Uzm. Dr. Orhan Karaca

Psikiyatri - İstanbul

Öğrenme Güçlükleri, Tik Bozuklukları, Dissosiyatif Bozukluklar

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22  Pendik, İstanbul
Emsey Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Orhan Karaca Hakkında

Orhan Karaca Kimdir?

Uzm. Dr. Orhan KARACA, tıp eğitimini 1995-2001 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur. 

2004-2010 yılları arasında  Bakırköy Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde, 2010-2012 yılları arasında ise Edremit Devlet Hastanesi'nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Orhan KARACA, mesleki çalışmalarına 2012 yılından beri Emsey Hospital'da devam etmektedir. Ayrıca kendisi Türkiye Psikiyatri Derneği ve Türk Tabipler Birliği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Öğrenme Güçlükleri
 • Tik Bozuklukları
 • Dissosiyatif Bozukluklar
 • Bipolar Bozukluk
 • Kekemelik
Tedaviler
 • Good enough zeka testi
 • Tematik algı testi (tat)
 • Emdr
 • MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri)
 • Wisc-r-çocuklar için zeka testi

Orhan Karaca Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Orhan Karaca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Orhan Karaca Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Çocukluk dönemi depresyonları.

  Merhaba doktor bey.ben rus kökenli azeriyim.dönüp de çocukluk dönümime baktığımda beni kaygılandıran bir mesele var.lütfen okuyup da sorumu yanıtlayın. nerdeyse 4-5 yaşlarından başlayarak nerede bir hastalık duysam onun bende olduğunu sanıp aylarca endişe,panik,heyecan içerisind gizli-gizli ağlıy... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Orhan Karaca

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Wellbutrin xl 150

  Doktor bey, sınav stresi yüzünden 2 yıldır sıkıntı yaşıyorum . 3 ay sonra tekrar sınava gireceğim. 3 ay önce lustral 50mg kullanmaya başladım, bugün kontrole gittim. doktorum ilacı değiştirip wellbutrin 150 verdi. doktora ders çalışırken konsantre olamadığımı, algılama sorunu yaşadığım belirttim ve... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Orhan Karaca

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Orhan Karaca Makaleleri

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Orhan Karaca kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Karaca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Karaca için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Karaca şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Karaca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Orhan Karaca Emsey Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Orhan Karaca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Orhan Karaca Psikiyatri, uzmanıdır. Good enough zeka testi, Tematik algı testi (tat), Emdr, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Wisc-r-çocuklar için zeka testi alanlarında hizmet veriyor ve Öğrenme Güçlükleri, Tik Bozuklukları, Dissosiyatif Bozukluklar, Bipolar Bozukluk, Kekemelik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Orhan Karaca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Orhan Karaca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Orhan Karaca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Karaca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Orhan Karaca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Karaca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.