Doç. Dr. Tufan Cansever, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Doç. Dr. Tufan Cansever

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Boyun Fıtığı, Karpal Tunel Sendromu

Randevu Al 0 (850) 433 42 16Soru Sor

Doktorun Adresi

Hakkı Yeten Caddesi Fulya Terrace Residence, Center 1 No:12 Daire 12  Şişli, İstanbul
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Tufan Cansever Hakkında

Tufan Cansever Kimdir?

Doç. Dr. Tufan CANSEVER, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2000 - 2006 yılları arasında aynı üniversitede yaparak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

2008 Yılında Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi'nde görev almış olan Doç. Dr. Tufan CANSEVER, bu hastanede 2012 yılında ''Doçent Doktor'' unvanını almıştır.

Tamamlayıcı tıp tedavisi eğitimine 2013 yılında Bioenerji ile başlamış, 3 yıldır uyguladığı bu yöntemin yanı sıra, 2015 yılında tamamladığı ileri düzey algı değişimi eğitimi sonrası algı değişimi ve duygusal özgürleştirme tekniklerini de tedavi yöntemi olarak kullanmakta olan Doç. Dr. Tufan CANSEVER, mesleki çalışmalarına İstanbul Şişli'de bulunan özel muayehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • T. Cansever, E. Civelek, A. Sencer, A. Karasu, İ.Turantan, "Intermittent priapism in degenerative lumbar spinal stenosis: case report", Turk Neurosurg. (ISI) 17(4), 260-263, 2007.
 • E. Civelek, T. Cansever, A. Karasu, P.A. Sabancı, A. Sencer, T. Kırış, "Chronic subdural hematoma after endoscopic third ventriculostomy: case report", Turk Neurosurg. (ISI) 17(4):289-293, 2007.
 • E. Civelek, T. Kırış, K. Hepgül, A. Canbolat, G. Ersoy, T. Cansever, "Anterolateral approach to the cervical spine: major anatomical structures and landmarks. Technical note", J Neurosurg Spine. (ISI) 7:669–678, 2007.
 • T. Cansever, E. Civelek, A. Sencer, A. Karasu, T. Kırış, K. Hepgül, H. Can, A. Canbolat, "Spinal cavernous malformations: a report of 5 cases", Surg Neurol. (ISI) 69(6):602-607, 2008.
 • A. Karasu, T. Cansever, P.A. Sabancı, T. Kırış, M. İmer, E. Oran, A. Sencer, F. Ünal., "Craniocerebral civilian gunshot wounds: one hospital's experience", Ulus Travma Acil Cerrahi Derg. (ISI) 14(1):59-64, 2008.

İlgilendiği Hastalıklar

 • Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)
 • Boyun Fıtığı
 • Karpal Tunel Sendromu
 • Beyin Tümörleri
 • Omurilik Felci

Tedaviler

 • Boyun fitiği cerrahisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 42 16

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Tufan Cansever tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Geçmeyen baş ağrısı

  Yaşım 24 bende iki haftadır hiç geçmeyen baş ağrısı var hocam geçer geçer diye beklerken geçmiyor şakaklarım ağrıyor sonra başımın üstü ağrıyor genel bir ağrı gibi noldugunu anlayamadım normalde de agrirdi ama geçerdi bu geçmiyor korkuyorum üç yıl önce beyin mr cektirmistim o zaman sadece başımda d... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tufan Cansever

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Anjiosarkom beyin bt sonucu

  Merhaba hocam babam saçlı deride anjiosarkom kanseri kontrol amaçlı beyin tomografisi çekildi sonucunda oksipital bölge orta hatta yaklaşık 5 mm kalınlığında ölçülen ve 25 cm genişliğinde cilt altı yağlı dokuda belirgin sınır çizmeyen dansite artım alanı seçilmektedir. hocam bu ne demek beyin tomo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Tufan Cansever

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Tufan Cansever ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Tufan Cansever ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 42 16

Doç. Dr. Tufan Cansever için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Tufan Cansever için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Tufan Cansever için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Tufan Cansever nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Tufan Cansever Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Tufan Cansever hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Tufan Cansever Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Bel Fıtığı Tedavisi, Omurga ağrılarında enjeksiyonlar, Omurga ameliyatlarında revizyon, Tam (Full) Endoskopik Dar Kanal, Skolyoz tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Boyun Fıtığı, Karpal Tunel Sendromu, Beyin Tümörleri, Omurilik Felci hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Tufan Cansever için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Tufan Cansever muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Tufan Cansever muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Tufan Cansever hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Tufan Cansever hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.