Prof. Dr. Fatih Tunca, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Fatih Tunca

Genel Cerrahi - İstanbul

Hipertiroidizm (Zehirli Guatr), Tiroid Kanseri, Böbrek Üstü Bezi Tümörü (Adrenal Bez Tümörü, Sürrenal Bez Tümörü)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (2)

Çapa Tıp Fakültesi  Fatih, İstanbul
İstanbul Çapa Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Cd No:166  Şişli, İstanbul
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Fatih Tunca Kimdir?

Doç. Dr. Fatih Tunca, 1975 yılında Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul ,ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlamasının ardından 1993 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’ nde tıp eğitimine başladı. 1999 yılında mezun olarak tıp doktoru unvanını almasının ardından yine aynı yılın Eylül ayında TUS'u kazandı ve  İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasına başladı.

Dr. Tunca, 2005 yılının Mayıs ayında ihtisasını tamamladı ve sonraki 5 yıl süresince İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzman doktor olarak görev aldı. 2010 yılının Nisan ayında Genel Cerrahi alanında üniversite doçenti unvanı aldı.

Dr. Tunca, halen İstanbul tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ma..AL

Fatih hocam hızlı geri dönüşünüz için çok çok teşekkür ederim. Açıklamalarınızdan sonra şimdi içim daha rahat . Saygılarımı gönderiyorum 14-05-2017

�F..KÖK

Öncelikle Doç.Dr. Fatih Tunca Hocama çok teşekkür ederim.Odasına girmeden önce hastalığımla ilgili büyük korkularım varken kendisiyle görüştükten sonra hastalığıma şükreder oldum. Beni çok rahatlattı.Kendimi önce Allah'a sonra Fatih Hocam’a emanet ettim.11 Mart 2016 da troid ameliyatı oldum ve şükürler olsun ki en ufak bir sıkıntı yaşamadan bu süreci atlattım.Kendisi troid konusunda gerçek bir uzman.Fatih Hocamın el becerisi,kendine güveni,açıklayıcı tavrı,nazik ve güler yüzlü yaklaşımı başarılı bir operasyon geçirmemde ve sonrasında çok önemli bir rol aldı.Kendisine ameliyat olduğum için gerçekten çok şanslıyım,korkulacak hiçbirşey yokmuş.Fatih Hocamı ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.Tekrar çok teşekkür ederim. 30-03-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fatih Tunca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.