Prof. Dr. Murat Türegün, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Murat Türegün

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Abdominoplasti, Liposuction, Meme Küçültme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Abdi İpekçi Cad. No:2/11 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Marebelis Estetik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Murat Türegün Hakkında

Murat Türegün Kimdir?

Prof. Dr. Murat TÜREGÜN, 1963 yılında Ankara'da doğmuştur. Lise öğrenimini TED Karabük Koleji'nde bitirdikten sonra, 1979 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında GATA'da tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1988-1993 yılları arasında GATA Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda yapmıştır.

Cleveland Clinic Plastic Surgery Department'ta 1 yıl boyunca çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Murat TÜREGÜN, aynı süre zarfında Ankara Belis Estetik Cerrahi ve Lazer Merkezi'nde de görev yapmıştır. 1999 yılında Doçent, 2005 yılında ise Profesör unvanı almış olan Dr. TÜREGÜN, 2007 yılından beri yurtdışında da ameliyatlar yapmakla beraber, mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan Marebelis Estetik'te devam etmektedir.

Estetik Cerrahi, Mikrocerrahi, Maksillofasyal Cerrahi, Ortognatik Cerrahi, Baş-Boyun Cerrahisi, Dudak Damak Yarıkları, Yanık, Onkolojik Cerrahi ve Rekonstrüksiyon, Mastektomi Sonrası Meme Rekonstrüksiyonu, El Cerrahisi, Lazer, Medikal Estetik uygulamalarında uzman olan Prof. Dr. Murat TÜREGÜN'ün ulusal ve uluslararası mecralarda yayınlanmış 78'in üzerinde makalesi, 130'un üzerinde bildirisi ve konferanslarda yapmış olduğu 40'ın üzerinde panel konuşması bulunmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yabancı Diller

  • English

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

kan..lesiz

Prof. Dr. Murat Türegün hocamızdan allah razı olsun. Eşim 50 yaşında ve dünyaya yeniden doğdum diyor. 5 saatlık operasyondan sonra bende eşime tekrardan aşık oldum. Hakkı ödenmez bir Profesör hem yaptığı iş hem de kendisi insan olarak. Tekrar her şey için çok ama çok teşekkür ederiz. 15-06-2019

ül..in

KARDEŞİMİN BURNUNU YAPTI. Üstelik burun kemiği kırık olmasına rağmen hem saglık açısından hem estetik açıdan ortaya MUHTEŞEM bir sonuç çıktı .. 15-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Murat Türegün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Murat Türegün kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Türegün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Türegün için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Türegün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Türegün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Murat Türegün Marebelis Estetik bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Murat Türegün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Murat Türegün Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Estetik cerrahi, Ultrason destekli lipoplasti, Lazer liposuction, Meme estetiği, Redüksiyon mammoplasti (meme küçültme), Boyun germe(kozmetik cerrahi), Post-bariatrik cerrahi, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Prp saç tedavisi, Dudak ve yüz dolgusu alanlarında hizmet veriyor ve Abdominoplasti, Liposuction, Meme Küçültme, Göğüs Estetiği, Rinoplasti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Murat Türegün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Murat Türegün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Murat Türegün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Türegün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Murat Türegün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Türegün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.