Uzm. Dr. Burak Toprak

Psikiyatri - İstanbul
5.0

Bağımlılık tedavisi, Uyku Bozuklukları, Uykusuzluk

“Hiç tanımadan geldim iyiki gelmişim nefes alamıyordum ve nefes almama neden oldu 1.gün bile nefes al...” Devamı

Uzm. Dr. Burak Toprak

Uzm. Psk. Burak TOPRAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2008 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2009 - 2014 yılları arasında Erenköy Ruh Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Psikiyatri unvanı almıştır.

2014 - 2016 Yılları arasında Elazığ Ruh Sağlığı Hastanesi'nde, 2016 - 2017 yılları arasında Fransız Lape Hastanesi'nde Bağımlılık Servis Şefi olarak görev yapmış olan Uzm. Psk. Burak TOPRAK, 2018 itibariyle mesleki çalışmalarına Bağdat Caddesi'ndeki Dr. Burak Toprak Psikiyatri ve Psikoterapi Kliniği'nde devam etmektedir.

Psikiyatrist Uzm. Dr. Burak Toprak
Bağdat Caddesi No:201 D:5 Kat:2 İkar İş Merkezi Çiftehavuzlar Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Madde bağımlılığı Yetişkin hasta psikoterapisi Bilişsel ve davranışçı terapi Vajinismus tedavisi Yetişkin Terapisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Vale Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Psk. Burak TOPRAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2008 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2009 - 2014 yılları arasında Erenköy Ruh Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Psikiyatri unvanı almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08.2009
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Bağımlılık tedavisi Uyku Bozuklukları Uykusuzluk Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Devamı

Deneyimler

Dr Burak Toprak Psikiyatri&Psikoterapi Kliniği (2018 - Devam ediyor)
Özel Moodist Hastanesi (2017 - 2018)
Özel Fransız Lape Hastanesi (2016 - 2017)
Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi (2014 - 2016)
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Çocuk Psikiyatrisi Kliniği (2009 - 2013)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 81 02

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
TA
Tun*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hiç tanımadan geldim iyiki gelmişim nefes alamıyordum ve nefes almama neden oldu 1.gün bile nefes aldım bu benim için çok önemli sonsuz teşekkürler kendisine

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AG
Ayç*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Burak bey ‘e tavsiye üzerine gittim ve kendisinden oldukça memnun kaldım.ilgisi ve hızlı geri dönüşü için kendisine teşekkür ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MI
Meh*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Değerli Doktorum iyiki sizi tanıdım artık kendimi daha iyi ve daha huzurlu hissetmemi sağladığınız için size müteşekkirim iyiki varsınız..

TU
T. U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Depresyondaydım ve Burak Hocaya tavsiye üzerine geldim. 3. gelişimden itibaren kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Kendisi beni sabırla dinledi. Ve farkındalığım için elinden gelen tüm çabayı sarfetti. Empati yeteneğinin güçlü olduğunu düşündüğüm hocamı tüm danışanlara tavsiye ediyorum. Sevgilerimle:)

MG
Mar*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

I never felt rushed which was a bonus for me. He abviously enjoys what he does. He also answers the texts and returns my calls in a fimely manner which has helped me with any questions or warries that I have had. I feel I am very fortunate to have found him, my life has truly changed for the better! Before getting diagnosed I had no quality of life and everyday was a constant struggle. I am very grateful that my struggle is now in the past and I am moving forword. I am originally from England but now live in İstanbul, so it was important for me to have a DR, over here. I thorovghly recommend this Dr, thank you so much.I first came to see Dr. Burak Toprak over a month ago after looking for a good psychiatrist for quite a while. The first impressions i had of Dr Burak Toprak was that he had excellent people skills and is a very calming person to be around which imeadiatley put me at ease whilst told him my problems he listened and observed me in an empathetic monner and made sure he had all the information before providing on apinion which made me fell like he cares about his patients and he made me feel less anxious which was a good thing. After when he did speak he was very thorough in his approach and asked me many questions about my symptoms and functioning in order for him to really understand and assess me.

ÖR
Özg*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Depresyondaydım ve Burak Hoca'ya tavsiye üzerine geldim. 3.cü gelişimden itibaren kendimi çok iyi hissetmeye başladım. Kendisi beni sabırla dinledi. Ve farkındalığım için elinden gelen tüm çabayı sarf etti. Empati yeteneğinin güçlü olduğunu düşündüğüm hocamı tüm danışanlara tavsiye ediyorum.Sevgilerimle.

ŞE
Ş. E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Depresyonun o korkunç kuyusundan çıkamayanlardan biri de benim. Artık hep böyle sürecek hayatım diye düşünüyorum. Travmalarım vardı ve her gün aklımdaydı. Hocam EMDR yaptı ve travmam artık yok. Çok mutluyum. Çok şükür.

AE
A. E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Hayatımın en ilginç döneminde sizinle tanıştık ve inanılmaz mutluyum bu durumdan sizi çok seviyorum. Ailem ve ben daha mutlu ve huzurluyuz.

Ahm*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Yaklaşık 20 yıldır günde 2 paket içtiğim sigaradan Burak Hocam sayesinde kurtuldum. Daha önce defalarca denememe rağmen bir gün bile bırakamamıştım. Hocamdan Allah razı olsun.

FA
F. A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ben panik arak hastasıyım 15 sene boyunca her gün bu acıyı çektim. Izdırap içersinde geçirdim günlerimi. Ve Burak Toprak Hocam sağolsun beni iyi etti. Allah hocamdan razı olsun.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Burak Toprak ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Dr. Burak Toprak için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dr. Burak Toprak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Burak Toprak ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118102

Uzm. Dr. Burak Toprak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Burak Toprak Psikiyatrist Uzm. Dr. Burak Toprak bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Dr. Burak Toprak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Burak Toprak Psikiyatri uzmanıdır. Bağımlılık tedavisi, Uyku Bozuklukları, Uykusuzluk alanlarında hizmet veriyor ve Madde bağımlılığı, Yetişkin hasta psikoterapisi, Bilişsel ve davranışçı terapi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 81 02

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube