Prof. Dr. Aydın Gözü

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Rinoplasti, Yüz Germe, Meme Küçültme

Randevu Al 0 (850) 433 38 52

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Sizlere daha güvenli ve sağlıklı hizmet vermek adına birçok Covid-19 önlemi almış bulunuyoruz. 

-Merkezimizde maske takmak zorunludur.

-İçeriye girişlerde dezenfektan ve ateş ölçümü yapılmaktadır.

-Ofisimize danışan kabulü yapılırken HES kodu istenmektedir.

-Hastalarımızın bu hassas dönemde randevu saatlerine vaktinde gelmeleri önemle rica olunur.

-Görüşmeler sosyal mesafe kurallarına uyulacak şekilde düzenlenmektedir.

-Klinik çalışanlarıda sosyal mesafe kurallarına, dezenfeksiyon ve izolasyon koşullarına, koruma ekipmanlarına uygun bir şekilde çalışmaktadır. 

Doktorun Adresi

Suadiye, Bağdat Cd. No:461 D:6, 34740  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Aydın Gözü Özel Muayenehanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 433 38 52
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit

Aydın Gözü Hakkında

Aydın Gözü Kimdir?

Prof. Dr. Aydın GÖZÜ, Antakya'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimini Samsun Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Hemen ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Prof. Dr. Aydın GÖZÜ, zorunlu hizmet yükümlülüğünü Diyarbakır Yolboyu Sağlık Ocağı ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde yerine getirmiştir. Daha sonra 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda 8 ay süreyle araştırma görevlisi olarak çalışmış ve ardından 1992 yılında TUS sınavını kazanarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisas eğitimine başlamıştır. 1998 yılında eğitimini tamamlayarak Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olmuştur. Bu dönem boyunca Mikrocerrahi alanında deneyim kazanmış olan Prof. Dr. Aydın GÖZÜ, 1997 yılında 3 ay süreyle François Rabelais Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde (Tours, Fransa)  Çene - Yüz Cerrahisi (Prof. Dr. Dominique Goga) ve Paris’te Estetik - Plastik Cerrahi (Dr. B. Cornette de St Cyr) alanlarında eğitim almıştır.

1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda Kafatası - Yüz Cerrahisi konusunda Prof. Dr. Ecmel Songür ile birlikte rotasyon yapmıştır. 1999 - 2010 yılları arasında Vakıf Gureba Hastanesi Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde başasistan olarak idari görev yapmıştır. Bu süre zarfında eğitsel ve bilimsel çalışmalarını sürdürmüş olan Prof. Dr. GÖZÜ, 2003 yılında  Virginia Arlington Hastanesi’nde (Washington DC) Ass. Prof. Dr. Talal Munasifi'nin yanında estetik cerrahi konusundaki deneyimini pekiştirmiştir. 2011 yılında Doçent Doktor unvanını ve El Cerrahisi Yan Dal uzmanlığını almıştır.2016 yılında ise Profesör unvanını almıştır

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Türk El Cerrahisi Derneği, International Society of Aesthetic Plastic Surgery, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve Çene Yüz Cerrahları Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyeliği bulunan Prof. Dr. Aydın GÖZÜ, özel kliniğini 2012 yılında İstanbul - Fulya’da hizmete sunmuştur. 

Mesleki çalışmalarına Kadıköy'deki özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rinoplasti
 • Yüz Germe
 • Meme Küçültme
 • Botox
 • Burun Estetiği
Tedaviler
 • Kepçe kulak estetiği
 • Meme onarımı
 • Blefaroplasti
 • Koltuk altı terlemesi
 • Işık dolgusu
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 52

Aydın Gözü Değerlendirmeleri

Değerlendir
18 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yan..ri
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aydın Doktor is very amazing doctor. He helped us. Me and my sister had surgery. Thank you so much for everything. 17-09-2021

em..nlı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Meme büyütme + dikleştirme gerçekleştirildi. Beklentilerimin çok çok üzerinde bir ameliyat oldu. Bu kadarını ben bile tahmin etmiyordum. Çok mutluyum yeni görünümüm ile. 17-09-2021

ike..lı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Almanyadan aydın bey ile görüşüp yüz germe için karar verdik ameliyatı gerçekleştirdik. Heyecanla göz kapağı ameliyatımı bekliyorum 17-09-2021

ica..oklyn
Zamanlama
İlgi
Ortam

He is a very experienced doctor. expert in his job. I am very happy that I had his liposuction surgery. Thanks Doctor !! 17-09-2021

f..ntekin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Önceden gittiğim doktorun botoksu etkili olmaması sonucunda Aydın Bey'e gittim. Gerçekten dedikleri gibi eli çok hafif. Botoksu çok uzun süre gidiyor. Hiç kırışmam olmadı 17-09-2021

et..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Jinekomasti ameliyatı sayesinde sorunumdan beni kurtardı sayın Aydın Hocam 17-09-2021

lin..lı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Memnun kalmamım yanı sıra tüm çevreme önerdiğim tek doktor kendisidir 17-09-2021

u..acı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Fransız askısının acılı olduğunu düşünüyoken kendimi fransız askısını yaptırmış buldum nasııll güzell 17-09-2021

na..ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocama karın germe ameliyatı oldum. Şiddetle herkese öneriyorum. İletişimi ilgilisi, kendisi mükemmel biri. 17-09-2021

ve..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Burun ameliyatı için çok korkarken kararsızlığımdan vazgeçiren Aydın Hocama çok teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki size ameliyat olmuşum sıradaki hedefim liposuction !! 17-09-2021

18 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aydın Gözü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Aydın Gözü Cevapladığı Sorular

 • Göğüs aldırma

  Hocam merhabalar 17 yaşında bayanım, aileminde onayıyla göğüslerimi aldırmak istiyorum, bu mümkünmü acaba? 99 doğumluyum. ispartada yaşıyorum beni orda yönlendirebileceğiniz bir doktor varmı acaba, çok teşekkürler.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Aydın Gözü

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Eski dikiş izinin içinde mor bir görüntü

  Selam hocam benim elimin sırtında dikiş izi varda dikiş izinden rahatsız olmuyorumda dikişin alındığı yerin içinde altında mor bir görüntü var ufak dikiş atılan yerin altında zamanında dikiş alınırken içindemi kalmış olabilir yada başka birşeymi hocam bayağı belli yani yumruğumu sıktığımda içinde bi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Aydın Gözü

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aydın Gözü ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Aydın Gözü ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 52

Prof. Dr. Aydın Gözü için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Aydın Gözü için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Aydın Gözü için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Gözü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Aydın Gözü Prof. Dr. Aydın Gözü Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Aydın Gözü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Aydın Gözü Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Kepçe kulak estetiği, Meme onarımı, Blefaroplasti, Koltuk altı terlemesi, Işık dolgusu, Kozmetik cerrahi, İzsiz meme büyütme, Boyun germe(kozmetik cerrahi), Cilt estetiği, Deri grefti uygulaması alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti, Yüz Germe, Meme Küçültme, Botox, Burun Estetiği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Aydın Gözü için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Aydın Gözü muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aydın Gözü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Aydın Gözü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Aydın Gözü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Cmt 18 Eyl
Paz 19 Eyl
Pzt 20 Eyl

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.