Uzm. Dr. Sema Yeşilyurt Lapçin, İstanbul, Psikiyatri

Uzm. Dr. Sema Yeşilyurt Lapçin

Psikiyatri - İstanbul

Konversiyon Bozukluğu, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Panik Atak

Randevu Al 0 (850) 811 39 13Soru Sor

Doktorun Adresi

Kartaltepe Mah. Pelinli Sok. Melisa Apt. B Blok No: 26 D/13  Bakırköy, İstanbul
İlişkisel Psikoloji

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Sema Yeşilyurt Lapçin Hakkında

Sema Yeşilyurt Lapçin Kimdir?

Uzm. Dr. Sema YEŞİLYURT LAPÇİN, Lisans öncesi eğitiminin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazanmış ve tıp eğitimini burada tamamlamıştır. Ardından da Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Psikiyatri ihtisas eğitimini tamamlamış ve uzman doktor unvanı almıştır. 2007 yılında Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde psikiyatrist olarak görev yapmaya başlamıştır.

Uzm. Dr. Sema YEŞİLYURT LAPÇİN, Cinsel Terapi Eğitimi CETAD (Cinsel Eğitim ve Tedavi Araştırma Derneği 2004-2006), Aile ve İlişki Terapisi Eğitimi (Dr. Nuşin Sarımurat Baydemir Aile Terapisti 2003-2006), Şema Terapisi Eğitimi (2005), Psikoanalitik ve Psikodinamik Psikoterapi Eğitimi (Psikolog Yavuz Erten 2007-2008), Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (2008-2009), SÜDGE Sürücü Davranışları Geliştirme Eğitimi (2009), Hipnoterapi Eğitimi (Dr. Tahir Özakkaş 2010), Optimum Denge Sistemi Eğitimi (Tamer Dövücü - Jeffry Zeıg 2012) ve Bütüncül Psikoterapi Eğitimi (2014) gibi pek çok eğitim almış ve mesleğinde kendisini devamlı geliştirmiştir.

Türkiye Psikiyatri Derneği, Cinsel Eğitim Tedavi Araştırma Derneği (CETAD), Hipnoterapi Derneği, Psikoterapi Enstitüsü Derneği ve Adli ve Klinik Psikoloji Derneği gibi mesleki derneklerin üyesi olan Uzm. Dr. Sema YEŞİLYURT LAPÇİN, Bakırköy'de bulunan İlişkisel Psikoloji kurumunda danışanlarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Konversiyon Bozukluğu
 • Paranoid Kişilik Bozukluğu
 • Panik Atak
 • Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)
 • Özgül Fobi
Tedaviler
 • Psikanalitik psikoterapi
 • Louisa duss
 • Aile danışmanlığı
 • Dinamik psikoterapiler
 • Draw a person
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 39 13

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

r..ik
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sema hanıma yıllardır gidip geliyorum.Ailemden de giden kişiler oldu. Benim hayatımı okadar kolaylaştırdı ki anlatamam... bir sürü doktor gezip aşamadığım herşeyin üstesinden gelebildim.İyi ki yollarımız kesişmiş.Kendinizi herşeyinizi emanet edebilirsiniz.. 07-06-2019

u..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sema hoca hakkında öyle güzel duyumlar aldım ki kızım beyza için yarın randevumuz var ama 16 yaş ve sonrasına bakıyormuş kızım 15 yaşında 16 yaşımıza 5 ayımız var umarım bizi kabul eder daha tanışmadan içimiz acayip ısındı hakkındaki yorumlara sevgiler hocam ☺ 21-05-2018

uf Engin..göl

Oldukça başarılı bir Uzmandır.Kendisini sürekli olarak geliştirmesi mesleğinde ki başarısını kanıtlar niteliktedır. 23-08-2017

uz..uz

çok teşekkür ederim bilgi verip cevapladığınız için hayatınızda başarılar dilerim. 16-11-2015

nay..

Dünya tatlısı doktorum 23-05-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sema Yeşilyurt Lapçin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Asperger sendromu

  Merhaba sema hanım, asperger sendromu taşıdığıma dair derin şüphelerim var. sizin bu konuda tedavi yöntemleriniz nasıl ve ne kadar sürmektedir. iyi çalışmalar.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Sema Yeşilyurt Lapçin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Zarar verme obsesyonu

  Selamun aleyküm hocam ben size geçende yine yazmıştım cevabınız için teşekkür ediyorum okb de zarar verme obsesyonu na bilişsel davranışçı terapi yoksa ilaçmı daha iyi gelir hocam bide bn 6 aydır ilaç kullanıyordum ama takıntılarım tam geçmedi bende ilaçları bırakıp gebe kalmak istiyorum sizce bu ka... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Sema Yeşilyurt Lapçin

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.