Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci

Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) - İstanbul
4.9

Yeme Bozuklukları, Çift Terapisi, Yaşam Doyumu

“Değerli Abdurrahman Bey ile tanışmamız 10 yıllık evliliğimizden tamamen umudumu kesecek kadar zor bi...” Devamı

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci

Merhabadan Sonra,
İnsan insanın ilacıdır, yaklaşımıyla hareket ederek, pozitif psikolojik bakış açısıyla danışanlarımın yaşamlarına dokunmaya çalışıyorum. Hangi sorunu yaşıyorsak yaşayalım, değişim kaçınılmazdır. Önemli olan bu değişimin çıktığımız hayat yolculuğunda bizleri mutlu kılmasıdır. Karşılaşılan sorunları önlemek ve çözmek için pozitif öznel deneyimler ve pozitif bireysel özelliklere ihtiyaç vardır. Psikolojik danışma seansları ise bu pozitif değişimin yardımcısıdır. Psikolojik Danışmanlık ve psikoterapi alanında çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile terapisti olarak 14 yıldır çalışmaktayım. Lisansım, yüksek lisansım ve doktoram psikolojik danışmanlık alanında. Doktora tezimde Evlik uyumu ve çift ilişkisin geliştirilmesi yönünde çalıştım ve evli çiftler için psikoeğitim programı geliştirdim. Yine mesleğimle ilgili gerek sertifikalı eğitimler gerekse bilimsel kongrelerle kendimi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyorum. Pozitif Psikoloji Enstitüsü bünyesinde danışanlarımı Bakırköy-İncirli’de almaktayım. Yüz yüze seans yapamadığımız durumlarda gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından danışanlarıma **Online Psikolojik Danışmanlık desteği de sağlamaktayım.** Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde Dr. öğretim üyesi olarak da görev yapmaktayım.

 

Pozitif Psikoloji Enstitüsü
Kartaltepe mah. Naci Karacan sok. No:2/1 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Merhabadan Sonra,
İnsan insanın ilacıdır, yaklaşımıyla hareket ederek, pozitif psikolojik bakış açısıyla danışanlarımın yaşamlarına dokunmaya çalışıyorum. Hangi sorunu yaşıyorsak yaşayalım, değişim kaçınılmazdır. Önemli olan bu değişimin çıktığımız hayat yolculuğunda bizleri mutlu kılmasıdır. Karşılaşılan sorunları önlemek ve çözmek için pozitif öznel deneyimler ve pozitif bireysel özelliklere ihtiyaç vardır. Psikolojik danışma seansları ise bu pozitif değişimin yardımcısıdır. Psikolojik Danışmanlık ve psikoterapi alanında çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile terapisti olarak 14 yıldır çalışmaktayım. Lisansım, yüksek lisansım ve doktoram psikolojik danışmanlık alanında. Doktora tezimde Evlik uyumu ve çift ilişkisin geliştirilmesi yönünde çalıştım ve evli çiftler için psikoeğitim programı geliştirdim. Yine mesleğimle ilgili gerek sertifikalı eğitimler gerekse bilimsel kongrelerle kendimi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyorum. Pozitif Psikoloji Enstitüsü bünyesinde danışanlarımı Bakırköy-İncirli’de almaktayım. Yüz yüze seans yapamadığımız durumlarda gerek yurt içinden gerekse de yurt dışından danışanlarıma **Online Psikolojik Danışmanlık desteği de sağlamaktayım.** Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünde Dr. öğretim üyesi olarak da görev yapmaktayım. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2010
Deneyim: 13 Yıl

İlgi Alanları

Yeme Bozuklukları Çift Terapisi Yaşam Doyumu Yas Danışmanlığı Yas (Matem) Devamı

Deneyimler

Pozitif Psikoloji Enstitüsü (2010 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 10 58

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

4.9
R.
Rey*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Pozitif Psikoloji Enstitüsü

Değerli Abdurrahman Bey ile tanışmamız 10 yıllık evliliğimizden tamamen umudumu kesecek kadar zor bir dönemden geçerken oldu.Evliliğimizin temel yapı taşları ağır zarar görmüştü benim için.Eşimle yaptığı görüşmelerde büyük ve önemli değişimlere sebep olurken,benimle yaptığı görüşmelerde bu pozitif değişimleri görmemi, anlamlandırmamı,yaşanılanları mantık ve gerçeklik çerçevesinde değerlendirebilmemi sağladı.Tamamen yitirdiğimi düşündüğüm duyguların hâlâ bir yerlerde varolduğunu,yeniden yapılandırılabileceğini görmemi sağladı.Evliliğimize umut oldu,ışık oldu.Görüşmelere 0 umutla başlayan ben; karşılıklı çabayla,sabır ve umutla,eskisinden çok daha sağlam bir kararlılıkla daha yaşanacak güzel günlerimiz olduğuna inanmaya başladım.Her zaman pozitif yaklaşmları cana yakın,doğal ve nazik tavırları,insana huzur veren çalışma ortamı ve ilgili çalışma arkadaşlarıyla bizim için bir psikolojik danışmandan çok daha fazlası oldu. Sevgi ve şükran hisleriyle...💐

HG
Hüs*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Pozitif Psikoloji Enstitüsü

Abdurrahman hocayla yolumuz 1 yıl önce kesişti.Gerçek mutluluğa,hayatın bütün güzelliklerine sahipken onların avuçlarımın içinden kayıp gitmesine sebep olduğum dönemde kendisine başvurdum. Abdurrahman hocayla birlikte kendimle ilgili sorunlar,evlilik,eşler arasındaki ilişki konularında kararlı ve emin adımlarla bir yolculuğa çıktık.Bilgisinden çok istifade ettim.Geldiğimiz noktada geriye dönüp baktığımda iyi ki kendisini tanımışım diyorum.Bana katttığı değerler için teşekkür ederim.

TG
Tuğ*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Boşanmak üzereyken evliliğimizi kurtaran düzene koyan ve bize en sağlıklı iletişimi doğru bildiğimiz yanlışları gösteren öğreten doktorum çift terapisi alırken bireysel yardımda aldım kendisinden geniş aile travmalarım olduğunu öğrendik ve benim travmalarımı çözen atlattıran insan çok çok müteşekkirim çünkü ne alırsam alayım ne yaparsam yapayım hayattan tat almazken şimdi içtiğim bir fincan kahveden aldığım nefesten mutluyum. Hafif, huzurlu, sorunlara farklı yönden bakmayı bilen ve başa nasıl çıkacağımı öğrenen biriyim kesinlikle profesyonel bir yardım isteyenlere canı gönülden öneririm kendisine sonsuz saygı ve sevgilerimle… Tuğba gidici

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EU
Eli*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tecrübelerinden faydalandığımız doktorumuza her şey için teşekkürler. Bize çok şey kattı ve farklı yönlerden bakıp karşımızdakini anlama konusunda rehber oldu. En yakın zamanda yine ziyaretine gideceğiz :)

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Na
Nur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

doktor bey sayesinde yıllarca farketmeden omuzlarımda taşıduğım yüklerden kurtuldum, kendimle tanıştım. şimdi hafiflemiş bir şekilde hayatıma yeni bir kapı açmama vesile olduğu için çok teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YM
Yul*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Aile terapisine gidiyoruz, ilişkilerimize çok faydalı görüyoruz

Yorum randevu sonrasında eklendi.
DA
Den*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dr. Abdurrahman Kendirci benim zor zamanlarımı en iyi şekilde atlatabilmem için çok yardımcı oldu. Yeni boşandım, küçük bebeğim var, yeni lohusalık döneminden çıkmıştım. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum yaşadığım bu ağır dönemlerin bende yarattığı öfke, suçluluk duygusu ve değersizlik hissi, düşük benlik algısı sorunlarımı fark etmemi ve çözme yöntemleri geliştirmemiz sağladı. İyi ki varsınız hocam.. Sayenizde güçlü, kendine özgüveni olan ve kendi değerini bilen bir kadın olarak bu toplumsal hayatta yaşamayı öğrendim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
OA
Oya A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Eşimle aramızda çözülemeyeceğini düşündüğümüz büyük sorunlarımız vardı. İkimiz de artık olmayacağını düşünüyorduk ve çıkmazdaydık. Hayatımız boyunca en son yapacağımız şey psıkologa gitmekti belki ama en son çare olarak abdurrahman hocayı buldum. Eşim çok zor ikna oldu psıkologa gitmek için ancak seanslara gittikçe hem eşimin hem kendimin farkındalığı önemli ölçüde arttı. Bir psıkolog benim için rahatça derdini sorununu anlatabileceğin biri değildi aslında gözümde. Yabancı birine kendini anlatmak çok zordu. Ama Abdurrahman hoca çok güzel ve yerinde sorular, geçişler ile bizi rahatlattı ve bir anda baktık ki çözüme ulaşmışız. eşimle şu an gerçekten istediğimiz noktadayız. Seanslarımız hala devam ediyor. Daha da iyi olacağız diye düşünebiliyorum artık. çok şükür diyorum. Hocamız saygılı, prensipli, kendini geliştirmiş ve gelişime açık ve gerçekten samimi bir insan. Kendisine her zaman saygı duyacağım.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GM
Gül*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Doktora gitmeden önce bu kadar değişim olucağını düşünmezdim hayatımda yaptığım en iyi doktor tercihim ve kararım oldu kesinlikle tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. İnsan insanın ilacıdır sözüyle bunu gerçekten gösteriyorlar.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MY
Mus*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Çok ilgili insanlar çok mükemmel bir yer çok teşekkür ederim iyi tanımışım sizi

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741058

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci Pozitif Psikoloji Enstitüsü bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Psk. Dan. Abdurrahman Kendirci Psikoloji, Aile Danışmanı (Psikolog) uzmanıdır. Yeme Bozuklukları, Çift Terapisi, Yaşam Doyumu alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube