Özel Doruk Nilüfer Hastanesi

Özel Doruk Nilüfer Hastanesi

Bursa
5.0

Özel Doruk Nilüfer Hastanesi kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Meltem Öner Karaçay

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

5.0
Özel Doruk Nilüfer Hastanesi

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji
Adres

Konak Mahallesi, Lefkoşe Cd. No:22, 16110 Nilüfer/Bursa

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NA
Nes***** A*****
31 Tem 2022 eklendi.

Anne ve babamın Covit sonrası kontrolü için Meltem hanıma gitmiştik. İyi ki kendisini tercih etmişiz anne ve babamın tüm şikayetlerini dikkatle dinledi ve gerekli testleri yaptırdıktan sonra ilgili doktorlara bizi yönlendirdi. Annemin kanında pıhtı olduğu tespit edildi yaptırdığı d-dimer testi sonucunda bu ortaya çıktı hatta annemin kalp problemini çözmemize yardımcı oldu . Kendisine güler yüzü , içtenliği ve ilgisi için ve engin bilgisini bizim anlayacağımız dilde paylaştığı için çok ama çok teşekkür ederiz .

YG
Yas***** G*****
28 Tem 2022 eklendi.

Meltem hanıma idrar yolları enfeksiyonu nedeniyle başvurmuştum. İlk randevumdan itibaren ilgili ve sıcak iletişimi sayesinde bana kendimi çok iyi ve güvende hissettirdi. Böyle donanımlı, ilgili, mesleğini severek yapan saygın hekimlerimizin sayısının artması dileğiyle. İyi ki tanımışım dediğim değerli bir hekim Meltem hanım.

YM
Yeş***** M*****
9 Ara 2021 eklendi.

Hastaya yaklaşımı ve ilgilenmesi çok çok iyi. Hastalık süreci hakkında gerekli bilgileri hastaların anlayacağı şekilde ifade ederek hastaya hastalık süreci hakkında sahip olması gereken bilgileri kavratıyor. Hastalık sürecini gerek tahlillerle gerekse diğer ölçümlerle yakınen sıklıkla takip ediyor. Bunların yanı sıra güleç yüzü ve enerjisi ile hastaya umut aşılıyor. Annem hastalandığı vakit iyi ki Dr. Meltem hanım doktorumuz olmuş. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az.

AS
Ahm***** S*****
12 Tem 2019 eklendi.

Dr.Meltem Hanım için ne söylense azdır,mükemmel bir hekim??M.K.Paşa için büyük bir ? şans❤️❤️❤️Başarılarınızın devamını diliyoruz.

MK
Mel***** K*****
2 Nis 2016 eklendi.

5 numara 10 yıldız özledik sizi hocam.

İlgi Alanları

Akut Gastroenterit (İshal) Akut üst ve alt solunum yolu enfeksiyonları Antimikrobiyal Tedavi Deri, Yumuşak Doku Hastalıkları Diyabetik ayak Enfeksiyöz Mononükleoz (Öpücük Hastalığı, Mononükleoz) Hangi Tıbbi İşlemleri Uygular Hayvan Kaynaklı Enfeksiyonlar Hepatit B Hepatit C İdrar Yolu Enfeksiyonu İmmunoblot (Western Blot) Infektif Endokardit Kronik Hepatitler Kuduz Parazit Hastalıkları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube