Psk. Ahmet İşçimen

Psk. Ahmet İşçimen

Antalya
5.0

Psk. Ahmet İşçimen kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

5.0
Psk. Ahmet İşçimen

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikoloji
Adres

Fener Mah. Bülent Ecevit Bulv. No:75/A K:2 D:101

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
13 Tem 2023 eklendi.

Ahmet hocam işinin ehli kendini sürekli geliştirdiğini çok bilgi oldugunu hemen anlıyorsunuz bu da bize çok güven verdi sorunumuz çok şükür çözüldü ne kadar teşekkür etsem az olur iyi ki Ahmet hocamdan destek almışız.

10 Tem 2023 eklendi.

Major depresyon tanısı ile Ahmet beye başvurdum. Depresyonda olmanın ne kadar zor bir şey olduğunu benim gibi yaşayanlar iyi bilir. Eski halimden eser yoktu eskiden böyle birisi değildim arkadaşlarım artık yanımda bile durmak istemiyordu. Bütün zamanı hiçbir şey yapmadan geçiriyordum. Psikolojik danışmanlık sürecimiz tamamlanmak üzere. Ahmet bey ile iyi ki yollarımız kesişti bana çok yardımcı oldu. Bana umut ışığı olduğunuz için ve bu illetten kurtardığınız için teşekkür ederim. Kendisi çok pozitif ve tecrübeli birisi. Benim gibi çıkmazda ve çözümsüz hissediyorsanız Psikolog Ahmet İşçimen’ i rahatlıkla herkese tavsiye ederim.

7 Tem 2023 eklendi.

Ben kendimle ilgili konularda adım atmakta zorlanan ve kendim için bir şeyler yapamayan biriydim. Bunla birlikte başkalarını memnun etmeye çalışan herkesin onayını almak isteyen ve yaptığım işin herkes tarafından beğenilip takdir edilmesi için çok çaba sarfeden biriydim. Bu durum beni çok yoruyordu çünkü çok fazla efor sarfedip kendimden sürekli ödün veriyordum. Ahmet bey seanslarda bunun aile ilişkilerimden ve yaşadığım travmalardan kaynakladığını farkettirdi. Emdr terapisi sayesinde içimdeki korkular azaldı, başkalarını memnun etmeliyim hissiyatı ortadan kalkmaya başladı. Ahmet bey benim ilerlemem için çok çaba sarfetti kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendim için yaptığım en iyi şey terapiye gitmek oldu. Ahmet beye minnettarım

2 Tem 2023 eklendi.

Ahmet hocam bilgisiyle zekasıyla bize çok faydası oldu. Sizi gerçekten anladığını çok net hissedebiliyorsunuz. Mütevazi psikoloğuma buradan da teşekkürlerimi iletiyorum.

25 Haz 2023 eklendi.

4 buçuk yaşındaki kızıma oyun terapisi almak için Ahmet beye başvurduk. Eşimle ayrıldık kızım olumsuz durumlara şahit oldu. Duygusal olarak kötü bir döneme girdi davranışları çok değişti. Ahmet beyin çocuklara karşı yaklaşımı çok pozitif çok naif. Çocukların dilinden anlıyor ve oyun terapisi tekniği ile kızımın problemlerinin derinine indi. 8-9 seansta kızım çok daha iyi oldu benimle daha iyi iletişim kurmaya başladı. Kızım Ahmet beyi çok sevdi hala gitmek istiyor. Çok teşekkür ederiz herkese tavsiye ederim.

25 Haz 2023 eklendi.

36 yaşındayım sağlık çalışanıyım yoğun kaygı bozukluğu problemi ile başvurdum Ahmet beye. Sürekli boğuluyormuş gibi ve göğsüme bir öküz oturmuş gibi hissediyordum. Aklıma hep kötü senaryolar geliyordu ve ağlama krizlerine giriyordum o şekilde içimi biraz rahatlatıyordum. İyice tükenmişlik hissi içine girince ve hiçbir şey ile ilgilenmemeye başlayınca artık etrafımdaki insanlar ısrarla terapi almamı söylediler. Ahmet beyi öneren kişiler oldu ben de randevu aldım. 4 aydır seanslarımıza devam ediyoruz bana çok iyi geldi kendimi çok daha mutlu ve huzurlu hissediyorum. Bana ilk seanslarda verdiği çok kıymetli bilgiler oldu o kısım beni aydınlattı. Bütün problemlerin üzerinden tek tek sabırla gittik. Zorlandığım zamanalar oldu ama sonucu çok güzel oldu. Artık daha iyi olduğum için seansların sıklığını azalttık fakat ben bir süre daha devam etmek istiyorum. Ahmet bey sizi iyice dinliyor anlıyor ve hiçbir zaman yargılamıyor bazen sizi sizden daha iyi tanıdığını hissediyorsunuz. İyi ki sizi seçmişim çok teşekkür ederim.

25 Haz 2023 eklendi.

Ahmet beyin yazdığı bir makaleyi okurken yaşadığım problemin obsesif kompulsif bozukluk (okb) olduğunu öğrendim ve kendisinden direkt randevu aldım. Gerçekten hayatım zindan olmuştu çok fazla takıntım vardı zihnim hiç boş kalmıyordu. Elimi onlarca kez arka arkaya yıkıyordum bir hastalık kapıp öleceğime inanıyordum hiçbir şeye dokunamıyordum. İlk zamanlarda takıntılar daha azdı sonrasında çok arttı ve artık hiçbir şey yapmadan bütün gün evde bunalıma giriyordum. Sosyallik diye bir şey kalmamıştı. Sonrasında internet üzerinden şükürler olsun Psikolog Ahmet İşçimen ile yolarımız kesişti kendisini görür görmez bir sıcaklık güven hissettim. Beni bilgisiyle aydınlattı obsesif kompulsif bozukluğun nedenlerini anlattı nasıl çözebileceğimizi anlattı. Bu sayede bende ilk defa bir umut ışığı oldu terapiye gelmeden önce çok umutsuzdum çözüleceğine inanmıyordum. Fakat hiç öyle olmadı müthiş bir ilerleme kaydettim ben de kendime şaşırdım. Takıntılarım tamamen bitti artık dışarı çıkabiliyorum zihnim ve ruhum çok daha rahat sanki bütün kötülüklerden arınmış gibi hissediyorum. Vaktimi çok daha verimli kullanabiliyorum hayatıma ve geleceğime odaklanmış durumdayım. Ahmet bey size buradan binlerce kez tekrar teşekkürler mesleğinde uzman ve samimi birisi böyle birisine denk geldiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.

22 Haz 2023 eklendi.

Ahmet beye romantik ilişkilerimde ve çevremde yaşadığım sorunları așabilmek için geldim. Seanslarda travmalarım üzerine yoğunlaştık EMDR uygulaması yaptı Ahmet bey. Okuduğum yorumlar, özgeçmişi, seanslardaki bilgisi, tecrübesi derken Ahmet beye güvenim sonsuzdu zaten. İlk Ahmet beyden öğrendiğim bu EMDR yöntemi bana çok iyi geldi. Her seans sanki hafifleyerek, zihnimdeki bir sorunlu kapıyı daha kapatarak çıkıyordum. Bu kadar kısa sürede böyle bir sonuç alacağımı düşünmüyordum. Ahmet beye ne kadar teşekkür etsem az kalır

20 Haz 2023 eklendi.

Ahmet beyden uzun zamandır destek alıyorum. Hayatta yaptığım en doğru tercihlerden biri kesinlikle. Ahmet bey alanında uzman biri. Seansların zamanında başlaması, seans süresince sadece sizinle ilgilenmesi, her randevumun hatırlatılması teyitlenmesi, kısacası tüm süreç profesyonelce yönetiliyor. Her seans kendimi daha iyi hissediyorum. Kendimle olan ilişkim bambaska bir boyuta geldi sayesinde. Destek almayı düşünen herkese tavsiye ederim

19 Haz 2023 eklendi.

Çok donanımlı biri olduğunu zaman geçtikçe daha iyi anladım ODTÜ mezunu olmasından zaten tahmin ediyordum. Bize çok iyi geldi ailemizin psikoloğu oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

İlgi Alanları

Aile ve Çift Terapisi Alt Islatma- Kaka Kaçırma Bağlanma Sorunları Çocuklarda Tuvalet Eğitimi Çocukluk Dönemi Korkuları Depresyon Duygu Durum Bozuklukları Fobiler İlişki Problemleri Kardeş Kıskançlığı Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları Kişilik Bozuklukları Obsesif Kompulsif Bozukluk Öfke Problemleri Özgüven Sorunları Panik Atak Sosyal Fobi Tırnak yeme ve Parmak Emme Travma Sonrası Stres Bozukluğu Uyku Bozuklukları Uyum Sorunları Yas Danışmanlığı Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube