Dt. Fulya Güler, Adana, Diş Hekimi

Dt. Fulya Güler

Diş Hekimi - Adana

Ortodontik Tedaviler, Genel, Gömülü Diş

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

**** Reşatbey mah.Av.Mahmut Eroğlu sok.Reşatbey Sağlık ocağı yanı,Seyhan İlçe Nüfus Şefliği Çaprazı.Şenler Apt.Zemin Kat  Seyhan, Adana
ADANA Diş Hekimi Fulya Güler muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Fulya Güler Kimdir?

Dt. Fulya Güler, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Fulya Güler, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dt. Fulya Güler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Diş ağrısı hakkında

  Merhaba hocam dün tam bişmemiş kotun eti yedim üst ve sondaki iki dişimin arasına girdi, daha yemek üzerindeykem dişlerim ağrı girdi mejazik hap içinceye kadar acıdan kıvranıyordum bugün hala doğru dürüst o dişlerimin üzerinde yemek yiyemiyorum, dişlerimi fırçalayıp diş ipi kullansam bile o ağrı fa... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dt. Fulya Güler

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Çenemde ağrı

  Çenemde ağrı var doktora gitmeli miyim ? çok şiddetli olmadığı için doktora gitmeyi düşünmüyorum ama bilemedim.. yemek yerken kütür kütür bir ses geldi bir iki klik sesi .. sonra geçti . ertesi gün boynumda kulağımda ve sol alt çenemde bir gariplik var.. çok korkuyorum kayma olmuş olabilir mi ?

  Doktor Cevabı:

  Dt. Fulya Güler

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.