Prof. Dr. Alp Gurbet

Anestezi ve Reanimasyon, Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) - Bursa
5.0

Yüz Bölgesi Ağrıları, Bel Ameliyatı Sonrası Ağrı, Trigeminal Nevralji (Yüz Ağrısı)

“Annemin bel fıtığı nedeniyle şiddetli ağrıları vardı ve uyku uyuyamaz hale gelmişti. Birçok fizik te...” Devamı

Prof. Dr. Alp Gurbet

Prof. Dr. Alp GURBET, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimi İstanbul’da tamamlamıştır. 1987 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu lisans eğitimini 1993 yılında tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.1993-1998 yılları arasında mecburi hizmet ve askerlik görevlerini tamamlamıştır. Mecburi hizmetinin ardından 1998 yılında Uludağ Üniveristesi Tıp Fakültesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimine başlamış ve Aralık 2002'de Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı'nde uzmanlığını almıştır. İhtisas eğitimini tamamlamasının ardından yine aynı fakültede Algoloji (Ağrı) Kliniği'nde çalışmaya başlamıştır. 2007 yılında Yardımcı Doçent ve 2010 yılında Doçent unvanlarını almıştır.

Prof. Dr. Alp GURBET, 2008 yılında Türk Algoloji - Ağrı Derneği Yeterlilik Kurulu tarafından düzenlenen Algoloji Board sınavını geçerek Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmıştır. 2012 yılında ise Algoloji (Ağrı) yan dal uzmanlığını tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilmekte olan Prof. Dr. Alp GURBET'in yabancı dergilerde 23 ve Türkçe dergilerde 18 adet yayını bulunmaktadır. 

Türk Algoloji - Ağrı Derneği, Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği, Rejyonal Anestezi Derneği, World Institute of Pain ve European Society of Regional Anesthesia gibi birçok ulusal ve uluslararası mesleki kurum, kuruluş ve derneğe üyeliği bulunan Prof. Dr. Alp GURBET, mesleki çalışmalarına Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

UMİ Plaza, Yenikaraman mahallesi, Sanayi Caddesi, No:150, Kat:2, Daire:16 Osmangazi/Bursa
Hizmetler
Spinal ve epidural anestezi İğne ile ağrı tedavisi Prp tedavisi Kök hücre tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Alp GURBET, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimi İstanbul’da tamamlamıştır. 1987 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu lisans eğitimini 1993 yılında tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.1993-1998 yılları arasında mecburi hizmet ve askerlik görevlerini tamamlamıştır. Mecburi hizmetinin ardından 1998 yılında Uludağ Üniveristesi Tıp Fakültesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimine başlamış ve Aralık 2002'de Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı'nde uzmanlığını almıştır. İhtisas eğitimini tamamlamasının ardından yine aynı fakültede Algoloji (Ağrı) Kliniği'nde çalışmaya başlamıştır. 2007 yılında Yardımcı Doçent ve 2010 yılında Doçent unvanlarını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2019
Deneyim: 4 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yüz Bölgesi Ağrıları Bel Ameliyatı Sonrası Ağrı Trigeminal Nevralji (Yüz Ağrısı) Baş Ağrıları Migren Devamı

Deneyimler

Özel Muayenehane (2019 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 79 54

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
İN
İbr*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Annemin bel fıtığı nedeniyle şiddetli ağrıları vardı ve uyku uyuyamaz hale gelmişti. Birçok fizik tedavi merkezi önerildi ama biz işin uzmanı Prof. Dr. Alp Gurbet hocamızı tercih ettik, Alp bey bizleri çok sıcak karşıladı sanki aileden biriymişiz gibi, herşeyi planlamış ve beklediğimizden çok daha hızlı gerçekleşti. Şimdi annem çok şükür eskisinden daha iyi ve sağlıklı. Zamanınızı boşa harcamayın ve vakit kaybetmeden randevunuzu alın. Kesinlikle tavsiye ediyorum...

DA
Den*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Tam 9 ay boyunca günde 2 tane yeşil reçeteli ağrı kesici ile bile dayanamadığım; patlayıp taşmış bel fıtığım ve siyatik ağrım için fizik tedavi uzmanları biçare kaldılar. Aldığım fizik tedavi seansları, nöral terapiler, bitkisel yöntemler, akupunktur, manuel terapiler ve hatta bilinçaltı temizliği yapan psikoterapi seansları kesinlikle fayda sağlamadı, belimdeki ve bacağımdaki ağrıyı dindiremediler. Ağlayarak geçirdiğim bu 9 ayın sonunda Alp Bey radyo frekans metoduyla kısa bir işlem uyguladı. İşlem sırasında uyuduğum için hiçbir şey hissetmedim. İşlem kısa sürdüğü ve hastanede yatmayı gerektirmediği gibi, ardından ne pansuman ne dikiş ne korse ne de ilaç bile kulanmama gerek kalmadı. İlk günden itibaren ağrılarım azaldı. Şu an 10. gündeyim ağrılarımın %80 i geçti bile. İlerleyen haftalarda sıfırlanacağını hissediyorum. Çok memnun kaldım, ağrı içinde kıvranan herkese tavsiye ediyorum. Hayat kalitem yeniden yükseldi. Doktorum Alp Bey'e teşekkür ederim.

JT
Jül*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kalçamdaki sorunun belime ve bacağıma vuran bir ağrı nedeniyle 4 ay boyunca yaptırmadığım test, mr, kan tahlili ve kullanmadığım ağrı kesici ilaç kalmamıştı. Fizik tedavi doktorlarından sonuç alamadım ancak Alp hocam ağrı problemimi ortadan kaldırdı. Hem çok ilgili hem de bütün sorularımı cevapladı. Çok teşekkür ederim:)

ND
Nur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bel fıtığımdan kaynaklı ağrılarım son zamanlarda dayanılmaz olmuştu ve hayat kalitem çok azalmıştı. Prof.Dr.Alp Gurbet radyofrekans yöntemiyle lokal anestezi ile belime uyguladığı işlem sayesinde 2 günde ağrılarım kalmadı ve eskisinden bile rahat hareket ediyorum. İşlem max30 dk sürüyor, ileri teknoloji ile yapılan işlemi adım adım anlatıyor Alp Bey ve güvenerek kendinizi rahat hissediyorsunuz. Sonrasında pansuman, ağrı, sızı vb hiçbir işlem yok. Mucize gibi birşey, herkeze şifa olmasını dilerim ve tavsiye ederim. Nurşen Dağlı

Nez*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kolumdaki Yırtılmayı İğne Tedavisi İle İyileştiren Alp Beye Çok Teşekkürler Elleri Dert Görmesin Nezaket Şeker

SK
Sel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Tedavim suresince, guleryuzluluguyle pozitif tutumuyla ve ilgili olmasiyla yillarca cektigim bel agrisindan beni cok kisa surede kurtardi. Herkese tavsiye ediyorum. Cok tesekkurler Alp hocam.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Alp Gurbet ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Alp Gurbet için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Alp Gurbet için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Alp Gurbet ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508117954

Prof. Dr. Alp Gurbet nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Alp Gurbet Prof. Dr. Alp Gurbet Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Alp Gurbet hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Alp Gurbet Anestezi ve Reanimasyon, Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) uzmanıdır. Yüz Bölgesi Ağrıları, Bel Ameliyatı Sonrası Ağrı, Trigeminal Nevralji (Yüz Ağrısı) alanlarında hizmet veriyor ve Spinal ve epidural anestezi, İğne ile ağrı tedavisi, Prp tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 79 54

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube