Op. Dr. Sadullah Karun

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul
5.0

Liposuction, Göğüs Estetiği, Yüz Estetiği

“” Devamı

Op. Dr. Sadullah Karun

Op. Dr. Sadullah Karun ,1985 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesin'den mezun olmuştur. Sivas'ta mecburi hizmet görevinden sonra 1987-1993 yıllarında uzmanlık eğitimini  İstanbul Tıp Fakültesinde Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında almıştır.

1990-1991 yılları arasında İsviçre'de Hopital Cantonal Üniversite de Geneve Hastenesi'nde Estetik ve Plastik Cerrahi konusunda eğitim ve araştırma çalışmalarında aktif rol almıştır. Türkiye'ye döndükten sonra İstanbul Tıp Fakültesi'nden ayrılarak Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bölüm direktörü olarak 2012 yılına kadar görevine devam etmiştir.

Op. Dr. Sadullah Karun halen Mecidiyeköy -Şişli- İstanbul adresindeki kliniğinde estetik cerrahi alanında çalışmalarıma devam etmektedir.

Estetik sonrasi

Merhaba. 8 ay once acik teknik ile burun ameliyatı oldum. Dokunduğumda ve üşüdüğümde burun ucum aşırı kızarıyor. Bu durum geçicimidir, ne kadar sürer

Op. Dr. Sadullah Karun

Op. Dr. Sadullah Karun tarafından cevaplandı

Merhaba, Geçirmiş olduğunuz ameliyatın özelliklerine bağlı olarak en doğru yanıtı kendi doktorunu... Cevabı görmek için tıkla.

20 Temmuz 2018 tarihinde cevaplandı.

Gözlük kullanımı

Iyi gunler sadullah hocam .Gözlük burun yapısını bozar mı ? sanki bir çukurluk oluştu gibi hissediyorum burnumda doğru mudur

Op. Dr. Sadullah Karun

Op. Dr. Sadullah Karun tarafından cevaplandı

Merhaba ,ağır gözlük kullanımı genç insanlarda burun yapısını etkileyebilir. Cevabı görmek için tıkla.

9 Mayıs 2018 tarihinde cevaplandı.

Lazer yanığı

Merhabalar. Ben 1 Ağustos 2017 tarihinde alexandrıte lazer yaptırdım ve özellıkle bacaklarımda yanıklar oluştu ve izler kaldı hala geçmiyo çok krem kullandım çok fazla değişik kremler kullandım fakat faydası olmuyo izlerim nasıl geçecek yardımcı olur musunuz? Iyı günler

Op. Dr. Sadullah Karun

Op. Dr. Sadullah Karun tarafından cevaplandı

Merhaba, İzler kalıcı olabilir bu nedenle bir estetik cerraha muayene olmanızı öneririm. Cevabı görmek için tıkla.

9 Mayıs 2018 tarihinde cevaplandı.

Reform Estetik ve Plastik Cerrahi
Fulya Mah. Ortaklar Cad. No: 1 Kat: 1 Daire: 2 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Lazer liposuction Leke tedavisi Göz kapağı estetiği Dudak ve yüz dolgusu Botoks enjeksiyonu Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Sadullah Karun ,1985 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesin'den mezun olmuştur. Sivas'ta mecburi hizmet görevinden sonra 1987-1993 yıllarında uzmanlık eğitimini  İstanbul Tıp Fakültesinde Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Liposuction Göğüs Estetiği Yüz Estetiği Burun Estetiği (Rinoplasti)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (212) 912 64 73

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BK
Bil*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

EP
Ebr*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İlgi, sıcakkanlı, güven demek Op. Dr. Sadullah KARUN demek. Sihirli ellerinizle mucizeler yarattığınız için sonsuz teşekkürler. Doğallığı ön planda tutarak size en iyisini tavsiye eden ve fikirlerinizi önemseyen bir doktor. Herkese gönül rahatlığıyla tavisiye ederim.

HP
Hel*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Tanıdığım en sıcakkanlı, en samimi doktor. Kendisi sayesinde geçirdiğim ameliyatta çok rahattım. Kendisine son derece güveniyorum ve etrafımdaki insanlara da tavsiye ediyorum. Bana göre işinin en iyisi diyebilirim. Kendisi kesinlikle her konuda hasta için en iyisini ve en doğalını düşünüyor. Bu yüzden doktorumun fikirlerine çok güveniyorum. İnsanın içini ısıtan ve güven veren biri. Onu tanıdığım için ve ona ameliyat olduğum için çok mutluyum. Hastalarına olan yakınlığı ve sevecenliğiyle sizi kendisine bağlıyor. Tecrübesi ve kendisine olan güveniyle içinizi rahatlatıyor. Op. Dr. Sadullah KARUN yaptığı işlerle, çıkardığı sonuçlarla kendisini kanıtlıyor. Görünen köy klavuz istemez diyorum ve düşünen herkese tavsiye ediyorum.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Sadullah Karun ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Sadullah Karun için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Sadullah Karun için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Sadullah Karun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902129126473

Op. Dr. Sadullah Karun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Sadullah Karun Reform Estetik ve Plastik Cerrahi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Sadullah Karun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Sadullah Karun Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Liposuction, Göğüs Estetiği, Yüz Estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Lazer liposuction, Leke tedavisi, Göz kapağı estetiği hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube