, beklentilerimde öyle.. Mert hocamla sadece mesaj yoluyla iletişim kurdum. Tek bir cümlesiyle güven verdi. Benim gibi bir insan hiç görmediği birine güvendi, uzaklardan kalktı geldi. Mert hocam da hiç yanıltmadı. Muayenehanesinin kapısından içeri girdiğimiz andan itibaren ameliyat sonrasına kadar hep pozitif, güleryüzlü ve çok samimiydi. Ameliyatım belki de ondan başka kimsenin uğraşmayacağı kadar zor bir ameliyatmış, vazgeçmedi, kolay yolu seçmedi. Ameliyattan sonraki 3. Gündeyim eminim günden güne her şey daha güzel olacak. Gözünüz kapalı güvenin. Hocama sonsuz teşekkürler..

ZO
Züb*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Özel Muayenehane

Öncelikle sonsuz teşekkürler.yıllarca karın ağrısı ve çikolata kis tedavisi gördüm. Hatta 2yıl önce çikolata kis ameliyatı oldum.Ama bir yıl dolmadan tekrar yeniledi.Gitmedigim kadın doğum uzmanı kalmadı.Dr.Şule hanımla tanıştım. Sagolsun senin tadevamin tek uzmanı var oda mert bey dedi.mert bey doğuştan endometriozis olduğunu ve bagirsaklarima yapistigini rahmin içini sardigini ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi.hic düşünmeden tamam dedim çünkü okadar kendinden emin ve sizi rahatlacak açıklama yapiyorki işini hakkıyla yaptığını anlıyorsunuz.bu mesajı yazıyorum öncelik doktoruma teşekkür etmek vede benim gibi bitip tükenmeyen karın ağrısı şişkinlik bel ağrıları sürekli enfeksiyon iltihap sıkıntısı çekiyorsanız gideceğiniz tek adres prof.Dr.Mert Göl rabbim sonsuz razı olsun ameliyatının ikinci günü şuan yürüyorum rahat nefes aliyorum Elhamdülillah ☺️

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mert Göl ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mert Göl için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mert Göl için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mert Göl ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113470

Prof. Dr. Mert Göl nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mert Göl Prof. Dr. Mert Göl Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mert Göl hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mert Göl Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. Endometriozis, Yumurtalık kisti, Kadın Genital Kanserleri alanlarında hizmet veriyor ve Endometriozis, Laparoskopi, Laparoskopik Cerrahi (Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar)Endometriozis, Laparoskopi, Laparoskopik Cerrahi (Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 34 70

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube