Prof. Dr. Göktürk Maralcan

Genel Cerrahi, Endokrin Cerrahisi, Meme Cerrahisi - Gaziantep
5.0

Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi), Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları

“bir doktordan fazlası...ilgi alaka bilgilendirme teselli ne lazımsa hastasına birebir yansıtan çok n...” Devamı

Prof. Dr. Göktürk Maralcan

1964 yılında Adana'da doğdu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamladı. İhtisasını Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda yaparak Genel Cerrahi Uzmanı oldu. Akademik kariyerine Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda devam eden Dr. Göktürk Maralcan, aynı üniversitede profesör unvanını aldı. Bir dönem; özel muayenehanesinde de hastalarına hizmet eden Prof. Dr. Göktürk Maralcan, akademik hayatı boyunca çok sayıda kursa katılarak, kursiyer ve eğitmen olarak görev yapmıştır.

Prof. Dr. Göktürk Maralcan, kısa süreli olarak yurtdışında tanınmış bir merkezde de çalışmalarda bulundu. Çok sayıda bilimsel toplantıda mesleğiyle ilgili olarak sunumlar yapan Prof. Dr. Maralcan, birçoğunda da oturum başkanlığının yanı sıra, bilimsel toplantıların organizasyonlarında da görev üstlenmiştir.

Genel cerrahi alanında birçok derneğe üyeliği bulunan Prof. Dr. Maralcan,  yurtdışı ve yurtiçi hakemli dergilerde yayınlanan çok sayıda bilimsel eseri mevcuttur. 

Ağırlıklı olarak endokrin sistem hastalıkları cerrahisi ve meme hastalıkları cerrahisi alanlarında çalışmakta olan Prof. Dr. Maralcan, genel cerrahinin diğer alanlarındaki deneyimlerini de hastalarına sunmaktadır.

Eylül 2017 itibariyle SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak göreve atanan Prof. Dr. Maralcan, aynı dönem itibariyle Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde hasta kabul etmeye de başlamıştır.

Sanko Üniversitesi Hastanesi
Gazimuhtar Paşa Bulvarı No:36 - 27090 Şehitkamil/Gaziantep
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Meme koruyucu cerrahi Apandisit alınması Pankreas cerrahisi Karaciğer cerrahisi Laparoskopik kolesistektomi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1964 yılında Adana'da doğdu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamladı. İhtisasını Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda yaparak Genel Cerrahi Uzmanı oldu. Akademik kariyerine Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda devam eden Dr. Göktürk Maralcan, aynı üniversitede profesör unvanını aldı. Bir dönem; özel muayenehanesinde de hastalarına hizmet eden Prof. Dr. Göktürk Maralcan, akademik hayatı boyunca çok sayıda kursa katılarak, kursiyer ve eğitmen olarak görev yapmıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 07.2022
Deneyim: 1 Yıl

İlgi Alanları

Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi) Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları Dalak Hastalıkları Pankreas Hastalıkları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 63 97

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Cah*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

bir doktordan fazlası...ilgi alaka bilgilendirme teselli ne lazımsa hastasına birebir yansıtan çok nayif bir doktor.

NT
Nur*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Harika doktorun tanımı Prof Dr Göktürk Maralcan'dır… Hastayı bilgilendirmesi, takibi, ilgi ve alakası, güler yüzü, sabrı ve becerisi ile Gaziantep'in en iyi doktorudur... Allah uzun ömür versin... emeğine sağlık...

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Göktürk Maralcan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Göktürk Maralcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Göktürk Maralcan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Göktürk Maralcan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116397

Prof. Dr. Göktürk Maralcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Göktürk Maralcan Sanko Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Göktürk Maralcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Göktürk Maralcan Genel Cerrahi, Endokrin Cerrahisi, Meme Cerrahisi uzmanıdır. Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi), Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Meme koruyucu cerrahi, Apandisit alınması, Pankreas cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube