Dr. Cavid GULİYEV, İstanbul, Psikiyatri

Dr. Cavid GULİYEV

Psikiyatri - İstanbul

Psikotik Hastalıklar, Alkol ve Madde Bağımlılığı, Dissosiyatif Bozukluklar

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Acıbadem Mahallesi, Çeçen Sokak No: 52 (Akasya AVM Yanı)  Üsküdar, İstanbul
Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanes

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cavid GULİYEV Hakkında

Cavid GULİYEV Kimdir?

Psikiyatrist Dr. Cavid GULİYEV, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi'nden mezun olduktsan sonra, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda tıpta uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Psikiyatrist Dr. Cavid GULİYEV, mesleki çalışmalarına İstanbul Üsküdar'da bulunan Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cavid GULİYEV tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cavid GULİYEV kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C GULİYEV ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cavid GULİYEV için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C GULİYEV şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Cavid GULİYEV nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Cavid GULİYEV Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanes bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cavid GULİYEV hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Cavid GULİYEV Psikiyatri, uzmanıdır. Dinamik psikoterapiler, Ect(elektrokonvülsif) terapi, Kaygı bozuklukları, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Psikiyatrik muayene, Psikoterapi, Madde bağımlılığı, Depresyon tedavisi, Kokain bağımlılığı tedavisi, Eroin bağımlılığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Psikotik Hastalıklar, Alkol ve Madde Bağımlılığı, Dissosiyatif Bozukluklar, Kişilik Bozuklukları, Sosyal Fobi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Cavid GULİYEV için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cavid GULİYEV muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cavid GULİYEV hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C GULİYEV ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cavid GULİYEV hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C GULİYEV hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.