Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Antalya
5.0

Memorial Antalya Hastanesi kurumumuzda toplam 39 uzman bulunmaktadır.

Uzm. Dr. Püren Özüdoğru

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
5.0
Prof. Dr. Alihan Gürkan

Genel Cerrahi

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
5.0
Uzm. Dr. Kemal Kundakçı

Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Necla Songür

Göğüs Hastalıkları

5.0
Uzm. Dr. Şirin Elmi

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Enfeksiyon Hastalıkları

Dyt. Berna Ertuğ

Diyetisyen

Op. Dr. Timur Uğurlu

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Op. Dr. Cenk Ermol

Beyin ve Sinir Cerrahisi

5.0
Prof. Dr. Yıldıran Songür

Gastroenteroloji

,

Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Mustafa Asım Şafak

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Mahmut Akyüz

Beyin ve Sinir Cerrahisi

5.0
Uzm. Dr. Aşkın Güra

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Şeyda Gündüz

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Tıbbi Onkoloji

5.0
Uzm. Dr. Nuri Cömert

Kardiyoloji

Uzm. Dr. Gökhan Yazıcıoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları

,

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Op. Dr. Necdet Öz

Göğüs Cerrahisi

Op. Dr. Tolgay Akın

Genel Cerrahi

Prof. Dr. Ahmet Turan Aydın

Ortopedi ve Travmatoloji

5.0
Uzm. Dr. Denizay Yürürer

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Sağlık Grubu, uluslararası kaliteli sağlık hizmetleri ve mükemmellik standartları ile Memorial Antalya Hastanesi ile Akdeniz Bölgesi’nde yanınızda. Uluslararası saygın ve güçlü akademik kadrosu, alanında uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet standartları, mükemmel ve etkin hasta bakımı ile Memorial Antalya Hastanesi dünya standartlarında bir hastanedir. Memorial’ın Kaliteli Sağlık Hizmetleri Akdeniz Bölgesi’nde! Memorial Antalya Hastanesi; 16 bin metrekarelik alan üzerinde, 132 hasta ve 28 yoğun bakım yatağı, 4 yoğun bakım ünitesi, 5 ameliyathanesi, ileri teknolojiye sahip radyoloji bölümü, MR ve BT odaları, gündüz ve gece algısı yaratma özelliği olan yoğun bakım üniteleri, Amerikan Embriyoloji Derneği akreditasyonlu embriyoloji laboratuvarı, koroner anjio servisi ve hasta psikolojisini pozitif etkileyici şekilde dekore edilmiş poliklinikleri ile hizmet vermektedir. Hastane, modern mimari tasarımıyla 5 yıldızlı bir otelden beklenen bütün özelliklere sahip hasta odaları ve yaşam alanları ile hasta psikolojisini pozitif yönde etkileyecek kalite ve konforu da bir arada sunmaktadır. Memorial Hastaneleri Arasında Sinerji Memorial Antalya Hastanesi kağıtsız ve dosyasız hastane özelliği sayesinde Memorial’ın Türkiye’de bulunan tüm hastaneleriyle birlikte görüntüleme ve laboratuvar sonuçları ile vaka paylaşımları gerçekleştirilerek tıbbi sinerji oluşturmaktadır. Hizmete açıldıktan kısa bir süre sonra dünyada uluslararası kalite standartlarını belirleyen Joint Commission International (JCI) akreditasyon belgesini alan Memorial Antalya Hastanesi, Amerikan Embriyoloji Derneği tarafından akredite edilen Türkiye’deki ilk ve tek tüp bebek merkezi ile uluslararası alandaki başarısını belgelemiştir. Sağlık Turizmine Katkı Dünya’nın 92 ülkesinden hasta kabul eden Memorial’in Akdeniz Bölgesi’ndeki temsilcisi olan Memorial Antalya Hastanesi, ülkemizde sağlık turizminin gelişmesine, mükemmelliyete uzanan hizmet anlayışı ile önemli katkı sağlamaktadır.

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye - İç Hastalıkları
 • Dermatoloji
 • Diyetisyen
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları
 • Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB
 • Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Pratisyen Hekimlik
 • Psikiyatri
 • Radyasyon Onkolojisi
 • Radyoloji
 • Tıbbi Onkoloji
Adres

Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 91, Kepez

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AA
Ayş***** A*****
31 Mar 2023 eklendi.

Çok güleryüzlü,bebeğimi çok ilgili ve samimi davranarak muayene ediyor.Her soruma net ve açıklayıcı cevap veriyor.Önceki hastaneden doktorumuzdu o nereye gitse biz de peşine gideriz.Sürekli ilaç yazmaya çalışan bir doktor değil.Hayallerdeki çocuk doktoru kendisi ,iyi ki kendisini tanıdık😊

MA
Müg***** A*****
20 Mar 2023 eklendi.

Püren hanımla yollarımız yeni kesişmiş olsa da bilgisine ve yaklaşımına hayran olduk. Çocuklarımın yeni gözdesi kendisi:) net bilgilendirme, sevgi dolu yaklaşımı ve her an ulaşılabilir oluşu bizi çok mutlu etti. Hekimliğine ve engin bilgisine güvenerek çocuklarınızı götürebilirsiniz.

16 Şub 2023 eklendi.

Güler yüzlü, iletişimi oldukça kuvvetli, alanında uzman. Herkese tavsiye ederiz 🙏✨

AY
Ahm***** Y*****
31 Oca 2023 eklendi.

Hocamız ile eşimin rahatsızlığı sebebiyle tanıştık. 1.5 sene önce malign melanom tanısı almıştı eşim. Zaten böyle bir tanı almak gerçekten genç hasta için çok zor birde bu psikoloji içinde zorlu bir tedavi sürecine giriyorsunuz. Zaten tedavi sürecinde zorluklara dayanmak değil zorluklara karşı destek almak gerekiyor. Şeyda Hocamız da sagolsun bu desteği ziyadesiyle sağlıyor. Muayene için sıra beklerken bizimle birlikte orda bekleyen herkes hocamıza dua edip güzel şeyler söylüyor. Dolayısıyla sizde dogru yerde olduğunuz hissini birkez daha teyit ediyorsunuz. Muayenesi sırasında hastasını yeteri kadar dinleyen, Kendini sürekli güncelleyen yeni çalışmaları sizin adınıza araştıran ve en doğru tedaviyi sunan işinde titiz bir hekim. Hocamızın güler yüzü tedavi kadar kıymetli, ona her anlamda güveniyor ve onu çok seviyoruz.

KK
Kaa***** K*****
4 Kas 2022 eklendi.

26 yaşındayım. Menenjiom (beyin zarı tümörü) sebebiyle Cenk hocamızla açık beyin ameliyatına girdim. Ameliyat başarılıydı. Hocamız hem bilgilendirici hem de ilgiliydi. Kendisine ve tüm iş arkadaşlarına teşekkürler.

KK
Kaa***** K*****
4 Kas 2022 eklendi.

26 yaşındayım. Menenjiyom (beyin zarı tümörü) sebebiyle Mahmut hocamızla açık beyin ameliyatına girdim. Ameliyat başarılıydı. Hocamız sürecin öncesinde ve sonrasında hem bilgilendirici hem de ilgiliydi. Kendisine ve tüm iş arkadaşlarına teşekkürler.

MO
Muh***** O*****
20 Ağu 2022 eklendi.

Alanında çok iyi bir hekim kesinlikle tavsiye ederim

MB
Mus***** B*****
27 Haz 2022 eklendi.

Alanında başarılı ve uzman bir doktor olan Sayın Eftal Avcı Bey e 18.06 da dünyaya gelen prensesim iz için sonsuz teşekkürler. Kendisi çok tecrübeli bir hekim kesinlikle tavsiye ederim ve meslek hayatında başarılarının artarak devam etmesini dilerim

Ham***** Ş*****
28 Ağu 2018 eklendi.

13.08.2018 de Fethiye de tatil sırasında kalp krizi geçirdim ve Antalya ya sevkim yapıldı. Hocamla o an tanıştık. Hayatımı, eşim ve çocuklarımla geçireceğim zamanımı önce Allah,sonra da hocama borçluyum. Sabrı, titizliği ve ilgisi sayesinde hayata döndüm. Mükemmel bir hekim. Hiçbir sorunuzu yanıtsız bırakmadığı gibi tedavinizde en iyi sonucu alana kadar da süreci sizinle paylaşıyor, son derece ilgili. Allah ondan bir değil bin kere razı olsun. İyi ki tanımışım kendisini. Eşim ve benim her gün dualarımızda. Hamit Şahin /Ankara

SD
Sad***** D*****
2 Nis 2018 eklendi.

Sayın hocam ilgi ile sorularıma cevap vererek beni bilgilendirdiğiniz için teşekkür eder meslek hayatınızda başarılar diler selam ve saygılar sunarım.

İlgi Alanları

4 boyutlu gebelik ultrasonu Abdominal Laparoskopi Adenokarsinom Adenovirus Enfeksiyonu Adet Düzensizliği Aftöz stomatit Ağızda Kötü Tat Hissi Ağrı AIDS Akciğer Apsesi Akciğer Ca Akciğer Hastalıkları Akciğer Kanseri Akciğer Karsinomu Akciğer Nakli Akciğer Tüberkülozu Akciğer Tümörleri Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları Akciğerde Kitle Akciğerde Su Toplanması Akdeniz Anemisi Akrep Sokması Akut Bronşit Akut Eklem Romatizması (Kalp Romatizması) Akut Gastroenterit (İshal) Alerji Alerjik Astım Alerjik Bronşit Alerjik Deri Hastalıkları Alerjik Hastalıklar Alerjik Nezle Alkaptonüri Allerjik Astım Allerjik Kontakt Dermatit Allerjik Rinit Alt Solunum Yolu Enfeksiyonu Alzheimer Amipli Dizanteri Anal Bölge Hastalıkları Anestezi (Narkoz) Anjio Anomali taraması Aort Koarktasyonu Astım Astım Bronşit Atelektazi Ateş Ateş (Nedeni Bilinmeyen Ateş) ATEŞLİ HASTALIKLAR TANI VE TEDAVİSİ Atopik Dermatit Auralı Göz Migreni Ayak Enfeksiyonu Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Bağ Dokusu Hastalıkları Bağırsak Asalakları Bağırsak Düğümlenmesi Bağırsak Enfeksiyonu Bağırsak Gazı Bağırsak İltihabı Bağırsak Kanseri Bağışıklık Sistemi Problemleri Balgam Bartholin Apsesi (Kisti) Baş Ağrıları Baş Boyun Kanserleri Baş Dönmeleri Baş Ve Yüz Ağrısı Bayılmalar (Senkoplar) Bazı Özel Durumlarda Anestezi Bebek Beslenmesi Bebek Ve Çocuk Sağlığı Bebeklerde Gaz Sancısı (Colic) Bebeklik Çağı Aşıları Bel Fıtığı Bel Kayması Bel-Sırt-Boyun Ağrıları Tanı Ve Tedavisi Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi) Beslenme Beslenmedeki yenilikler Beta Mikrobu Beyin Anevrizma Beyin Hastalıkları Beyin Tümörü Beyincik Sarkması Bilekten anjio Böbrek Hastalıkları Böbrek Ve İdrar Yolları Travması Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Bölgesel Ozon Tedavisi Bölgesel Zayıflama Botoks Boyun Fıtığı Bronşektazi Bronşiolit Bronşiolit Pnömoni Bronşit Bulaşıcı Hastalıklar Bunama (Demans) Burun Ameliyatları Burun Estetiği Burun Kanamaları Büyüme Ağrısı Büyüme Ve Gelişme Büyüme Ve Gelişme Geriliği Büyüme Ve Gelişme Problemleri Büyümüş Lenf Bezleri Charge Sendromu Cilt Bakımı Ve Uygulamalar Cilt Kaşıntısı Cilt Lekeleri Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar Çocuk alerjileri Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Çocuk Gelişim Takibi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuklarda Baş Ağrısı Çocuklarda Gelişme Bozuklukları Çocukta Kalça Hastalıkları Çocukta Kulak Hastalığı Condyloma Akümunata Demir Eksikliği Demir eksikliği ve b12 vitamini eksikliği anemisi Denge Bozukluğu Depresyon Dermapen Detoks Tedavisi Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Divertiküler Bağırsak Hastalığı (Divertikülozis) Diyabet Diyafram Hastalıkları Diyet Diz Eklemi Ağrısı Dizanteri Doğal Doğum Doğum Anestezisi Doğum Lekesi Dolgu Uygulamasi Domuz Gribi EFT Eklem Kızarıklığı Elektromiyografi Elektrotermal Terapi(Transkutanöz Elektriksel Sinir Stimülasyonu(Tens)) Endometriozis Enfeksiyonlar Enjeksiyon Iv Enteral Beslenme Enürezis Enürezis Nokturna (Gece Alt Islatma) Epidural Kan Yaması Epilasyon Uygulamaları Epstein-Barr Virüsü (ebv) ERCP Ergenlikte büyüme gelişme Ergenlikte obezite Erken Doğum Ev Tozu Alerjisi Faranjit Febril Konvülsiyon Fetal Ekokardiyografi Fil Hastalığı (Filariazis) Fistül Fıtık (İnguinal Herni) Gastrit (Mide İltihabı) Genel Anestezi Genel Diyet Genel Göğüs Cerrahisi Genel Tıbbi Onkoloji Genital Kanserler Girişimsel Kardiyoloji Gırtlak Kanserleri Glomus Carotium Gluteal Apse Göğüs Ağrısı Göğüs Boşluğunda Sıvı Birikmesi Göğüs Duvarı Tümörü Göğüs Kafesi Şekil Bozuklukları Göğüs Kanseri Göğüste Su Toplaması Gribal Enfeksiyon Grip Grip Hastalığı Ve Aşısı Grup B Streptokok Enfeksiyonu Guatr (yumrulu) Güvercin Göğsü Havale Hazımsızlık (Dispepsi) Hemanjiom Hemanjiyom Hematolojik Kanserler Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar Hepatit C Hidrosefali Hiperhidrozis (Aşırı Terleme) Hiperplazi Hipnoterapi Hipnozla İnfertilite Tedavisi Hipoekoik Solid Kitle Hipofiz Bezi Hastalıkları Hipoparatiroidizm (Paratiroid Hormon Azlığı) Hipotalamus Ve Nörohipofiz Hastalıkları Hipotiroid Histereskopi Hışıltılı Çocuk Hodgkin Hastalığı İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) İdrar Yolu Enfeksiyonu İgA Nefropatisi İlaç Alerjileri İleri düzey ultrason İltihaplı Artrit İnek Sütü Alerjisi İnmemiş Testis Insizyonel Herni İnterstsiyel Akciğer Hastalıkları İşeme Disfonksiyonu İshal İskemik Atak Iskemik Kalp Hastalığı İştahsız Çocuk Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Tümörler Kafa Travmaları Kalbin Hızlı Atması Kalça Ağrısı Kalıcı Makyaj Kalp Krizi Hastalıklarında Erken Müdahale-Acil Müdahale Kalp Romatizması Kalp Sıkışması Kalp Yetmezliği Kalsiyum Eksikliği (Hipokalsemi) Kanama (Pıhtılaşma) Bozukluğu Kanama Ve Morarıklıklar Kanlı Dışkı Kanlı İdrar (Hematüri) Kanser Ağrıları Kanser Ağrılarında Katater Tedavisi Kanser Cerrahisi Kanser Nasıl Oluşur Kansızlık (Anemi) Karaciğer Hastalıkları Karaciğer Kist Hidatiği Karaciğer Safra Yolları Pankreas Görüntüleme Karaciğer Yağlanması Kardiyopulmoner Resüsitasyon Karotis Anjiyoplasti Karpal Tünel Sendromu Kas Romatizması Kas-Iskelet Sistemi Radyolojisi Katılma Nöbeti ve nöbeti taklit eden diğer durumlar Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kemoradyoterapi Sonrası Cerrahi Kilo Problemi Kinesiotape(Kinezyoteyp) Kinesiyoloji Kist Hidatik Kistik Lezyon Kısıtlayıcı Akciğer Hastalıkları Kızamık Koledok Kisti Kolon Kanseri Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri) Kolposkopi Konjenital Kistik Adenomatoid Malformasyon Konka Büyümesi Kötü Huylu Hematolojik Hastalıklar Kronik Pyelonefrit Kronik Sinovit Kronik Yorgunluk Krup Kulak Ağrısı Kulak Enfeksiyonları Kulak İltihabı Kunduracı Göğsü Lazer Lazer Uygulamaları Lenfödem Tedavisi Lenfoma Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı) Mediasten Hastalıkları Megakolon (Genişlemiş Kalın Bağırsak, Hirschprung Hastalığı) Mekanik Solunum Meme Ca Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi) Meme Kanseri Meme Kanseri Cerrahisi Menenjit Menenjit (Beyin Zarı İltihabı) Menopoz Dönemi Beslenme Ve Diyet Mesane Kanseri Metabolik Sendrom Mezotelyema Mide Ekşimesi Mide Hastalıkları ve Mide Kanseri Cerrahisi Mide Kanseri Mide Ülseri Mide ve Bağırsak Kanseri Mide Yanması Migren Minimal Invaziv Cerrahi Mitral Kapak Sorunu Miyasteni (Myastenia Gravis) Miyokard Enfarktüsü Multiple Myeloma Nefrotik Sendrom Nefrotik Sendrom (Protein Kaçağı) Nezle (Soğuk Algınlığı) Non Hodkin Lenfoma Nöralterapi Nöropatik Ağrı Öksürük Okul Çağı Beslenmesi Omur Ve Omurga Ağrıları-Eğrilikleri Omurga Tümörleri Omurilik Cerrahisi Omurilik Kanal Darlığı Onkoloji Cerrahisi Onkolojik Cerrahi( Mide, Kolon ve Rektum Kanserleri) Onkoplastik Meme Cerrahisi Osteoporoz (Kemik Erimesi) Over Ca Özafagus (Yemek Borusu) Cerrahisi Özafagus (Yemek Borusu) Hastalıkları Özafagus (Yemek Borusu) Kanseri Pankreas Hastalıkları Paratiroid Kanseri PCOS Peeling PFAPA Plasenta Previa Plevra Hastalıkları Pnömoni Pnömotoraks Polip Prematüre Bebek Takibi Prematüre Doğum Preoperatif Değerlendirme Radikal Sistektomi Rahim Ağzı Kanseri Rahim Filmi Reflü Özofajit Rektum Kanseri Robotik Cerrahi (Videotorakoskopik) Rotavirüs Aşısı Rotavirüs İshali Saç Dökülmesi Saç Ekimi Sağ Kalp Yetmezliği Sağlıklı (Sağlam) Çocuk İzlemi Sakal Kıran (Kerion) Sarılık Sarkom Sepsis Sigarayı Bırakma Sindirim Sistemi Tümörleri Sinir Sıkışması Sinüzit Spinal Anestezi Spor Travmaları Streptokok Enfeksiyonu Sonrası Gelişen Artrit Su Çiçeği Süt çocuğu beslenmesi Takayasu Arteriti Tanı Yöntemleri Tansiyon Yüksekliği Tekrarlayan Hışıltı Atakları Temel Yöntemler Temporal Lop Rezeksiyonu Tendon Kesiği Timus Hastalıkları Tiroid Hastalıkları (guatr) Tiroid Kanseri Tiroid ve Meme Kanseri Tırnak Batması Topuk Dikeni Torasik Outlet Sendromu Trombositopeni (Kan Pulcuğu Azalması) Tüberküloz (Verem) Tubulointerstisyel Nefrit Tükürük Bezi Kanseri Ülser Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu (ÜSYE) Usui Reiki Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik Varis Tedavileri Varis Tedavisi Viral Hepatit (Hepatit A, B, C, D) Yama (Patch) Testi Yara, yanık, radyoterapi (ışın), kaza sonucu saç, kaş, sakal, bıyık kayıpları ekimi Yaralanmalar Yaşlılık Kaşıntısı (Senil Kaşıntı) Yeme Bozuklukları Yenidoğan Hastalıkları Yenidoğan Sarılığı Yenidoğan Takibi Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart) Yorgunluk Yüksek Tansiyon Yutma Güçlüğü (Disfaji) Yüz Gençleştirme Yüz Kızarması Zatürre Zatürree Zayıflama (Kilo verme) tedavisi Zayıflık Zehirlenmeler Zona Sonrası Ağrı Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube