Doç. Dr. Miktat Kaya, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Doç. Dr. Miktat Kaya

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Ankilozan Spondilit, Omurilik Problemleri, Sinir Sıkışması

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kaptanpaşa mah Darülaceze cad No:14  Şişli, İstanbul
Şişli Kolan İnternational Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Miktat Kaya Hakkında

Miktat Kaya Kimdir?

Doç.Dr. Miktat KAYA, lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini amamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2005-2006 yılları arası Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2006-2010 yılları arası Eyüp Devlet Hastanesi'nde, 2010-2013 yılları arası Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 10/01/2012 - 10/04/2012 yılları arası St. Anna Hospital Omurga Cerrahisi ve Ağrı Terapisi Eğitimi (ek-3) / Yrd. Doç. Dr. 2013 yılında Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde görev yapmış olan Doç.Dr. Miktat KAYA,mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olarak devam etmektedir.

 Doç.Dr. Miktat KAYA,Türk Tabipler Birliği Üyeliği,Türk Nöroşirürji Derneği Üyeliği,Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Etik Kurul Üyeliği,Kafkas üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi Hakemliği,Kafkas Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Yönetim Kurulu Üyesidir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Miktat Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Miktat Kaya kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. M Kaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Miktat Kaya için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. M Kaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Miktat Kaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Miktat Kaya Şişli Kolan İnternational Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Miktat Kaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Miktat Kaya Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi, Epiduroskopi alanlarında hizmet veriyor ve Ankilozan Spondilit, Omurilik Problemleri, Sinir Sıkışması, Beyin Damarlarındaki Problemler, Bel-Sırt-Boyun Ağrıları Tanı Ve Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Miktat Kaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Miktat Kaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Miktat Kaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. M Kaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Miktat Kaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. M Kaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.