Op. Dr. Necdet Öz, Antalya, Göğüs Cerrahisi

Op. Dr. Necdet Öz

Göğüs Cerrahisi - Antalya

Kist Hidatik, Akdeniz Anemisi, Atelektazi

Takvim talep et

Doktorun Adresi (2)

Yıldız Mah. Yıldız Cad. 220 Sok. No: 19  Muratpaşa, Antalya
Özel Medstar Antalya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 91  Kepez, Antalya
Memorial Antalya Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Necdet Öz Hakkında

Necdet Öz Kimdir?

Op. Dr. Necdet ÖZ, 27 Mart 1968 tarihinde Antalya - Elmalı’da doğmuştur. 1985 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu lisans eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1992 yılında ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı’nda ihtisas eğitimine başlamış ve 1998 yılında ihtisas eğitimini tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

1991-1992 yılları arasında Yozgat Sağlık Eğitimi Merkezi’nde Pratisyen Hekim olarak, 1992-1998 yılları arasında Araştırma Görevlisi olarak, 1998- 2000 yılları arasında ise Uzman Hekim olarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı’nda ve 2000-2011 yılları arasında Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nde Uzman hekim olarak görev yapmıştır. 2011 yılından itibaren Memorial Antalya Hastanesi Göğüs Cerrahisi Departmanı’nda Uzman Hekim olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Op. Dr. Necdet ÖZ, Türk Göğüs Cerrahisi Derneği, Toraks Derneği, Akciğer Kanserleri Derneği gibi mesleki kuruluşlara üyedir. 2012 Göğüs Cerrahisi Tekno Kurs’u (Antalya) katılmış olduğu mesleki kurslardandır.

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Necdet Öz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. N Öz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Necdet Öz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. N Öz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Necdet Öz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Necdet Öz Özel Medstar Antalya Hastanesi Memorial Antalya Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Necdet Öz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Necdet Öz Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır. Anterior mediastinotomi, Mediastinal tümör rezeksiyonu, Plevral sıvı aspirasyonu, Bronkoskopi, Mediastinoskopi, Video torakoskopik cerrahi (vats), Video destekli torasik cerrahisi, Akciğer ve plevra biyopsisi, Servikal mediastinoskopi, Timektomi alanlarında hizmet veriyor ve Kist Hidatik, Akdeniz Anemisi, Atelektazi, Bronşektazi, Diyafram Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Necdet Öz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Necdet Öz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Necdet Öz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. N Öz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Necdet Öz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. N Öz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.