Prof. Dr. Bülent Düz

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyin Tümörleri, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Omurilik Cerrahisi

Randevu Al 0 (850) 474 18 37

Doktorun Adresi

Mehmet Akman Sk. No:13-15 Koşuyolu  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Bülent Düz Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Bülent Düz Hakkında

Bülent Düz Kimdir?

Prof. Dr. Bülent Düz, 1987 yılında İstanbul Pertevniyal lisesini bitirdikten sonra lisans eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisinde başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanını almıştır. 1997-2002 yılları arasında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği'nde Asistanlık eğitimini tamamladıktan sonra 2 yıl boyunca İzmir Mevki Asker Hastanesinde Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği servis şefi olarak görev almıştır. 

2001 ve 2004 yılları arasında EANS “European Courses in Neurosurgery” kurslarını bitirmiştir.

2001, Prag'da Fonksiyonel, kafa travması ve pediatrik cerrahi;

2002 Roma'da Spinal ve periferik sinir cerrahisi,

2003 Amsterdam'da vasküler cerrahi,

2004 Krakow'da Beyin Tümörleri ve pediatrik cerrahi kurslarını tamamlamıştır.

2006-2010 yılları arasında GATA Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'nde yardımcı doçent unvanı ile çalışmıştır.

Girmiş olduğu doçentlik sınavında başarılı bulunarak Doçent unvanı almıştır.

2010-2012 yılları arasında Ankara’da GATA Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'nde Doçent olarak görev almıştır.

Ayrıca 2007-2014 yılları arasında "Turkish Neurosurgery ve Türk Nöroşirürji" dergilerinde editör yardımcısı olarak görev almıştır.

İki çocuk babası olan Prof. Dr. Bület Düz, mesleki çalışmalarına İstanbul Kadıköy'de bulunan Özel Muayenehane'sinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin Tümörleri
 • Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Omurilik Cerrahisi
 • Hipofiz Adenomları
 • Beyin tümörleri ameliyatı
Tedaviler
 • Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi
 • Stereotaktik Beyin Biyopsisi
 • Siyatik tedavisi
 • Beyin tümörleri ameliyatı
 • Servikal posterior cerrahi ameliyat
Ödüller
 • Türk Nöroşirürji Derneği Hamit Ziya Gökalp Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü (01.01.2008)
 • Türk Nöroşirürji Derneği Dr. Yıldız Yalçınlar Bilimsel Araştırma ödülü (01.01.2009)
 • GATA Araştırma Birinciliği (01.01.2010)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 18 37
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Bülent Düz Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nem..kselen
Zamanlama
İlgi
Ortam

2016-2017 yıllarında gittikçe artan bacak ağrım vardı. Pek çok doktora gittim... Ancak herkes ağrı olan bacağımdaki bölgeye ilaç veya iğne tedavisi yaptılar. Tabii ki MR gibi tüm tetkiklerim yapılmış idi.... Ancak hiçbir sonuç olmadığı gibi, aylar içinde gittikçe yürüyemez, hatta sonunda oturamaz, tek yanına yatıp, bacağına buz torbası ile yatan, ve tabii ki pek çok ağrı kesici ilaç verilen bir halde iken.... Büyük bir şans eseri Bülent hocam ile tanıştım. Derhal beni kontrole aldı, gerekli ameliyatı yaptı, ve ben artık ayakta ve yürür durumda idim.... Bu dönem içinde, Bülent Düz hocamın ilgisi, anlayışı,hastaya karşı merhameti ve harika hekimliğinin hakkı ödenemez.... Binlerce şükrediyorum Bülent Düz hocamın tanıdığıma ve beni iyi etmesine. 11-07-2019

met Emin..ekci
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor veyahut profosor değilde İnsan kelimesinin parantez içi ismi. Allah yar yardımcınız olsun hocam. 20 li yaşlarda ya ölür yada felc olunmasına 100 de 100 ihtimal verilen genci hayata kavuşturan insan adam adam evladı hocam. Omrunuz boyunca Allah yar yardımcınız olsun. Siz bize umut oldunuz Allah bizim ömrümüzden alsın size versin. Nevşehir/Derinkuyu 2019 kolloid kist.. kolan hospital istanbul.. 23-06-2019

man..irci

Sn. Prof. Dr. Bülent Düz den allah razı olsun. Mart 2017 de eşimin petröz apeks köşe tümörü oldugunu ögrendik çok korkmuştuk çünkü daha önce hiç çevremizde duymamıştık allah kimseye yaşatmasın insan binbir türlü şey düşünüyor. Çok prof çok hastane dolaştık herkes çeşit çeşit risklerden bahsediyordu bülent beyde bazı risklerin olabilecegını söyledi ama yaklaşımı davranısları kararlılıgı bizi ikna etti kendimizi önce allaha sonra bulent beye emanet ettik. 1 hafta arayla 2 ameliyat olduk ilki 12 saat 2.cisi 10 saat civarı sürdü çok şükür başarılı geçti patoloji temiz cıktı iyiki allah karsımıza bulent hocayı cıkardı çok iyi bir insan allah ondan razı olsun tüm hastalar ondan şifa bulsun mutlaka onunda görüşlerini dinleyin kendisiyle tanışın tüm hastalara geçmiş olsun 08-08-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Bülent Düz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Bülent Düz Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Bülent Düz ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Bülent Düz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 18 37

Prof. Dr. Bülent Düz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Bülent Düz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Bülent Düz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Düz hangi kurumlar Bülent Düz ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Bülent Düz ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Türkiye İş Bankası , CompuGroup Medical (CGM) )

Prof. Dr. Bülent Düz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Bülent Düz Prof. Dr. Bülent Düz Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Bülent Düz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Bülent Düz Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi, Stereotaktik Beyin Biyopsisi, Siyatik tedavisi, Beyin tümörleri ameliyatı, Servikal posterior cerrahi ameliyat, Servikal anterior cerrahi ameliyat, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi, Fasial Paralizi, Beyin pili, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörleri, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Omurilik Cerrahisi, Hipofiz Adenomları, Beyin tümörleri ameliyatı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Bülent Düz için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Bülent Düz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Bülent Düz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Bülent Düz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Bülent Düz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.